Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LINE


Grievous

Recommended Posts

Аз имам чувството, че проблемите им са свързани с телефони на м-тел. Андроида, който пробвах вчера беше на виваком, гледам хора с глобулски карти също нямат проблеми.

turieca какво стана с м-телската карта, проработи ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на Мтел и както писах по-горе, кода дойде за 2-3 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих 5 опита с мтел за съжаление безуспешни и с този начин на въвеждане на номера.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са операторите, а има някакъв бъг в самото приложение. На глобул опитвах с и без нули, започва да "мисли" и когато цъкна да пиша мейл на съпорта от самото приложение - крашва и ме връща на първоначалната страница. От петия път стана, нали съм тъп и упорит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен запали със цялостно изписване на номера 00359......

Интересното е,че преди това и така опитвах-но греда...

Явно Alxx е прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от операторите, както и от ОС. Днес пробвах и на андроид с различни огт мтел оператори. От обяд до сега - нищо. А моя код дойде сле поне 20-30 опита и въвеждане на номера, с и без код и нула. Накрая стана без нула от N-ти опит.

Явно програмата има проблем с изпращането на кодовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая ми изпратиха код, сега остава и някои в България да почне да я ползва тая програмка :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оффф най-накрая,след 5 дена борба.При мен без нули стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Системата е железна и се казва "едно към гьотере". 4-5 дни опити, всички варианти на изписване на номера и 20-тина минути след последния опит, чудото се случи - дойде дългоочаквания четирицифрен код! Така че - дерзайте! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах неравностойната борба и на компа да я сложа. За сега, без успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деско, аз под минута се регнах и те намерих в схемата теб :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах в следствие на многобройните ми опити за регистрация, при мен изведнъж почнаха да идват смс след смс, някъде 10-тина пристигнаха все с кодове и все от различни телефони (+225, +82....) :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах неравностойната борба и на компа да я сложа. За сега, без успех.

Сложих я без проблеми и под Windows и под OSX.

Какви проблеми имаш с десктоп версията?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствено предимство пред Viber е това, че LINE има версия за OS X и Windows. Огромният недостатък е малкият брой регистрирани потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, има още едно: не, че Лайн е много по - читаво, но вайбър от последната версия забива постоянно, пушът не работи и доколкото чувам, има сериозни проблеми със сигурността(под андроид 100%, под iOS не съм сигурен).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих я без проблеми и под Windows и под OSX.

Какви проблеми имаш с десктоп версията?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Чак днес тръгна. На OSX.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако се чуди някой

End to the Gifting function of Purchased Stickers for the iPhone version of LINE

http://en.lineblog.naver.jp/archives/27786765.html

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова весия:

yzugyqys.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах само за какво беше целият този труд и нерви, да имате приложение, което има сума алтернативи?! Та и две страници тема с глупости се изписаха. :huh:

К'ъв е тоя мазохизъм?

Зависи кой какво търси в едно приложение.

Аз ще кажа скромното ми мазохистично мнение, пък вие си ме плювайте колкото искате.

Танго, вайбър и прочие приложения не стават.

Аз лично често пътувам и на ден имам поне по 2-3 разговора с кметове и други общински служители, с които не мога да ползвам телефон.

Е няма такава трагедия при повечето приложения - глъхнат, не се чува, прекъсват през минута и т.н.

С това приложение започвам обаждане на Дупница и говоря непрекъснато до Сандански (и не само в тази отсечка) - чува се ясно и без странични шумове, не се налага да се изчаква закъсняване на гласовете и както казах най-важното е, че приложението е стабилно и не прекъсва.

Да, малко хора го имат, но за мен това е предимство и хора, с които трябва да говоря го инсталират за 6 секунди и нищо сложно няма в това.

Ето моите мазохистични доводи.

Приятна вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...