Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Откраднати и загубени телефони!


vladistar

Въпрос

Откраднат е бял iPhone в Кюстендил.

IMEI: 011771008581038

Моля някой ако има информация да пише в темата или на ЛС.

п.с. Анонимноста е гарантирана.

Редактирано от VladTheImpaler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Answers 259
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters For This Question

  • Alxx®

    25

  • The Shaman

    16

  • simba4

    8

  • Alex Sa6o

    8

Recommended Posts

  • 0

Що си мислиш, че другаде ще е много по - различно?

Щом коментирам по даден въпрос, значи съм наясно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък не съм убеден, че си. Защо мислиш, че по света цъфтят рози?

П.П. Не цитирай последен пост!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Откраднаха ми iPhone 4s,White/Blanc,16GB във Понеделник във квартал Стрелбище,близо до Южния парк към 13:00 на обяд, IMEI/MEID 013186009292469.Закупен е във чужбина,моля ако някой има някаква информация или го намери да се свърже спешно със мен и да ми пише на ЛС Как да постъпя? Благодаря ви предварително!

Редактирано от Cali Soul
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С кутиятата в ръчичка или наличен документ, доказващ собственост - отиваш в четвърто рпу да подадеш жалба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да споделя от опит.Ноември месец ми откраднаха телефона най-тъпото е ,че и знам кой ,но не можах да го намеря в нея (една случайна кифла от диското която "преспа" унас) . Отидах в полицията да пусна молба за търсене.Минаха 2 месеца след което ми върнаха писмо ,че "Спират търсенето понеже не могат да го намерят а и телефона бил оценен на сумата от 200 лв iPhone 3G 8GB Black и смятаме ,че няма смисъл да продължим търсенето" след което ми идваше да ходя в полицията и да вдигна такъв скандал до небесата ,че свят да им се завие ,но се усетих ,че съм си в България и така в ден днешен го карам с нов iPhone 4 16GB Black ,но още си тъгувам по старата 3-ka.

Поуката от моята история е - не разчитайте на полицията , няма да го намерят дори може и да не си направят труда да го търсят.(В България сте на тях не им пука за вас само чакат да си вземат заплатката)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявай, знам, че е било тежко, но може ли да закараш във вас момиче, да го *** а накрая, то да те *** :) Извини ме, но не се сдържах:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те такива са бруклинските мадами. Ха, премести се в Приморско, за да не те обират повече? Попълни си коректно профила.

Относно телефона - писал съм неведнъж: стойността до която квалифицират вещ като движима собственост и съответно издирват, се равнява или е по - голяма от минималния самоосигурителен праг. Проучи въпроса, за да не се чудиш и да обвиняваш полицията в бездействие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Зависи, ако е знаела колко е ценна за него и каква мъка ще е - директно я прави S класа. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е споко де, все едно си платил *******, нали си джиткаш с нов тел сега.

Ако се чувстваш прецакан, изтътрузи я още един два пъти и готово.

Другото се преживява.. :cheers:

А и ако си хванал мацката от Студентски и е била :drunk: , вероятно е немала толкова акъл да те окраде... така че не си слагай грях на душата.

Редактирано от Bobo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Eee,на младежа му гепиха тел-а,вие ще го накарате и да почерпи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намерен Iphone 4 или 4S (незнам точно) на 5 терминал на летище O'Hare в Чикаго. Lost and Found половин час не можаха да ми обяснят къде се намира, а митническите служителите отказаха да го приемат.

Батерията на телефона няма заряд, а зарядно нямам.

Какво да го правя?

Благодаря!

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намери ЮСБ кабел за iPhone и го захрани от компютър. Виж къде има черна чертичка на металната част от страни на телефона. Ако чертата е отгоре до дупката за слушалките - iPhone 4, ако е отстрани между бутона "+" и копчето за спиране на звука - iPhone 4S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво очакваш да ти кажем. Ако го включиш и искаш да намериш собственика - набери последните 2-3 набрани номера и кажи че си го намерил. Ако не връзваш го към компютър и го ресторваш ( преинсталираш ) на чисто и го ползваш със здраве. Избора си е твой.

Ако си го намерил в Америка, а се намираш в Габрово ... няма смисъл да го връщаш отново до Щатите. Ще излезе по-скъпо отколкото струва целия телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Откраднат бял iPhone 5 64GB от кола във Варна, кв. Чайка

IMEI 013406008768065

Възнаграждение при информация за извършителя :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Открадната черна четворка 16 гб.

IMEI: 012542003343214

Възнаграждение. (Тъжна работа)

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, нов съм във форума и от около 2 години съм горд собственик на iPhone 4S. За съжаление поради лошо стечение на обстоятелства в момента не мога да го използвам и се обръщам към Вас с надеждата, някой да може да ми помогне да го поткарам отново. Ето какъв е проблема с малко предистория: телефончето е закупено от Мтел с абонаментна програма и договор за 2 години (сега февруари изтича срока) и съответно е заключен към оператора. Миналия октомри ми откраднаха телефона (голяма мъка), но благодарение на познати в полицията след месец и половина телефончето ми беше открито и след още 3 седмици ми го върнаха реално. След което се появи проблема, за койдо до голяма степен съм си виновен сам. Тъйкато беше използвано от някакво момче и имаше много лична информация реших да направя Reset чрез Erase all Content and Settings, процедурата стартира и стигнах да момента където иска да въведеш ID и password от account в iCloud. Стария ми акаунт в iCloud си е активен и работи през интернет. Тука се натъкнах на сериозен проблем защото моето ID и парола не ги приема и казва ще телефона е свързан с друго ID, явно на момчето ползвало телефона преди мен. Чудно е как е изолирало моето ID. Сега не знам какво да правя и ще съм благодарен на всеки който има решение, IMEI 013041000002112, като има предвид, че не погледнах с какъв firmware iOS и baseband съм а и не мога да се свържа с предишния “собственик” :).

Предварително благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е с iOS 7 и е включен Find My iPhone в iCloud, няма какво да направиш. Гледам,че телефона е Мтелски. Не съм сигурен дали те няма да могат да помогнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И няма нищо за чудене, как другия човек е успял да избегне твоя акаунт. Бил си със 6.x.x, а след това той го е ъпдейтнал. От 6 към 7 е възможно, без да изисква Apple ID за активация.

П. С. По скоро полицията и връзките с които разполагаш могат да помогнат. Лицето е вече криминално проявено и имат данните му в регистъра. Освен ако той не извади по-големи връзки. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Взимай документите за покупко-продажба и отивай в МТЕЛ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не могат да направят там. Само да го стягат оня в полицията, да си каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, забравих, че вече не са партньор с Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...