Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Free Gift Cards за iTunes и Amazоn.com


kaizera

Recommended Posts

Внимавайте с впн-те ,защото при доста от програмите са забранени и следва бан на устройството и взимане на събраните точки.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toва не го знаех, но пък при всички с изключение на FreeMyApps събирането не става без VPN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи не става. На всякъде става само ,че много по рядко излизат програми. Това за впн си го пише като погледнеш в условията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имам предвид. Я се появи нещо веднъж, два пъти в месеца я не, без VPN. Само FreeMyApps не правят такива неща и пускат програмите за всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да попитам... Само на мен ли ми се забавя интернета адски много(с пуснат VPN), в следствие на което нещата от Appstore-а се теглят много бавно?

Редактирано от Anetheron
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно доста хора използват този VPN, така че е нормално през него интернета да ти е бавен. Аз отварям игрите през VPN-a, но ги свалям от AppStore-a през домашния ми Wi-Fi. Мога да потвърдя, че по този начин пак ти дава точките. В Freeappslots врътките идват веднага след като пробваш играта, а в Featurepoints и AppCasher отнема известно време.

Като допълнителна информация мога да кажа, че профилите се инсталират само временно, за да може всеки сайт да идентифицира устройството, след което се изтриват автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния въпрос.

След като натрупаш определен брой точки и искаш да вземеш гифт от амазон,има ли значение акаунта към апстор дали е истински или е правен с произволен адрес в сащ и без регистрирана кредитна или друга карта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акаунта в AppStore няма никакво значение. В повечето случаи получаваш директно кода, който можеш да добавиш в прозволен амазонски акаунт. С единственото уточнение, че става въпрос за amazon.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във BambooWallet друг начин за бързо заработване на $0,50 в началото е Rewards per Fan.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой влизал ли е във FreeMyApps през последните 2 дни? От толкова горе-долу не ми излизат никакви приложения за сваляне, било то с пуснат или с изключен VPN. Някакви наблюдения от някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тези настройки на VPN първоначално работеше FeaturePoints, и BambooWallet от няколко дни насам май VPN не работи. FreeMyApps изобщо не ми работи с тези настройки на VPN сервер. Доколкото дали в скоро време са се появявали някакви приложения, и при мен е така. След нова година се появиха 1-2 приложения слаба работа. Не зная защо е така. Да се надяваме, че скоро ще пуснат малко повече. Не знаех, че и за FreeMyApps също има VPN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От темата има картинки

Виж 1 страница на темата в описанието на приложенията накрая са.

Но при мен не работят, и не зная защо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можете да зареждате страници през VPN ли?. Нали след като сте направили настройките го включвате и след това зареждате някоя произволна страница (лични аз ползвам бг страници) и да потвърдите с "I Agree".

Moже да пробвате с друга VPN мрежа. Аз преди ползвах xpdo. Единственото му неудобство е, че паролата се сменя на всеки 30 мин. и трябва се променя и в настройките на телефона. Иначе като отидете в сайта, след това на 3. Free VPN Tunel, там са настройките, няма знаение кой от двата варианта се ползва.

GetUSVPN - oще един вариант, но и там паролата се сменя през определено време.

Някой влизал ли е във FreeMyApps през последните 2 дни? От толкова горе-долу не ми излизат никакви приложения за сваляне, било то с пуснат или с изключен VPN. Някакви наблюдения от някой?

Явно още празнуват Нова Година :), предполагам че скоро пак се се засилят.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли е всяко приложение да се тегли през VPN мрежата, или може да го пусна да се тегли, след което да превключа на WIfi.

Причината естествено е по-бавната връзка през VPN

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително. Може и нормално да я теглиш през Wi-fi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен на iPad-a не ми даде точки, след като спрях VPN-a, за да я изтегля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случи точно на iPad и затова попитах.

На iPhone всичко е наред, когато спра VPN

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намира повече приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понякога точките идват с голямо закъснение. Най-бързо и точно ми ги отчита когато не спирам VPN и ги инсталирам през iTunes, за по-бързо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и още едно приложение, което може да ползвате за събиране на кредити казва се: AppJoy. Може да го намерите в АppStore. Преди малко го видях в AppStore, и това което ми направи впечатление, е че работи съвместно с АppNana. С една дума кредитите, които ги имах там ми се появиха и в това приложение.

Ето линк:

AppJoy Save

Може да добавим и това

AppTrailers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppJoy e приложението на АppNana. Eдно и също е. Това е като JunoWallet и BambooWallet, едното е сайта а другото приложението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...