Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Auto-Lock след 20 сек


B_A_D

Въпрос

Здравейте. Искам iPhone-а да се самозаклучва след 20-30 секунди. В настройките минималното време за Auto-Lock е 1 минута, което изобщо не ме устрйва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

"20 Secand Lock Screen" Само на 20 секудни ли се заключва или има и друго време ?

"Lockscreen Dim Delay" На какво време може да я нагласиш да заключва дисплея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А някакви допълнителни настройки трябва ли да му се правят ? Нагласих го на 10 сек от settings и нищо. Влезнах при Auto-Lock дадох му Never , 1 minute - нищо. iPhone не се заключваше след 10тата секунда ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дам дадох респирнг и рестарт. (в сетингс Auto-Lock ми е на never но и на 1 минута да го дам пак не се изключва след 20те секудни които сам му задал)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре, а тия програмки забелязва ли някой, че са за съвсем различно нещо?

И от имената си им личи (а и в описанията им е написано - не съм ги чел - сигурен съм).

И двете са като ти е заключен телефона / iPod-a и като натиснеш Home / Sleep бутона да си видиш LockScreen-a за време по-дълго от 5 секунди (20 sec. lock screen - седи си 20 сек. преди да изгасне пак - логично, другата - явно може да се наглася за колко време да се вижда).

Това, което търсиш мисля, че ще намериш, след като инсталираш Supreme Preferences (доколкото си спомням) - нужен ти е Winterboard, за да го активираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това, което търсиш мисля, че ще намериш, след като инсталираш Supreme Preferences (доколкото си спомням)

marianka, абсолютно си прав, Winterboard не трябва да качва отделно, Supreme Rreferences си я качва, ако я няма на тела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Note: The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conficts that cannot be automatically found or fixed.

Това ми изписва като тръгна да я качвам ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...