Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

pp25 - Програма за инсталиране на кракнати приложения/игри без Jailbreak


emco83

Recommended Posts

Някой може ли да даде линк към последната версия 1.0.7.0, че при мен ми дава някаква грешка като се опитам да ъпдейтна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих вчера червения Шазам на Айфон 5 с 6.1.4, тръгна без проблеми и искане на ай ди и тем подобни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тая програма ли ти досвидя кинта? Носиш петица, а се стискаш за кинта която ще отиде при болните от СПИН...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги имам странен проблем качвам през програмата whatsapp ползвах я без проблем сега започна да крашва, търкам я слагам я пак ,но отново краш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не колега на 6.1.3 не съм обновил профила , сега гато се опитах да кача нещо друго май на всичко качено стартира и след това крашва. Също така и програмите който съм качвал.

Редактирано от monixtreme
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправи еппъл айдито след като си на опцията с ръчичката и натиснеш горе в дясно синият бутон със йероглифите! Тела трябва да ти е включен към програмата!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да знаеш че след ъпдейт на което и да е приложение се чупи айдито и пак трябва да го поправяш!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля за помощ да открия Contra: Evolution чрез търсачката на програмата. Нито китайската, нито англоезичната успявам да намеря от доста време насам. И двете версии са налични в app store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може просто да ги няма в програмата. Има доста такива приложения.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърде е възможно, но нещо имам усещането, че все пак апликацията е някъде там в каталога на програмата. Може и да бъркам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам китайската а чета постове , че съществува и английска версия, може ли линк за сваляне, благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е от новата версия, но програмата не ми засича телефонът и след като я изключа, не мога да я включа отново и трябва да я инсталирам наново. Някой ако може да ми прати линк на лично за по-стара версия да видя дали ще се получи нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам питане: изтеглих програмата,прочетох как се теглят приложения,всичко уж точно но след като опитах да си сваля приложението Tweetbot , ми излезна следният проблем:

muresuda.jpg

Приложението се затваря и ме препраща към iTunes,за да го закупя.Ако някой може да помогне,ще бъде добре!

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tweetbot отдавна има защита от кракване. От където и да я свалиш няма да ти тръгне освен ако не я закупиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някакъв списък с приложения, коИто без проблем се инсталират?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе при вас скоростта падна ли до почти нула? От близо два дена е така. Е май през деня се пробужда де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли проблеми с рр25? Аз от няколко дни не мога да свалям нищо. Търсачката работи много трудно. Ужас работа! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес пробвах програмата отново (бях позанемарила телефона) и всичко май е ок. Скоростта е горе долу добре и приложенията бачкат. Поздрави на всички колеги.

Редактирано от Зорница Кръстева
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някои приложения (напр. Gangstar Vegas; AVPlayer) се инсталират, обаче като ги отворя крашват веднага. Други, пък си работят без проблеми. ИМа ли други с такъв проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може ли някой да ми помогне защо ми се появяват само първите две иконки от приложението,т.е.само на апп стор и на пп25,иконката за кракнатите приложения липсва както и четвъртата,която не ми трябва.Преди всичко си беше ок и нямах проблеми,сега съм с друг компютър.Мерси предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...