Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Откраднати и загубени телефони!


vladistar

Въпрос

Откраднат е бял iPhone в Кюстендил.

IMEI: 011771008581038

Моля някой ако има информация да пише в темата или на ЛС.

п.с. Анонимноста е гарантирана.

Редактирано от VladTheImpaler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 259
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    25

  • The Shaman

    16

  • simba4

    8

  • Alex Sa6o

    8

Recommended Posts

  • 0

Според мен много малко. И то не защото хората са такива, но живота е довел до това. Едно обикновенно детенце дето ходи с някоя 1616 като види такова нещо и не знам как ще се почуства. Дълга тема е и ще спра до тук. Винаги има две страни на нещата.

П. П. Точно затова исках да напиша. Човек който има пари винаги ще го върне, докато ...

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами, Митя, аз съм прокъсан отвсякъде, но връщам. Преди осем години си изпуснах SE P900 в "Матрицата" на ул.Бистрица(вече я няма). Момчето което обслужваше моята секция ме знае като редовен клиент и е разпознал моя телефон(рядък беше, все пак). Звъннах от телефона на жена ми с надежда и хоп, отговори ми. Получих си го щастлив и си обещах да връщам всеки загубен телефон на собственика.

Последно преди седмица върнах забравен телефон, който съм возил с мен поне няколко дни(намъкнал се под седалката и със спряно звънене). Намерих го и понеже още имаше батерия - дръннах в ментел да активират само входящите и се намерих с човека. Въпрос на лично отношение, не на пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко си е до човекът...

Като знам аз как съм събирал парите за моят и колко съм свикнал с него,винаги бих върнал намерен телефон...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не казвам, че е само до парите. Но пак казвам като гледам днешната така казана младеж, какво неща правят и как се държат към хора към които трябва да имат респект, не бих казал че ще тръгнат да връщат толкова скъп телефон. Той ако може ще ти го крадне дето се вика, камо ли за го върне намерен. Не говоря за вас, хората от форума.

В този ред на мисли, преди месец бях чел една "новина" как осъдили един човек, който намерил изгубен телефона. Осъдили го за 200 лв, защото не го върнал. Човека го намерил, дал го в някаква заложна къща, взел парите и така. Но по обратния ред, този който го в загубил, сигнализирал полиция, прегледали заложните и така го намерили телефона и от там и човека който го е продал.

Та мисълта ми е така, не казвам че вие няма да го върнете, а казвам че много хора биха предпочели да му вземат 200 лв и да и изпият или "издрусат" от колкото да го върнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и аз съм без телефон вече sad.png Лошото е че имах много снимки на детето

Iphone 3gs 32GB black

IMEI:012857001735884

За връзка с мен 0896111233 ако се намери,човекът върнал ми го ще бъде много доволен!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, репортвам открадната Nokia C5.

IMEI: 354349043000382

Инфоормация ако се намери телефончето:

Християн Петров

0883339390

0876110080

hristiyan.petrov@gmail.com

skype: haho__tm

ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ за намерен телефон !!!

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, и аз да си постна данните за загубен iPhone 3gs бял 16GB.

IMEI: 01 202800 901138 5

Ако попадне накъде, моля потърсете ме:

Светослав Бърдаров на тел. 0888822328

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,беше ми откраднат в град София телефон Sony Ericsson Xperia Neo Blue. IMEI - 35894304-197936-9

Подадох молба в полицията,но 2 месеца по-късно ми изпратиха преписка,че търсенето е прекратено,поради ниска стойност на загубената вещ!Не знам 430лв. явно за тях е ниска стойност,че да спрат с търсенето(ако въобще е почвало)! :mad: Вече нямам големи надежди,но реших да пробвам чрез този пост.Телефона беше в черен калъф.Aко някой има някаква информация,моля да звънне на тел. 0899338698 или да ми пише на скайп: bambucha1992

Благодаря предварително! :(

ПП Ако някой има идеи къде чрез IMEI-а да мога да си потърся телефона,ще съм му много благодарен.

Редактирано от Стоян
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

и аз се озовах без любимия ми iphone 4s, 16 GB, черен,

с червен кожен калъф ...

