Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Откраднати и загубени телефони!


vladistar

Въпрос

Откраднат е бял iPhone в Кюстендил.

IMEI: 011771008581038

Моля някой ако има информация да пише в темата или на ЛС.

п.с. Анонимноста е гарантирана.

Редактирано от VladTheImpaler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 259
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    25

  • The Shaman

    16

  • simba4

    8

  • Alex Sa6o

    8

Recommended Posts

  • 0

Здравей аз съм от Ямбол. Кога ти е откраднат телефона преди 1 седмица един мангал искаше да му откодирам 3G White бил от Англия вземан уж, ще се направя на луд ще му кажа че ще му го направя за 20 лева да ми го донесе да видя IMEI ако е той свиркам ама си вземи пушка щото тука са си .......... ката циганите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Откраднат е в София, в квартал Банишора. Бял на цвят и със силиконов черен протектор.

Ако някой има иформация, да ми пише на ЛС! Ако някой го намери ще бъде възнаграден! Анонимснот-гарантирана.

Благодаря Ви предварително!

IMEI: 01171400951494

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Който има MobileMe да си активира Find My iPhone опцията. Това ще добави някакви шансове ако за в бъдеще си забрави някъде телефона или му го откраднат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

trader, ако не ме лъже паметта тази опция я има след официалното излизане на 3.0, а мненията на потребителите са пред това. Друг е въпроса, че потребителите с MobileMe акаунт са нищожно малка част от всички потребители на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има трайъл 2 месеца и в него е активна тази функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
trader, ако не ме лъже паметта тази опция я има след официалното излизане на 3.0, а мненията на потребителите са пред това. Друг е въпроса, че потребителите с MobileMe акаунт са нищожно малка част от всички потребители на форума.

Мупо, ако не ме лъже паметта пуснах поста след като излезе 3.0. Съвета ми е не към потребителите с вече откраднати/загубени телефони - естествено, няма и как да бъде. А гледам, вече относно безплатния пробен период /60 дена/ на mobileme услугата са ме изпреварили. Друг е въпроса ако някой го мързи на 2 месеца да отделя 5 минути за безплатен тестов акаунт там :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тук да публикуваме IMEI на откраднати iPhone, по този начин по трудно ще се продават, ако се знае че ние самите ще си ги следим. Нека си помогнем взаимно, за да може всеки, който иска да има iPhone, първо да провери дали е с "черно минало" и тогава да реши дали да го има. Особено, ако знае, че за този телефон е пребит човек.

Предложение към модераторите: при регистрация във форума да има задължително и поле за попълване на IMEI. Създавайки тема "ОТКРАДНАТ" да се направи връзка между поле "IMEI" и тема "ОТКРАДНАТ" и да дава резултат - "ЧИСТ" или "КРАДЕН".

Така че хора, дерзайте. Ако сами не си помогнем, няма кой...

Аз съм първи с IMEI: 011301004341961

Търся този IMEI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А поле за номер на лична карта не желаеш ли да сложим?

1. Това е лична информация и няма как да задължим хората да я предоставят.

2. Дори и да има такова поле, всеки може да напише фиктивен IMEI

Ако не си пазим ние вещите, няма кой друг да го направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрихте ми мнениенето към Миро. Ако е прочел всичко което съм написал и го е разбрал и така реагира. ЛОШО. Не е важно какъв телефон имаш MUPO, а как и защо го имаш. Когато си Админ или Мод това е отговорност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ти го изтрих защото беше на шльокавица! И успокой малко топката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм прочел какво си написал (което е било на латиница), но и не виждам какво лошо съм казал аз с горното си мнение.

Тема за откраднати телефони и техните IMEI номера има и The Shaman ти е дал линк към нея. Моето мнение е отговор на това какво мисля аз за предложението ти, да има задължително поле при регистрацията на потребителите във форума.

