Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

И при мен програмата работи перфектно, с изключение на втория път, когато качвах апликейшъни и след това ми искаше акаунт и парола... Опитвам се да намеря опцията за "подписване" при инсталация, ама всичко е малко на китайски :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталитах Tapatalk и сега пиша от него. Ползвах им мобилната версия, сега и PC версията. Започвам да им ставам фен! :-D

Ще видим как ще се държи в бъдеще. Дано е стабилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой намерил ли е fix за проблема с искането на Apple ID и password след sync-ване с iTunes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За фикс не знам, но вече имам потвърждение: който има кредитна карта в акаунта, да избягва допир с това приложение. Многократното и видимо безпричинно искане на ID и парола е потвърждаване на бекграунд гифт на кинти от картата. Ха, честито на печелившите.

Същия х*й е и с другото подобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седи, грей се. Пропищяха вече. Само още не се знае, дали няма да се банват акаунти заради това, което е още по - зле. Проблемите с ъпдейтите на официално закупените в момента са, защото ябълките душат чий е дев сертификата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като се изтрият приложения свалени през програмата някаква опасност има ли, след като ги изтрих си закупих Angry Birds Star Wars ? А и да попитам странично, колко горе доло взимат за транзакция при купуване на приложение през AppStore ?

Редактирано от mazev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За такъв въпрос се обърни към банката от която ти е картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За банването на акаунтите, че е гадно е гадно, ама да не почнат и по IMEI.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз в някой купени игри ми иска парола за гейм центъра, а преди ми стоеше включен постоянно.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПАНИКААААА

И аз взех, че първия път като ме питаше за ID, му ги написах.. ама не ми се вярва ябълките чак банани да раздават.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия избиха рибата . На мен само едно ID и парола ми трябват вързани с карта , да си купя една навигация за 150 $ , а тия с големите очи събраха сигурно 1 500 000 ID-та Х 100 $ ( при 20 % успеваемост ) да дръпнат във вид на гифт карта и после да ги продадат , берекет вересим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе филми, милми - 1 на ум не е излишно.... Аз пробвам с едно нещо, което така или иначе искам и после ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всички, които имат моя проблем с прецакването на кракнатите апликейшъни след синхронизация с iTunes и искането на акаунт и парола, натиснете този бутон преди инсталация на свалените програми ;)

2w3dg89.jpg

Заслугите за откриването на този "метод" не са мои, просто го споделям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мене два реда.

Важно е: ако сте гасили програмата (или рестартирали компютъра), ще трябва пак да го натискате въпросният бутон.

Друг проблем: ако използвате повече от едно i -устройство. При закачането на ново устройство, трябва да се натиска отново. Нормалното положение е да "посинее" отново, но е възможно да не се получи и после да даде грешка поради некоректно разписано приложение. Решението е да се разкачи устройството поне за секунда, закача се отново и се натиска легендарният голям бутон, който посивява временно и се връща към синия цвят. Ако това не стане и цвета му остане сив-процедурата се повтаря.

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А всички останали който си мислят, че по някакъв начин е застрашен акаунта им, просто може да си сменят паролата и по този начин да се защитят от бъдещи проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на човека, които го сподели, явно помогна на много хора! Пробвах да си сваля 3-4 проложения, работи безотказно, даже го прави през Wi-Fi! НО, имам проблем и не видях някой с подобен. Когато пробвах да си синхронизирам iPhone-а ми го backup-на, но нито ми качи музиката и клиповете на телефона, нито качи изтеглените кракнати приложения. Рестартирах компютъра и iPhone-а, но пак така. Видях, че когато стига до момента на прехвърляне(изписа Transferring еди коя си песен) спира, завърша синка и край. Ще съм МНОГО благодарен, ако някой ми помогне! Да ресторвам ли? Благодаря отново! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писано е вече по този проблем. Единственото решение за момента е да махаш инсталираните програми от pp25, синхонизираш и после си ги слагаш отново. Знам, че звучи нелепо, но за неща за които не си плащал - толкова. Единственото ново за сега е, че очакват версия на сайта/програмата на английски. За синхронизирането-нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5708487D.png

Моят проблем е,че когато натисна бутончетоза инсталиране и започне да се качва (УЖ) и изведнъж почервенява и после ми изписва AfcError...правя всичко точно както си е описано и пак не става :Х

P.S..ГОТОВО ! Значи първо дисконектнах си устройството после пак го конектнах и натиснах синия бутон горе в дясно на програмата изчаках 5 секунди и после опитах отново да инсталирам приложенията и стана ^^ ...Но изглежда,че това е подеиствало само при Панораматик а при АйФото не става дава ми отново afcError

Редактирано от kal40bee1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написах в търсачката на програмката, че търся Sygic навигацията, ама излиза някаква Viettel edition.Ще ми върши ли работа за БГ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтегли ТомТом. Тя ще ти свърши работа. Има версия за Източна Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен изтеглих фифа 12 и като цъкна да я прехвърля на телефона чакам и става същтото като при Grievous,почервенява FIfa 12 и неможе да се прехвърли..Някой да помогне?

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...