Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да инсталираме кракнати приложения през Safari (Аppddict)


Veselin Minchev

Recommended Posts

Има разбира се. Ето едно без да се напъвам: http://www.iphonecake.com/i/

Тук някои неща се теглят със седмици;)Добре е да има алтернативи,ако се наложи;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам да съм казал, че не е добре;) Просто ти изрови мой пост от преди половин година! Почти от толкова съм и без джейл ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега го пробвах appcake , ами доста е далеч от желаното. Повечето програми са стари версии , няма и ъпдейти.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,сега видях,че поста е стар;)Иначе съболезнования.....че си без джейл де;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах къде четох за това , че не се изисква джейл и има такова животно , но е инсталатор през компютъра (работи само под os x ) и може да бъде свален от същия сайт.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На няколко места из нета четох , че не изисквала джейл , което всъщност ме съмнява , но някой ако иска да пробва.

Ако си готова да се разделиш с 30лв. за 1 година има приложение и без необходимост от Jailbreak(iOS7 също) и работи от телефона, както инсталъса от Cydia. Купи 5S да не се налага да доплащаш за регистрация на нов телефон и решавай.

едит: Публично е и достъпно за всеки от може би 2 години. Не е нещо свързано с мен, казвам да не си помислиш, че си продавам услугите :tooth:

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и е писано и за него във форума миме ;) Относно кейка, какво да ти кажа... Първо там излизаха едно време и от тях се копираше. Както споменах по-горе съм без джейл, по собствено желание разбира се и не знам как е сега ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това приложение ми беше скъсало нервите с неговите ъпдейти....

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати и кошмара , откакто го похвалих вчера , не ми работи добре. Два месеца нямах проблем и от вчера се появи , а имено :

като пусна да търси ъпдейти върти 2-3 мин и ме изхвърля. Пише , че е бета а и проблема го имам и на двата телефона , което значи , че поне не е при мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Нещо пак ми се скапа АА След последния упдейт не мога да инсталирам нищо. Дава грешка unable to download application. С което и приложение да пробвам същата грешка. Единствено мога да слагам кракнати с 25РР. Всъщност сега като се замисля проблемите започнаха след като ъпдейтнах някакви пакети от сидиа.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...