TeDDy, няма нужда от тия определения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж какво, пострадал си, афектиран си, това го разбираме. Може да разкажеш историята в темата за това, защото тази ще я заключа. Ама да започваш с такъв заповеден тон да нареждаш какво трябва да се направи и какво не, това не го разбираме. Каза ти се, че тази информация не може да се изисква, а и да го искаме, всеки може да напише каквото си пожелае, което прави идеята ти несъстоятелна. За да се регистрираш тук не си длъжен да имаш Iphone. Какво правим тогава? Всички мразим крадците, но тук е свободна зона и не сме полицаи. Има тема по този въпрос, където всеки с откраднат/загубен телефон може да си постне IMEI. Това е достатъчно. Винаги съм съветвал купувачите да искат доказателство за произхода на купуваните вещи. Както ти се каза и по-горе - успокой топката малко. А писането на латиница е грубо нарушение на правилата и при повторно такова следва бан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А как си подновяваш за 5 минути акаунта безплатно? Не искат ли различна кредитна карта при всяка нова регистрация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, не мислите ли че на лично нещата ще се проточат. Ами ако дойде при мен примерно откраднатия телефон за отключване :( а вие не сте на линия, какво правим. Докато се усетите и току виж телефона е в Ботсвана, примерно. Няма да е лошо поне едно телефонче да сложите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един акаунт мобайлми може да намира повече от един загубен айфон. Имам неизползван един акаунт и сега към него доста приятели ще поискат да се закачат :smile:. Стига хората да си имат доверие (един към всички, всички към новите) доста хора могат да се възползват от това ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още един откраднат iphone-2G-IMEI-011546004078209.Варна-района на кв.Владиславово :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Един акаунт мобайлми може да намира повече от един загубен айфон. Имам неизползван един акаунт и сега към него доста приятели ще поискат да се закачат :). Стига хората да си имат доверие (един към всички, всички към новите) доста хора могат да се възползват от това :Wink:.

За да може мобайлми да ми следи айфона,предполагам,че интернета на телефона да е постоянно пуснат,което от своя страна означава,че постоянно ще точи пари.Така ли е наистина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте.

Аз съм от малката част с MobileMe акаунт. По повод парите и интернета - mobileme не тегли от нета, а от GPS-a. Изпробвала съм да ме локализира и го прави. Въпроса е, че локализира телефона в една елипса с диаметър около 500 метра. Представете си ако човека е в Люлин примерно колко дни следене щ паднат /ако живее там да речем/, за да го засечете. А и дори да стане така, как ще му вземеш телефон, за който той е дал 1к пари...

Иначе ако наистина акаунта може да следи повече от един телефон нямам нищо протива да закача някакви телефони към мен. Друга опция, която предлага mobileme е ресторване или изтриване на всичко, което сте имали в телефона, сиреч пароли, смс-и, контакти. Това служи за защита на личните данни. Друга опция, пак от тази услуга на mobileme е дистанционно да изпратите съобщение на телефона. То не идва като СМС или Интернет - идва като съобщение и изглежда така, както изглежда съобщението за пропуснат разговор или смс...

Друго предложение за защита и някаква помощ за намиране или проследяване е еда програмка - iProtect, която след активиране има следната услуга. Ако се махне вашата СИМ и се сложи друга, програмата автоматично праща СМС на номер, който вие предварително сте задали. По този начин ще имате номера на човека, у който е телефона, а по новия закон с малко повече връзки ще можете да разберете кой е, къде живее и тн, което на фона на нищо е добре.

Програмата струва около 6 евро, или 7 не съм сигурна, но мисля, че си заслужава.

Това е от мен за сега. Дано на мен не се случва, че ще е трагедия... :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера (21.02.2010) е изгубен iPhone 3Gs със сериен номер 859469NV3NP, IMEI 012030004427061. Телефона е джейлбрейкнат и е след 44-та (или там която беше) седмица, следователно човека, който го е взел не може да го включи без чужда помощ. За това искрено моля хората от този край (Видин,Монтана,Враца, че и София) ако по някаква случайност попадне при вас или чуете нещо звъннете на 0887 52 35 40. Анонимността е гарантирана. От цялото си сърце Ви моля, хора, на 15 години съм и съм си го купил със собствени пари, които събирах в продължение на няколко години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятелче 15 годишно, толкова ти съчувствам, че няма да се карам за каквото има, ами да ти кажа– ако още не си го сторил–веднага в полицията жалба, и в прокуратурата също, с изрично, дебело подчертано искане да бъде проследено местонахождението на IMEI–а, като изрично и пак много дебело се подчертае стойността на телефона – щета от престъплението, позовавайки се на последните изменения в законодателството за задължение на мобилните оператори за предоставяне на данни в рамките на 2 ч. на оторизираните да изискат справка органи (не, че е относимо към подобни случаи, и то без съответна санкция, но си струва да опиташ, може пък да се трогнат) !!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...