Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OwnSpy - Програма за "шпиониране" на iPhones


praset

Recommended Posts

68fdb10d288fbe76.jpg

Програма за"шпиониране" на iphone апарати(смс-и, повиквания, локация, хронология интернет сайтове, снимки, преглед контакти идр. ). Лошото е, че неможе да се подслушват разговори катo при sumbianite, и да се ползва като "бръмбар".Има я в репото на Modmyi. Безплатен тестов период от 24 час, след това се плаща абонамент 1,3,6 месеца, година. Прегледа на информацията става, чрез сайта им, информацията е на техен сървър.Това е официалния сайт: http://ownspy.com. Има демо преглед в него на възможностите на програмата. Инсталирах я на 4с-а ми, 5.1.1. И нямах проблеми след респринг. Не съм имал време още за тестване, защото съм в провинцията и нямам достъп до PC. Изглежда обнадеждаваща и сравнително ефтина(по ефтин варянт не намерих). Перфектна за родителски контрол и ревниви гаджета. Има опция за скриване на иконката на програмата, дори иконката на сидия може да бъде скрита.

5c07a666bb27e9e3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Допълни още инфо, за да заприлича на ревю. Иначе отива в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Вече има поддръжка за iPhone 5, 5S и 5C. Вече може да се слуша Live. Чете СМС, iMessage и WhatsApp. Липсва Viber.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...