Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

Alxx, уинтърборда ми е стар навик, а и да си призная аз конкретно с него проблеми не съм имал. Освен това в момента няма нито една модификация от него, която да е активирана. Бе странна работа, ако се сещаш нещо - казвай, ако ли не ще го боря както дойде, не е голяма драма.

Имаш пред вид последния фикс за evasion, който излезе в Сидиа заедно с версия 1.2 на tool-а ли? Тоест препоръчваш слагане на фикса, след това апсинк и готово?

Йесте :smile: ПЪРВО фикса, после всичко останало. Ако случайно си се подхлъзнал първо да сложиш апсинк: махаш/рибуут/фикс/сработване/рибуут/апсинк.

Борда го споменах, защото ползва субстрат. Имаш ли гличове по спрингборда, първото място където търсиш проблема е в туийкчетата или самия субстрат, тъй като той прави рънтайм екзекюшън модификации на спрингборда и някои други части от ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тенкс :) Затова и питах. Още не съм слагал Синка, та се колебаех дали-или. Ще тествам и ще докладвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае как се оправя проблема с батерията на 4-ките,защото яко се точи.На 29 процнета след 5 минути без да съм го разцъквал вече е на 23.Имам само NcSettings Bulletin Zephyr AppSync и WifiBooster..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бакъп да си връщал?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.Set up as New му зададох когато го ресторнах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз със моята нямам проблеми-махни глупостите от Сидия едно по едно и ще видиш от какво идва проблема.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах ги..Както и Springtomize 2 и сега е по добре.Благодаря адаш :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Йесте :smile: ПЪРВО фикса, после всичко останало.

Потвърждавам, че тази схема работи гладко. Сложих Апсинк (от Синфул), времето бачка без проблеми, както и всичко останало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой плучавал ли е след хард ресет или включване и изключване следният проблем, ако мога да го нарека проблем- логото на епъл излиза За няколко секунди после тъмен екран пак логото, понягоха и трети път и тогава буутва ?

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, на мен ми се случи няколко пъти в началото, няколко дни след джейлбрейка, но от пет- шест дни няма грам такъв проблем , а доста си играх с рестарти за да го тествам и засека евентуално.

Сякаш от само себе си се оправи...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така си мисля, че нещо от самосебеси като гледам лога на джейла всичко е ок просто след като пачва кернела си излиза и си пачва пачва пак и оп буутва :)

[1360833578.83930] Starting...

[1360833578.169745] Setting jb_state and forking...

[1360833578.222639] Starting for iPhone4,1 10B145

[1360833578.242157] IOServiceOpen = 0x0

[1360833578.257091] Kernel Region: 0x94400000

[1360833578.262167] Offsets initialized.

[1360833578.271922] Offsets loaded.

[1360833578.275972] old proc_enforce = 1

[1360833578.286002] new proc_enforce = 0

[1360833578.292212] old bootargs =

[1360833578.307749] new bootargs = cs_enforcement_disable=1

[1360833578.309964] Done with data patches

И това няколко пъти и после включва

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега се опитах да инстална навигон и 1-2 др програми от един саит качват се в айтюнса и като дам да се инсталират ми дава инсталация feil-нещо ми липсва май от сидия или...нзн друг пат съм свалял от там и се качваха без проблем

От сидия имам инсталнати -aqua board,cydia instaler,cydia translation,mobile subtrate,pro tube 2,substrate safe mode,you tube to mp3

Редактирано от djokando
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... махни глупостите от Сидия ...

Та не са ли точно тея "глупости" от Сидия, заради които всички джейлваме? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такааа снощи си инсталира "LocalAPStore" от Cydia, /free inapp purchases/ и го ползвах 1-2 път в Real Racing 3.

Днес сутринта си инсталирах Walk Star от App Store-a /отчита разстояния, скорост, etc./, стартирах го и го оставих да си работи в бекграунда, аз си цъках друго.

По едно време получих мейл от Епъл, че съм си инсталирал този апп, по принцип получавам само като си инсталирам нещо платено. <_< Опитах да си отворя мейл-а и апликацията крашваше, опитах друго пак същото. Респрингнах - всичките инсталирани апликации изчезнаха с изключение на 2-3 + Cydia. :yikes:

Някой идеи? Едва ли идва от Walk Star-a, все пак е от App store-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От калпав апсинк. Сега само рестор те оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той рестора е ясен, ама се чудя дали да го направя сега и после да си направя ОТА ъпдейт с евентуалната 6.1.2, или да изчакам и да си направя рестор с нея? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не те притеснява бъгът със заключването, 6.1.2 не ти е нужен. ОТА ъпдейт няма да те огрее на джейлнат телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейла няма да го връщам за сега. Ще си бъде чист рестор без боклуци на първо време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам питане Update-нах iphone 4s до 6.1.1 върнах си backup-a на програмите, който бяха от appstore-a, Jealbreak-нах.Дойде времето да сложа и другите, от ipastore, uhelios ... и тн сложих appsync за 6.x.x нищо не става fail не може да се инсталират под никоя програма сложих от друго място за 5.x.x пак не стана и така от 10 source-a и пак нищо не тръгват да се инсталират.Махнах всичко от cydia реснах телефона и пробвах пак, но без успех някой може ли да даде идея какво да правя, че останах без възможности вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ресторче ама без да връщаш бекъпа. Сетваш като нов и така... Писали сме го хиляди пъти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето това ми се появява за втори път, ето лога- имаше го при рестарт и на abshinte понягога, но сега се загледах в лога-

[1361289826.176873] Starting...

[1361289826.262550] Exiting due to bad jb_state.

Телефона си тръгва но нищо от сидия и инсталирните през нея приложения могат да се ползват, все вдно не ги разпознава! След рестарт отново всичко е ок!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок де, но това е за темата за проблеми със Сидиа :) Не е от джейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това е лога от джейла, който при стартиране се образува в / var/mobile/media! Нали при стартиране си проправя път за unthetered, за да буутне нормално и там нещо се случва!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...