Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Анкета за компютърната техника


N.Grigorov

Recommended Posts

Здравейте колеги, аз съм студент в Икономически университет - Варна. В момента провеждам кратко проучване на тема Компютърна техника, което е изцяло с образователна цел и ще съм ви изключително благодарен, ако отделите 2 минути, за да попълните анкетата. Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Линк към анкетата: http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=LAPTOP/PC

Благодаря ви предварително за отделеното време и за съпричастността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готов си.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз съм студент в Икономически университет - Варна. В момента провеждам кратко проучване на тема Компютърна техника, което е изцяло с образователна цел и ще съм ви изключително благодарен, ако отделите 2 минути, за да попълните анкетата.

Интересно защо над 40 души от свое име сте напускали в над 50 форума (цифрата може и да е по-голяма) въпросната уж "образователна" анкета.

Не се е раждала, няма сега и няма и да има анкета с образователна цел, в която да се споменават марки и продукти на съответната марка.

НЯМА!

Подчертавам го, за да не се обърка някой.

Въпросите относно рекламите и къде сме ги забелязали пък изобщо не искам да го коментирам.

Другата седмица (или по-другата) идвам по работа във Варна и ще ми е интересно (на мен...а дали и на Вас също?!?!) да се запозная с преподавателите ви в тази дисциплина и желанието ми е да видя точното изследване за какво ви е.

Тази информация би трябвало да е публична и да не Ви притеснява.

Всъщност ще взема с мен и началника на регионалния инспекторат във Варна към Министерство на образованието, за да не си мислите, че просто си говоря ей така.

Става ли?!?!

пп. Много не обичам да ме взимат за канарче, честно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана интересно каква е тази анкета с образователна цел приличаща на търговско запитване,но просто не я попълних.algor обаче е пренадъхал.ако има сили да види какъв е този нов вид измама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IP country code: US

IP address country: United States

IP address state: Ohio

IP address city: Toledo

IP postcode: 43615

IP address latitude: 41.6500

IP address longitude: -83.6741

ISP of this IP [?]: CISP

Organization: Shop Metrics

Local time in United States: 2013-04-05 05:39

И, сега какво? Ще се банваме за спам или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям веднага. Уча във Икономически университет Варна. Специалност маркетинг и този сайт ehac-cluster е платформата върху, която провеждаме това пручване, разработва се от фирма с която аз не съм запознат. Самата група сме разделени на по-малки групи и всеки от нас трябва да постави тази анкета поне в 2 сайта свързани с темата му. Моята е компютърен хардуер. Има различни теми, съответно се срещат по различни форуми. Гарантирам, че това не е някаква шанаджийска история поне на мен не ми е обяснена като такава, по-скоро успехът ми зависи от нея. За колегата algor, никакъв проблем, като дойдеш на драго сърце да ми пише, ще се намерим, ще пием по кафе, бира - като гост ще го оставя да избере.

Благодаря на тези, които са отделили време и на тези които ще ме разберат. :smile:

Редактирано от N.Grigorov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специалност маркетинг и този сайт ehac-cluster е платформата върху, която провеждаме това пручване, разработва се от фирма с която аз не съм запознат. Самата група сме разделени на по-малки групи и всеки от нас трябва да постави тази анкета поне в 2 сайта свързани с темата му.

Подчертаното обяснява всичко.

Благодаря за това, че беше откровен.

Аз нямам нищо против теб или хората, които дръстят нета с тези анкети - всичко отива върху преподавателите ви и фирмата, която спомена по-горе.

Още повече специалността ти е Маркетинг и с това всичко си идва на мястото.

Ако имаш желание и стига да не ти навреди, можем да разменим скайп или друго средство за комуникация и при желание от твоя страна, ако ми дадеш данни по-подробни с имена и т.н. в университета ви, наистина ще предизвикам една проста проверка как тъй се възлага на частна фирма да разработва такива анкети, които се използват след това с търговски маркетингови и всякакви други комерсиални цели.

И пак повтарям - към теб нямам нищо против и бирата и кафето, за които говориш по-горе, ще се случат.

Не понасям, обаче пошлите опити на измекярски фирми и хора да получават даром скъпоплатени услуги и изследвания, без да им струва една стотинка.

Ти щом учиш Маркетинг би следвало да си наясно как върви като цена едно такова проучване.

А пуснатото от теб е всичко друго, но не и анкета.

Просто са го облекли да прилича на такава, ча да получат търсените отговори.

Съгласен ли си с мен или не съм прав?!?!

пп. От поста ми сигурно изглежда, че съм от група Б - тоест тези, които не те разбират.

Повярвай ми, обаче, че те разбирам перфектно и ще се убедиш в това. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, разбира се... Както в 80%... 90... от случаите :)

Другата седмица може да хапнем на онова място. Дано не ми мине черна котка пътя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Ако притича котката свиркаш, минавам и взимам разни работи за вкъщи и след час съм в твоя район.

Това ще е първата форумна сбирка на открито - сядаме в парка на две пейки и се почваме. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...