Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Free Gift Cards за iTunes и Amazоn.com


kaizera

Recommended Posts

Здравейте. Отскоро и аз се зарибих да събирам точки. Тия дни мисля да мина на 6.1 , та се питам няма ли да ми изчезнат точките след това. Тоест на чисто ли ще трябва да започвам?

Редактирано от ViolinRa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дали ако jailbreak-на ще мога да продължавам да събирам точки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може разбира се,няма никакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в голям застой навлязоха нещата с freemyapps.

Във featurepoints e по-добре положението, но дава почти винаги 90 т., при положение, че иска 6000 за 10$, а не 3000, както при другото. Тук авата е да имаш яко поканени, понеже ти дава 50% от точките, които те трупат.. Леко MLM вкарват :D

A програмката по-горе за ВПН-а е златна. Доста по-бърза връзка и удобство (особено след излезлия джейлбрейк и възможността на слагане на ncsettings с бутонче за vpn :) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да приключа с тея глупости и имам за харчене. Първия, който ми изпрати мейла от store акаунта си и името на една от трите Cut the Rope, Bad Piggiest, Angry Birds Star Wars, я получава. Условието е, акаунта му да е в US Store

.Ппп: изпратена на asen4o0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес ме баннаха и от appcacher заради ползването на vpn , а преди това и от appredeem така , че внимавайте с ползването му.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай без VPN или с друг и нещата при AppCasher ще се оправят. На мен няколко пъти ми е изкачал надпис че акаунта е банат, но после се оправя. Сега ползвам само този VPN който е в заглавния пост, когато браузвам AppCasher-a. AppRedeem обаче са идиоти. Изобщо не си правят труда да отговарят на писма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Free my apps и free app slots могат ли да блокират акаунти при използване на VPN?

Блокираха ми акаунта в apptrailers не знам по каква причина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toзи път май наистина са сериозни от appcasher-a. Всички които познавам са с блокирани акаунти. А freemyapps и freeappslots мисля че не правт проблем за това, ама не съм 100% сигурен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вчера придобих $10 долара от freemyapps, закупих две приложения накрая ми остана $1.12, и исках да закупя още едно за $0.99, но AppStore не ми позволи да го закупя. Не зная, на какво се дължи това. При покупката на Goodreader нямаше никакъв проблем, но при FastPdf+ удари на камък. Закупих си McTube, и Cinexplayer( за iPhone сега е на $1.99). Опитах се да изляза, и отново да вляза в акаунда си, но без успех. Направих рестор на телефона, пробвах през iPad пак едно и също. Не ми дава грешка, а ми дава да си въведа паролата. След като я въведа ме отвежда в профила за да го редактирам. Това до този момент никога не ми го е давало. С една дума някой приложения мога да закупувам, а други не. Това се случва. Да не са променили политиката Apple за закупуване на приложения от AppStore?.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш поне 4 евро(или долара, зависи къде ти е акаунтът) налични - толкова дърпат при проверката за платежоспособност, по спомен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато купуваш приложения с вируални долари ти начисляват и такса, затова неможеш да купиш приложението не ти достигат парите. Провери си меилите от Apple за предните приложения и ще видиш, че имат допълнителна такса от рода на центове

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би зависи от щата, където ти е регистрацията. Аз съм в Южна Каролина и не ми начисляват никакви данъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен от месец започна да ми взима такси

Billed To: KurtiMakarov@gmail.com

Svetoslav Stefanov

Ekzarh Antim

ALEXANDER CITY, AL 35010

USA Order ID: MGVS40BKX0

Receipt Date: 03/08/13

Order Total: $10.74

Billed To: Store Credit

spacer_999999.gifItem Seller Type Unit Price spacer_999999.gifiPhoto, v1.1 (4+)

spacer.gifWrite a Review spacer.gifReport a Problem Apple Inc. App $4.99 Plex, v3.0.2 (4+)

spacer.gifWrite a Review spacer.gifReport a Problem Plex Inc. App $4.99 spacer_999999.gifSubtotal: $9.98 Tax: $0.76 spacer_999999.gifOrder Total: $10.74

Приложения на български, v1.4.0 (4+)

spacer.gifWrite a Review spacer.gifReport a Problem NETCODERS APS App $0.99 spacer_999999.gifSubtotal: $0.99 Tax: $0.08 spacer_999999.gifOrder Total: $1.07

A Sygic Eastern Europe е купена за $28.99 и таксата ми е $2.20

Сега ще опитам да сменя щата и ще проверя дали ще има такси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е стор-ска такса заради виртуалните пари, ами sales tax ;) - нещо подобно, но не точно като ддс(VAT).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се, че докато бях в щатите преди и си бях добавил картата за пазаруване, ми начисляваше някакви центове такси. Но откакто съм я премахнал (1-2 г.) и карам само на gift cards, не ми взима нищо допълнително.. По принцип там си зависи в кой щат си, като за всеки са различни данъците - било то за храна, техника или др. Затова си помислих, че може и в тази ниша да има значение. KurtiMakarov, може да пробваш да си промениш щата в адреса на SC да видиш как ще е..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ме лъже паметта, сейлс таксата е най - ниска в Монтана - има и без :D.

Оп, ето за 2013:

States With the Lowest Sales Taxes

The obvious front runners are the states with no state or local sales tax, which are Delaware, Montana, New Hampshire and Oregon. Alaska comes next with an average local sales tax rate of 1.11%. Rounding out the top ten states with the lowest sales taxes are Hawaii (4.35%), Maine (5%), Virginia (5%), Wyoming (5.17%) and South Dakota (5.22%).

States With the Highest Sales Taxes

Tennessee came in as the state with the highest combined state and local sales tax rate with a top combined rate of 9.44%. After Tennessee, the states with the highest state and local sales tax rates are California (9.08%), Arizona (9.01%), Louisiana (8.69%), Washington (8.61%), New York (8.52%), Oklahoma (8.33%), Illinois (8.22%), Arkansas (8.10%) and Alabama (8.03%).

Major Cities with High Sales Taxes

Along with the state sales tax report, the Tax Foundation also studied sales tax rates in the 107 major U.S. cities with populations over 200,000. This study found that the cities with the highest combined state, county, and city sales taxes are Birmingham, AL (10%), Montgomery, AL (10%), Long Beach, CA (9.75%), Los Angeles, CA (9.75%), Oakland, CA (9.75%), Fremont, CA (9.75%), Chicago, IL (9.75%), Glendale, AZ (9.6%), Seattle, WA (9.5%) and San Francisco, CA (9.5%).

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Леко да се изфукам... за съжаление, сайтът беше зацепил и не можах да щракна трите iPad-a, но резултата е налице и започва с 1 милион....

VEFtKTU.jpg

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...