IMEI 01 303 400 412 6102

Ако го "срещнете",

моля да се свържете с мен

на тел. 088 797 13 55 !!!

Ще ви бъда безкрайно благодарна!!!

Емилия

п.с.

В полицията ми казаха,

че този, у който се намира телефона,

има право на 7 дни размисъл,

дали да го върне или не!

На 8-мия ден вече е ... престъпник !

Остават му още 4 дни да реши!

Да видим ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес в Пловдив района на Техническия университет беше откраднат iPhone 4S със чера калъфка , някой ако го засече ще съм му благодарен ако даде информация ще има и възнаграждение само да се намери.

IMEI: 013040007467583

Serial: DNPGYANBDTD2

Телефон някой ако има инфо: 0899397853

Редактирано от iphontreska
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изгубен IPad(1) 16 GB Wi-Fi днес, 08.12.2012 в София, в района на ул.Солунска - ул. Княз Борис - НДК. Сериен номер : J3043A8BZ28. В черен кейс. Има включен "find my iphone" и преди околочас ми светна , че е в младост близо до бензиностанция "Лукойл" до бизнесцентъра. Не знам дали успях да го локна, защото се появи за няколко минути. Ако на някой му попадне тел: 0895441547 (ще почерпя)

Edit: 2 часа по-късно се появи в Люлин: Located near zhk Lyulin-4 422–434 Sofia

Редактирано от Bogdan Yonkov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Приятелка ми донесе намерен вчера iphone 3gs. Намерен е близо до Боянско ханче. Телефона има код и не мога да видя нищо освен ,че има карта на глобул. Пробвах ме да я сложим на друг телефон ако може да видим някой номер или да звънне , но се оказа , че картата е спряна и има записани само спешни повиквания.

Ако човека който го е изгубил е тук или сте чули за такъв ,пишете на лично ще ви свържа с момичето.

Ако на някой му хрумне какво друго мога да направя за да намеря собственика нека пише.

Намери се собственика на телефона ,едно хлапе 14-15 годишно. Уговорихме си среща на която дойде с майка си. Толкова високомерна усиба рядко се среща. Ако знаех ,че няма едно мерси да каже с удооволствие щях да счупя телефона. Дойдеха взе телефона и говореше с тон все едно аз съм откраднала телефона. Дано да чете този форум и да се засрами поне малко. Възпитанието ме спря да я настигна и да и покръстя всички роднини.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

IMEI - 01-25-34-00-81-96-044 Награда до 200 лева .

Колега, това какво е?!?

Редактирано от Pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам да ви се похваля, защото през месец август тук в Слънчев бряг ми открадна iPhone 4 16GB, Мтел-ски, съответно веднага го обявих за краден и се започна търсенето.

Преди месец някъде получих обаждане от полицията с новината, че телефона бил намерен и иззет като в момента се намира в полицията в гр. Пазарджик.

Няколко дни по-късно телефончето ми беше върнато, в абсолютно същото състояние, явно не е бил ползван, понеже беше ясно, че телефона е собственик на българин, понеже заедно с него бяха откраднати документи, портмоне заедно със сумата от 500лв....явно са се надявали, че след няколко месеца, вече никой няма да си го търси. Че парите няма да си ги видя, то е ясно, но поне телефончето ми беше върнато, като след това го занесох в мтел поради проблем с хоум бутона и ми беше заменен за чисто нов :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бях на ски в к.к. Боровец. Пусках за последно ски пътя и си засичах за колко време ще пусна, колко път съм изминал и така нататък. Стигнах долу и бъркам във вътрешния джоб да извадя телефончето си, за да си спра програмката.В този момент се усещам, че телефона ми го няма! Супер много се напекох. Отивам във хотел Рила и на 0-левия етаж има зала за компютри, помолих човека да ми отстъпи неговия компютър.

Отварям аз FindMyPhone и гледам, че телефона е все още е на пистата, пускам звука. След по малко от секунди виждам,че телефона се движи и стига паркинга на кабинковия лифт за Ястребец. Звъня от телефона на ''компютърджията'' и ми дава сигнал, че не мога да се свържа с този номер, познато ни е на всички. Отивам бързо до полицията (на 50м от хотел Рила). Разказвам на полицаите как стоят нещата и ме накараха да напиша молба. След по малко от минута, ми става ясно, че полицаите няма как да ми помогнат, защото си нямаха и на идея какво трябваше да пиша в молбата ... И така вече 3 дена тъгувам за любомото ми нещо. Утре отивам до полицията в Плевен да дам Имеи, Номера и т.н., белкем помогнат.

