Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм, иначе към 2 бонки е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Предстои сезона и в този ред реших да направя малко тунинг по колелото.

Пълен монтаж Deore LX 3x9 (бях с 8), шини Mavic, лапа и педали Specialized, вилка Rock Shox Psylo със 125 ход и други леки козметики.

gygatudy.jpg

by7edu3y.jpg

a6yhyder.jpg

damyjeba.jpg

ygaqe8ud.jpg

jusu2eha.jpg

za8edejy.jpg

e8yra2e9.jpg

ute3e5an.jpg

3y9adage.jpg

3u4atu7y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте тъй като ми откраднаха колелото се замислям да си купя ново може и втора употреба но да е читаво някой да предложи нещо ако му е за продан карам предимно градско

благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какъв бюджет разполагаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами до 300 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://vitosha100km.bg

"Тази година обиколката на Витоша ще се проведе на 14.06.2014г. Старт за колоездачите ще бъде даден в 06.00ч . пред резиденция Бояна, 18 часа по-късно на също място в 24.00ч. ще стартират скороходците. Това ще даде възможност на състезателите да участват в двете дисциплини. Регистрацията отваря на 01.04.2014г. и прикючва на 15.05.2014г. До участие ще бъдат допуснати 700 колоездачи и 400 скороходци.Участниците трябва да се регистрират в сайта, след което да заплатят стартова такса до 15.05.2014г. Не заплатилите участници ще отпаднат от стартовия списък и ще бъде дадена възможност на други състезатели."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходих преди 2 години, но не с колело, а пеша :)

Този, който спечели тогава определено не беше човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Коле, няма ли да ти е малко бе? Ще изглеждаш като "Ну погоди" само една крива цигара на една страна… ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бъркам, това е за яко скачане & акробатика(или както го наричат). По принцип не са големи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, за скачане е, обаче не за акробатика, а за спускане. ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е малко то. Някой забеляза ли, че и колчето на седалката е с хидравлика? :D

Ако вдигнеш повече задника, почукването е доста неприятно. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

post-3851-1402839932,8512_thumb.jpgpost-3851-1402839973,5375_thumb.jpgpost-3851-1402839988,0273_thumb.jpg

За пръв път участвам на Витоша 100 и съм впечатлен от природата и трудността на терена. Над 1000 човека се включиха от 16 до 68 годишна възраст!

Другата година ще се включа отново!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година и аз направих първото си участие, бях го карам от части, но не цялото и малко ми дойде нанагорно, но важното е че завърших, това беше целта тази година другата повече.

Много добра организация за такова голямо състезание.

7404795g.jpg

Редактирано от dViktor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли тук някой MTB фен от Плевен?

Световният ден на голото колоездене – World Naked Bike Ride

юни 24, 2014

Снимки: World Naked Bike Ride

1Z6B1427.jpg

Голи или оскъдно облечени колоездачи дефилираха из много градове по целия свят по-рано през юни.

Повод за демонстрацията на голи велосипедни техники беше т.нар. World Naked Bike Ride.

72288583BCCD6557D8CA6CB62229B_h498_w598_m2.jpg

Световният ден на голото колоездене се организира в подкрепа на колоездачната култура и срещу агресивните шофьори,

задръстванията, замърсяването от автомобилите и консервативната транспортна политика.

421334_273631319380251_1060117709_n.jpg

Като форма на изрязване събитието е т.нар. критична маса. Често обаче вместо Critical Mass,

го наричат Critical Ass.

xo-WORLD-NAKED-BIKE-RIDE-CHICAGO-facebook-800x486.jpgMic_.HkCIp8FQPC.jpg.pagespeed.ce_.HkCIp8FQPC.jpg

Според инициаторите на World Naked Bike Ride, голотата на велосипедистите изразява тяхната уязвимост,

изложеността им на рискове, карайки по натоварените пътища.

original.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Sworks Enduro Full Carbon 2013 г.

typu2uju.jpg

e6a3aquq.jpg

Аз съм без коментар. 4400 паунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази година за първи път ще се проведе ЧЕПЕЛАРСКИ ТЪРКАЛА в невероятния планински район около град Чепеларе. То е подходящо за всички любители на планинското бягане и крос кънтри колоезденето, като предлага различни по трудност и дължина Търкала (терени). През повече от 95% от състезанието, маршрута преминава по горски и меки пътеки и пътчета. Търкулвайки се в четири различни посоки извън Чепеларе, трасето минава през Роженската Обсерватория, която е най-голяма на Балканския полуостров, покрай най-голямата фабрика- производител на ски в света под нестихващите ритми на Родопските гайди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето го и звяра на жана ми, който избрахме благодарение на Grievous.

post-391-1409759566,5668_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет Колеги!

Предстои ми покупка на колело за сина ми. Той е на 10г. и е висок 1 и 45 . Харесъл си е DRAG С1 и почти нищо не може да го разубеди. Обяснявам му, че този байк е за DJ и не е за него, просто няма да му върши работа, но той си е събрал пари и си го иска. Наистина ми се ще да му взема нещо ,което му потхожда. Нещо по-обикновено с дискови/хидравлични спирачки. Бюджета ми е около 650 кинта +/- още малко. Колелото ще е малко изненада и няма как да го пробва. Затова не знам и кой раззмер е за него. Моля Ви за съвет какво да избера или да се съобразя с желанието му? Кой размер според Вас е за неговия ръст?

Благоря Ви най-сърдечно!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...