Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Микрофон за ipad 2 3g


madlunatic

Recommended Posts

Някой знае ли от къде мога да си купя микрофон за ipad 2 3g ? И дали да се наемам да си го сменям сам ?

Ще обясна и какъв ми е проблема.Значи,първо не мога да говоря по skype и всички други voip,също когато снимам клипче няма звук,а само някакъв шум,мисля че такъв тип шум се казваше "white noise".Днес му направих restore и го ъпдейтнах до последна iOS,но проблема си остана същият.

И ще помоля,ако някой ми премести темата в отпадъци да ми обясни защо и в кой раздел,ако този е грешен,трябва да я пубкликувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си го правил преди, може да си нанесеш доста щети, не е работа за всеки. Има няколко потребители, опитвали сами и вероятно ще се "похвалят" в темата. Ето, виж офертите - има ценови калкулатор: Сервиз

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес звънях в сервиза и ми обявиха цена 150 лв .Не мога да дам толкова пари за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си едни слушалки с микрофон.А преди време гледах едни микрофончета,който са супер малки,но до колко ще работят с iPad не знам.

http://mediaserver.p...02/ipod-mic.gif - нещо подобно.

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Послушай колегата относно слушалки с микрофон.

Ако решиш сам да си оправяш микрофона, ще ти излезне доста солено:

1. ще строшиш touch-a;

2. ако не успееш с touch-a, ще скъсаш кабела за power бутона.

Не го приемай, все едно съм казал, че точно ти няма да можеш сам да си го оправиш - просто риска е голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах с оригиналните слушалки на apple,но и през тях не се чува...Но интересното,че когато си приближа устата на около 5 см от микрофона на ipada се чува добре звука и когато говоря по скайп,и когато правя клип,но отдалеча ли се спира да се чува.

Послушай колегата относно слушалки с микрофон.

Ако решиш сам да си оправяш микрофона, ще ти излезне доста солено:

1. ще строшиш touch-a;

2. ако не успееш с touch-a, ще скъсаш кабела за power бутона.

Не го приемай, все едно съм казал, че точно ти няма да можеш сам да си го оправиш - просто риска е голям.

Знаеш ли модел слушалки които стават за ipad,в смисъл оригиналните,които са на apple стават само за разговор през gsm или facetime,когато се говори през skype или друга voip програма,микрофона на слушалките не работи и трябва да се ползва микрофона,който е вграден в ipad-a

Редактирано от madlunatic
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен със слушалките нямам проблем, а микрофона в iPad-a също не работи. Проблема е някъде другаде според мен.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да прав си,днес ходих да си купя други слушалки и с тях няма проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Като говоря по скайп с камера и те не ме чувам а аз си ги чувам . Също няма звук като заснимам видео с таблета . Проверявам в настройки , но може ми не откривам какво да направя . Можете ли да ми помогнете ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, само заглавието ли прочете? Ако е тих - пише в темата, ако няма хич - виж в privacy дали не си забранил микрофона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ивинете , но много не съм запознат с тази техника. Скоро го купих . Може ли по-подробно да ми обясните .

Аудиото и видеото си работят . Само като заснимам с камерата и по скайпа нямам звук . Аз ги чувам а те не в скайпа . Преди месец заснех видеота и си беше наред всичко . Мисля си че нещо е разбутано,но не го намирам . А в Privacy микрофона е включен . При запис на видео се чува звук обаче толкова тих,че едвам го чувам с долепено ухо на говорителчето .Да не би да има и други места за корегиране на микрофона и оттам нещо да е спряно или намалено ?

Почистих микрофончето с една четчица и сега е ок звука . Мерси за съдействието !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма други настройки, освен тези в прайвъси. Радвам се, че си се справил. Другият вариант при проблем с микрофона е много лош и често невъзможен за поправяне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...