Също искам да добавя, че като пусках ски пътеката дръпнах напред пред баща ми, защото той изчакваше сестра ми, а аз както казах си засичах времето, но както и да е... След като свърших всички тези работи с пилиции и т.н. се прибрах в хотелската стая и баща ми каза, че, докъто е карал е имал обаждане от ''мен'' и докъто спре и си извади телефона е затворил. После се е опитал да ме набере обратно, но е давало, че телефона е изключен. И все ми е на акъла, че не е искал да звъни на баща ми, защото когато бях в компютърната зала направих Lost Mode във FindMyiPhone да се свързват с номера на баща ми. И все още се чудя, защо му е този телефон като не го включва. (следя го през програмката FindMyPhone..) Може би си търси купувач ? Вие как смятате?

Ще съм ви безкрайно блогадарен да споделите всичко каквото знаете или предполагате с мен. Благодаря предварително!

п.с. Съжелявам с неграмотното си писане, но просто тези дни не съм на себе си и не мога да събера мислите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, искрено съжелявам за случилото ти се, на мен ми се случи преди година и половина подобно нещо, но още от сега ти казвам, че след като е ресторнал софтуера край на FindMyiPhone. Успех все пак и дано се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, ясно ми е! Но да разчитам ли на последната ми надежда- полицията ? Ще се справи ли да го проследи през ИМЕИ, Сеирални номера и т.н.,

за колко време .. Имам познати които намериха старо LG. Но iPhone 4S ако не се открие, срамота ...

Споделяйте, какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В заявлението до полицията се пише, че ти е обсебена вещ, оставена без надзор. Не мога да цитирам по памет, кой член е от НПК, но е подсъдно деяние. В такъв случай полицията съдейства 100%, още повече, че стойността на вещта към датата на събитието е над 420лв(долната граница за издирване на вещи мисля, е равна на долния праг за самоосигуяващи се).

П.П. Има тема за откраднати телефони, местя там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Престани да цитираш последно мнение! Използвай бутона "Отговор".

Благодаря ти много ще гледам да те послушам! Искам и да споделя, че имаме познат, който дано да помогне повече. Но не знам колко време ще отнеме да го търсят и ще съм без любимото си нещо, защото вече 4 ден и вече не мога.....

Също така искам да изява благодарение на тези, които ми помагат- благодаря :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега, искрено съжелявам за случилото ти се, на мен ми се случи преди година и половина подобно нещо, но още от сега ти казвам, че след като е ресторнал софтуера край на FindMyiPhone. Успех все пак и дано се появи.

Какво стана !? Намериха ли ти го ? Сподели с нас ! Ще съм ти безкрайно благодарен :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече 2-ра седмица е за издирване, мислите ли, че ще го намерят ? Полицаят каза, че щом се телефона ще се включи ще го хванат, ама ти да намериш телефон и да не го включваш, моля ти се.... Хайде хора пишете !

Редактирано от Valentinov8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Недей да стоиш така в очакване , защото ти е още по тежко. Ако мислиш ,че полицията седи и чака някой да пусне телефона се лъжеш (поне така мисля аз )

Незнам дали можеш да си го позволиш , но ако можеш по добре взимай един нов пък този ако се появи винаги е добре дошъл.

Може и да бъркам , но чудеса от полицията аз не очаквам Според мен има шанс да го намерят само ако се появи в някоя заложна къща. Няма начин телефона да не е пуснат през тези 2 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има начин - немалко гепаджии са светнати за шестте месеца...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ееее ай стига ... Ако ще го държат 6 месеца изключен са многооо тъпи хора ... За какво им е, и без това е излязла 5-цата най-много да му вземат 450лв .. за краден даже е и много ... Ако не да им изсъхнат ръцете и оная работа под душа, педе**си .. :Х Просто нямам думи къде живея...

Редактирано от Valentinov8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що си мислиш, че другаде ще е много по - различно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...