Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Инсталиране на кракнати приложения без Jailbreak!


Grievous

Recommended Posts

Здр,имам проблем с червения китаец.Търся например Фифа 13,излиза в търсачката за секунди и изчезва.Същото е когато търся Навигон или Инфинити.Има ли някой с подобен проблем и евентуално решение?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Решението е да чакаш.

Всичко това което търсиш е в базата данни на китайците,но ги пускат и спират когато си поискат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или някой от форума,който вече е свалил въпросното приложение да ти го изпрати и да го заредиш през програмата. Прочети темата,вече е писано за този проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , да споделя само , че инсталирах Гармина успешно на 5-цата.През програмата свалих Гармин Чайна , и с малко играчка я подкарах с БГ карта.Има извести спънки с които се боря , след тест забелязвам че в картата -

OFRM Geotrade 2013 Q1

има вградени поита като бензиностанции и т. н. , но не и камерите на ушевите.Не мога да ги добавя допълнително като при симбиан телефоните , и затова бих помолил някой ако може да ги вгради в тая версия на картата .Картата също трябва да е отключена , защото Айфона не признава УНЛ файл .Благодаря предварително на отзовалите се ! Като постигна повечко ще споделя !

Редактирано от ggnngg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати NAVIGON и Sygic .... ако ги имате...

Това НЕ Е ТЕМА ЗА РИКУЕСТИ!!! Следващият, поискал линк тук, ще понесе санкция за спам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой да има наблюдение вече относно версия 6.1.2 дали прави проблеми с китайските програмки за да ъпдейтваме спокойно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта, Навигон не се отваря вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да пускам ли анкета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да потвърди че навигона продалжава да работи на 6.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, що да не работи точно Навигон? Къде би била причината да не тръгне?

П.П. Ако си я купиш, със сигурност няма да губиш време в такива въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има наблюдение вече относно версия 6.1.2 дали прави проблеми с китайските програмки за да ъпдейтваме спокойно :smile:

Никакъв проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв проблем ти дава, само не ми казвай, че ти иска user и pass!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ви работи на горния етаж...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем значи и навигона и всичко си върви нормалко преди малко пробвах :>

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко си работи, просто трябва да се чете повече и да се уважава труда на тези, които ни наливат информация!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой ако има LaDiDa за 25рр, ако може и иска да ми я даде, че 2-3 седмици дори не започват да се сваля :(

Редактирано от Grievous
Без "Bold", не сме кьорави!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо не искат да се свалят файловете, пробвах с whatsapp намирам я с търсачката, натискам на червения бутон уж почва да се сваля но не може да отлепи от 0% и след 10сек спира и се появява едно знакче плей (>) натискам го, пак почва уж да се сваля и пак не отлепя и спира. Някой да е имал този проблем ?

С Уин ХП съм, програмата иначе си работи както трябва

Редактирано от maxko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой да е докопал новата версия на навигон, която излезе вчера 2.4 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започни да пишеш грамотно, за да не се чудиш защо изчезват постовете!

1.5a. Неграмотното писане във форума ви носи 1 наказателна точка. Никой няма да се заяжда за някоя изпусната запетая, но се старайте мнението да е написано според правилата на българския език. След като търсите помощ или задавате въпрос, то трябва да имате уважение към хората, кото ще четат творчеството ви. Писането само с малки букви, непоставянето на интервал след точка или запетая, използването на цифри вместо букви, писането със съкращения като в чат (например "здр","мн", "нз") и всякакви други груби правописни грешки, ще се смятат за нарушение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъмм някой да е ползвал някакво приложение за теглене на торенти на не хакнат телефон с някаква програма или уеб услуга като Torrific ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,имам един въпрос?Само на мен ли не иска да качва приложенията или има и други с този проблем!iPhone 5 IOS 6.1.4 !Дръпнал съм новата бета версия за IOS 6!Изтеглям приложението ,подписвам ,включвам телефона,разпознава го и до там не иска да го качи.........спрял съм всички антивирусни и защитата на windows 7 и не ще............:(((( Ако някой знае решение моля помагайте!Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...