Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

@BulgarianSS

Опитвам се да инсталирам sygic Europe,имам ипа от времето когато бях с джейл.Сега видях ,че в прозореца където се инсталират изтеглените апп на реда на влачения ипа на sygic има син бутон ,и след натискане програмата почна да тегли sygic,явно го има некъде в базата,макар че не излиза в търсачката...Обаче от преди малко не мога да инсталирам изтеглени от програмата ипа,кръгчето се завърта и след малко надписа на апп става в шервено и дотам...

Ако имах Cydia немаше да се занимавам с тоя китайски сурогат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От седмица и повече се опитвам да инсталирам ipa файлове които са ми от времето когато имах джейл и на двете програми,и които същевременно не са в базите им с данни в момента-не става

Ако колегата иска определено sygic да пише на лично имам го но сега не мога да кажа точно за коя от двете програми е.Поздрави!

Преди дни си закупих официално My movies for iphone pro(не фигурира в базата с данни на pp25 за неджейлнати устроиства),сега вифях че в pp25 има опция да си сваляш приложения от айфона на десктопа.Идеята е следната:свалих my movies и чакам някой желаещ да му я пратя да видя дали ще може да я инсталира на неговото устройство. Ако успее си решаваме проблема с проложенията които не фигурират в базата с данни,стига някой да ги има платени и да ги сподели с нас.

Зло да ви забрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има идея защо след известно играене на фифа 12 изведнъж започна да ми иска Apple Id и Password..Свалил съм я от 25pp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си правил синхронизация с itunes може да е от това.

Закачи телефона към програмата,в ляво натискаш иконата ръка с ябълка и след това най-горе в дясно синия бутон.това би трябвало да помогне,даже е писано в темата назад,успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.Получи се :smile:

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз откакто ползвам китайките (около месец) деинсталирах iTunes от PC-то си. Нямам до момента приложение, което да ми иска Apple ID и Password. Май точно при синхронизация или само включване на iTunes се получава този бъг. За качване на музика на iPhone-a си използвам CopyTrans Control Center, която може да се използва и за други операции, освен качването на музика. Безплатни приложения тегля от AppStore-а само от самия iPhone. И все пак като инсталирам приложение през китайката ползвам бутона с ключа и отвертката. Възможно е и да греша, но .... Не искам да подвеждам никой с коментара си!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой да е опитал да ползва pp25 със IOS 6.1 да каже дали има проблеми или спокойно да я слагаме :smile:

Тук поне казват че няма проблем но търся още мнения :>

http://www.sinfuliphone.com/showthread.php?p=942072

Редактирано от karatanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато Епъл не резнат дивелъпърския сертификат, няма проблем, ако ще и с 8.0 да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е как тази пробойна се задържа толкова дълго време.. Толкова ли е сложно Епъл да открият от кой акаунт идва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората си плащат като попове! Ние трябва да се радваме , вместо да се чудим.. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е как тази пробойна се задържа толкова дълго време.. Толкова ли е сложно Епъл да открият от кой акаунт идва?

Ами явно им изнася. Не смяташ ли, че ако решат просто могат да купят или наемат продукта или създателите му ;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Могат ли с тази програма да се инсталират приложения свалени от друго място, а не чрез нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Могат ако ти е джейлнат телефона. Ако прочетеш назад темата всичко ще ти се изясни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати на лично Ignition v3.2.1193? Мисля, че я имаше в някоя от тези програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми намира няколко, ако кажеш коя точно ще ти я изпратя. evarutu3.jpg

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3.2.1161 я имам. Трябва ми последната 1193.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За това нищо не намерих, появи ми се ъпдейт на една програмка и като цъкнах да се ъпдейтва ми изписва тоя ерор, някой знае ли решение. (Пробвах със синия бутон, за рефреш на сертификатите, не помага)

293abeed0591155a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

При мен не иска да сваля приложението- като дам на първата опция ми иска нещо за попълване - прилича ми на потр. име и парола ?

Пробвах с онзи син бутон и пак не става - пак иска ID i pass

Редактирано от stankov.angel
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте колеги нов съм в форума.

Ще се опитам да бъда ясен и моля за отговор :)

Значи, наскоро започнах да свалям приложения от тази програма, пп25.

Съществува ли опасност когато свалям от тази програма приложения, да ми вземе пари?

Защото в iTunes имам регистрация със дебитната карта. Или това няма нищо общо?

И още нещо когато слагожа някое приложение на телефона, понякога неможе да го качи, а понякога ми иска ИД, и Парола, Ако ги въведа ще ми вземе ли някакви пари от Дебитната карта?

Това е :) благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пари няма да ти взима.

За ID - то и паролата-прочети темата и ще намериш отговор.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Само при мен ли не излизат навигациите като търся?

Може ли някой да ми изпрати навигон или айго на ЛС?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uomoto - ако си с jail на телефона натискаш това над ябълката с ръчичката -"демек само ябълката"

Ще ти излезнат всички навигации,но ако си без jail само можеш да ползваш ябълката с ръчичката.

Без jail можеш да качиш само tomtom има и navigon но е само за Унгария ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...