Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с Firefox и Flash


Lyudmil

Recommended Posts

Здравейте, от доста време имам страшен проблем с flash plugin и Firefox. Проблемът е, че много често крашва "Adobe flash plugin has crashed". Какво ли непробвах, преинсталирах самия плъгин, браузера и какво ли още не и постоянно си крашва. Клиповете в youtube като им сменя резолюцията и дам fullscreen започват да насичат яко. Чудя се от какво може да е това, мисля че до Firefox 16 този проблем го нямах, от тогава до сега каквито и нови версии да излизат и на браузера и на плъгина, все си е същата боза. Някакви идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от скоро при последните няколко версии на Флаща виждам голямо скапване. Със Сафари много често се впуска в мислене и сафарито ми се шашка при клипове и това от около 1-2 месеца

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен Safari имаше ядове с YouTube, но си ги реших като посетих този адрес: http://www.youtube.com/html5 и изключих HTML5 trial. Другото, което направих при сафари е да добавя ClickToFlash към Extensions и така сам избирам кое Flash съдържание да ми се показва :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблемът е на Windows 7, не на мак. Джони при мен точно обратното помогна, цъкнах го на enable и вече клиповете ми е зареждат в html5 не втв флаш и нямам ядове, но проблема с крашването на flash plugin по другите сайтове си остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крашва и под мак бре, нали точно това ти казах: флаша у коша и си ползваш хтмл5. Хем по - бързо, хем не грее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе така е, ама флаша все още е навсякъде, до като html5 тепърва се развива. Качването на снимки във Фейса е под флаш, bet365 е във флаш, спортал.бг е флаш и почвам много да се дразня защото това са ми едни от най-ползваните сайтове в ежедневието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както ти каза Alxx, направо махай флаша, че само товари излишно и ставаш потенциална жертва на вируси. Инсталирай си Chrome, който има вграден флаш (sandboxed) и работи по-бързо от Firefox.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен последно време забива доста често. Явно мозилата нещо се е скапала с последния ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...