Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

How To Downgrade iOS 6.1.3 to iOS 6.1.2


Recommended Posts

Таковахте ми таковата на хубавата ми темичка... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е било винаги интересно(още от 4.3.3) защо джейлбрейкърите вдигат по-нагоре от ънтетера и след това се опитват да свалят. Това се чудя.

Sent from my iPhone using DT & SX

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едни избързват, други погрешка, а трети го правят за да разучат възможностите за останалите ;)

Eh, imenjak...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и клипчето за всички, които ми казаха че не мога да сложа 6.1.2 и друг път ако обичате по полека с нападките.

http://dox.bg/files/dw?a=4446b1d87d

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползваш iREB. Това значи, че правиш къстъм. Имаш ли налични SHSH за телефона няма проблем да му качиш 6.1.2.

Ето ти моя пример - чисто нов iPhone 4 получен с 6.1.3. Качи ми на него 6.1.2 и джейлбрейк и ще те почерпя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Целта на клипа ми беше да покажа на кокича и още на един двама, които си говориха глупости че 6.1.2 се качва без проблем и проблеми след рестарт няма както ми твърдяха те.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоро не искам да споря с никой,но Downgrade от 6.1.3 на 6.1.2 е невъзможен,пише го навсякъде из нета,освен в случаите ако имаш запазени сигнатури локално,или правиш рестор на 6.1.2 и вграждаш SHSH във фърмуеъра -пак локално.

В Cydia "SHSH" на много хора не са запазени коректно за 6.1.2 -за което даже се извиниха .

Като пуснеш новия iFaith - и тръгнеш да прикачаш сигнатури от Cydia -ifaith пищи че е много вероятно да имаш проблем с SHSH и тел. да остане в DFU Loop.

Рестор на 6.1.2 съм съгласен -правил съм ,но downgrade без запазени сигнатури локално OFF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мога ли да направя същата операция с Iphone 4S 6.1.3 baseband 3.4.03 да сваля до 6.1.2, защото го ползвам на 100%?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Привет,

Мога ли да сваля iPad 3 от първата версия с широкия куплонг от 6.1.3 на 6.1.2 по описания метод?

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ,нали Аlxx по рано в другата тема ти отговори!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият пост:

Поддържани устройства:
  • iPhone 4
  • iPhone 3GS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам въпрос:

Искам от 5.1.1 да кача до 6.1.2. Ще имам ли проблеми ако го направя с iTunes 11.1 като имам запазени shsh за 6.1.2 , сготвям го вкарам го в дфу и shift + restore? И да питам има ли някой наблюдения как е батерията спрямо 5.1.1 и 6.1.2? За iPhone 4 се отнася ситуацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако досега не си бил на 6.1.2 с рестор, не се и опитвай да качиш. Схсх са ти невалидни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, жалко. Аз не за друго - почти всички апп-ове искат ios 6. Както и да е, мерси за отговора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6.1.3 с тетърд джейл, ако ги има в сидиа - те са запазвани по друг метод и ако ги има са валидни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до 6.1.3 съм качвал ( че и до 7).

Тайничко се надявам за ънтетерд и ако излезе, тогава ще питам как и от къде да ги изровя тия shah.

Редактирано от ozone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шанса да излезе ънтетерд джей за 7.х.х е с пъти по-голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте IPhone 4 ,с IOS 6.1.3 модем 04.12 .05 дали ще може да се понижи до 6.1.2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може пише го по-горе за 99-ти път ;)

Единствения шанс да свалиш е да имаш SHSH -свалени на компютъра локално ,но щом питаш значи ги нямаш -така че е невъзможно 120% ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги запазени на компютъра!

Но не бях сигурен дали модема играе някаква роля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги имам запазени на компютъра,но iFaith пак пищи,че са невалидни,не знам защо.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото са теглени от сидиа, не от Епъл или директно от телефона. Все пропускате да прочетете нещо, а после повтаряме по 54534252729 пъти едно и също.

Имам ги запазени на компютъра!

Но не бях сигурен дали модема играе някаква роля!

Играе - ако не е кастъм 6.1.2, ще изплюе грешка 1, защото липсва модем ъпдейт. После ще трябва да го риташ от рикавъри я с ъмбрела, я с редсноу - к'вото сработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Alxx..искам да понижа на 6.1.2 но ги нямам на компа тия ShSh blobs.Въпроса ми е като имах джейл на 6.1.2 мога ли някак да дръпна тези сигнатури от сидия,и да стане работата.И при мен ли ще дава грешка на сигнатурите,защото гледам какво си писал по-нагоре.Благодаря

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...