Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

Ами аз да го пиша съм го тествал а и чай тоя бридж ми прецака и синка на шорткърите на епъл, но нищо сега ще изтегля action menu че не ми се ресторва пак :)

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да въведе ш шорткът в шорткътс менюто и тогава говори!

Другия път ти пробвай, преди да говориш! Качвате всевъзможни туикове и искате всичко да работи на пресен 6.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си го изтеглил от ипастор е нормално, понеже не се е деъпнало цялото.При мен много интересно стана: -започнах да дърпам айгоу и се наложи да затворя програмата(ипастор).След като влязох показваше, че се е дръпнало, но уви!По-интересното е, че се инсталира, което ми е неясно все още как се инсталира като не е целия ипа файл. И при стартиране се затваряше така.... :biggrin:

Ами не, не съм го теглил от iPASTORE.. Изтеглих всички възможни кракове на който и да било през компа и ги качих с iTunes или iFunBox, но уви.. не става :mad: Моля някой да дава идеи как да го оправя тоя WhatsApp, че много мои приятели го използват и си пишем предимно от там..
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам следния проблем с 5-цата на 6.1 след джейла: ако не ми е включено 3G, абсурд да се свърже към интернет.

Става, но много, много рядко.

Говоря за места, на които (преди да джейлна) без включеното 3G съм се връзвал към интернет и си е вървял, макар и не много скоростно.

Сега в повечето случаи ми излиза синьото екранче, което ме уведомява, че не може да се върже към интернет.

Другия проблем в тази връзка е, че като включа On на Enable 3G на телефона му трябват някъде около 3-4-5 секунди, че и повече, за да се върже към мрежата.

Преди да джейлна тази операция ставаше скорострелно.

Имам наблюдение конкретно на тази функция, тъй като от година (и повече) си създадох навика да включвам 3G-то само когато имам нужда да чеквам мейли или да браузна или каквото и да е друго потребление на интернет.

Някой има ли подобно наблюдение?

Умишлено изчаках повечко време, за да се уверя, че е така, а не писах още първия ден, когато го забелязах.

Едит: Поста на Шамана ме подсети да добавя, че говоря за Виваком.

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За бързината на свързване, да, има забавяне, но при мен времево е обратно. Преди джейла като, че ли ставаше по-бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен синьото балонче искача постоянно като включа 3G-то откакто си взех 5-цата и вече свикнах.Мисля си,че е от сим картата,защото е рязана,а преди с 3GS-a нямах този проблем.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx това със задържането на бутона "+" при рестарт не го знаех и аз ,;) браво,а бре що не отворите една тема за подобни трикове,та да се понаучим и ний на нещо .;)

By LanbeR

Редактирано от kosmom
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише го ама питай на Шамана кой му каза :) когато джейлнахме 5.1.1 :))

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме накарате да си осера телефона с мобайл субстрат, да ви демонстрирам как се пали в сейф мод. :nosepick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, нов бъг. Джейла при мен бачка перфектно, не съм имал никакви проблеми нито с приложения нито с туикове. Само се въздържах от Апсинк и толкова. От вчера обаче ми прави впечатление, че мейлите стоят в Notification Center дори и след като са изтрити! Махат се сами единствено ако ги прочета, което не правя със спама, а директно го трия. Та си седя с мейлите в NC и се дразня. Не мога да разбера от какво е. Последното, което съм инсталирал от Сидиа е Winterboard и Repo Icons на Sinful и xSellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен единственото за сега е че като е локнат телефона и скролна щората нагоре за камерата няколко пъти телефона ми гасне, показва логото и се включва, но доста по-бързо от колкото при рестарт, а и също така имам чуството че звука е по-тих, но може и да си внушавам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комбинацията тих звук и рестарт щом пипаш по локскрийна ми говори за проблем със субстратски туийк, не за бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи субстрата да го махам? Забравих да допълня, че звука само при звънене ми се струва по-тих.

Редактирано от shadowlesssss
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си решаваш от какво ще се лишиш и какво ще запазиш - само ти казвам, че проблемът не е от самия джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че неизчезващите мейли в Notification Center не са интересни на никой :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...последно си пишеше какво, как и откъде се инсталира.

stf007: наличието на уинтерборд нищо ли не ти говори? Я, опитай без "красотите" с които е накичен, да видиш има ли бъгове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и на двата телефона 4 и 5 трЪгна без проблем като смених appsync. Бях сложила този който го пише в темата за джейла и го смених с този от sinfuliphonerepo. Ребуут между махане и слагане и всичко си тръгна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнало е, защото си махала синка и рибуутвала, не че тоя от синфул е много 'убав. Аз съм с апсинк от 5.0 и нямам грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx нещо не разбрах , махнала съм синка и съм ребутнала , но нали го сложих отново и с него си работи. Тоя от синфъл ми излиза друга версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,вчера ресторнах една 4ка с 6.1 и я джейлнах. Днес забелязах,че като снимам не запаметява снимките и като де инсталвам приложение от Апстора влиза в сейф мод. :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем с джейла! Иначе щях да го имам и аз и той и тя ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

stf007: наличието на уинтерборд нищо ли не ти говори? Я, опитай без "красотите" с които е накичен, да видиш има ли бъгове.

Alxx, уинтърборда ми е стар навик, а и да си призная аз конкретно с него проблеми не съм имал. Освен това в момента няма нито една модификация от него, която да е активирана. Бе странна работа, ако се сещаш нещо - казвай, ако ли не ще го боря както дойде, не е голяма драма.

П.П. Мимето, далаверата не е дали въобще имаш или нямаш апсинк, а дали е бил наличен при инсталиране на фикса - после е без значение дали го има.

Имаш пред вид последния фикс за evasion, който излезе в Сидиа заедно с версия 1.2 на tool-а ли? Тоест препоръчваш слагане на фикса, след това апсинк и готово?

Редактирано от stf007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...