Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone3G 2.2.1 чрез QuickPwn 2.2.5 (Win)


mupo

Recommended Posts

здравейте. имам следния проблем.... направих всичко както беше описано но Bluetooth-a все още не може да баде открит от др телефон и сащо така немога да задавам музика като тон на званене (показаха ми се иконите Installer и Cydia, а и да добавя опитах сащо да стартирам игра но ми пише следното The Aplication cannot be opened. моля да ми помогнете преди няколко дена зех телефона. Version 2.2.1(5H11) Frimware 02.30.03 model MB496GR което означава че трябва да е отключен. Благодаря предварително изчетох всички коментари по вапроса. :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    13

  • asdasd

    9

  • Aveliky

    6

  • turganay

    6

Топ автори в тази тема

Значи не си изчел всичко :question:

Безплатна регистрация в iTunes!

След това:

iBluetooth

И това:

Toneshop Converter

Както и това:

Инсталация нa приложения през iTunes -iPhone / iPodTouch 2.x

И ако тогава не се справиш пиши на Л.С ще намерим някакво решение :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих всичко както трябва докрай но накрая нали трябва да се рестартира телефона е моят заби. не ме пращайте в начинаещите (не че не съм за там ) но и там четох и натисках копчетата както трябва но вече половин час телефона не тръгва стои си ябълката примигва от време на време моля помогнете ми :helpsos:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам , че ще се отклоня малко от темата , но .... Миро знам , че разбираш човече затова искам да те питам .... с фирмуера , който е даден от aveliky (custom-a) след като го ресторна не ми намира оператор .... имаш ли някаква идея защо ? Телефона е 3Г и е отключен фабрично !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро моля те помогни ми сега го направих отново и се появи един ананас и нищо не се случва доста време от време на време извибрирва и нищо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам , че ще се отклоня малко от темата , но .... Миро знам , че разбираш човече затова искам да те питам .... с фирмуера , който е даден от aveliky (custom-a) след като го ресторна не ми намира оператор .... имаш ли някаква идея защо ? Телефона е 3Г и е отключен фабрично !

Този които съм дал е за заключени телефони и затова ти прави проблеми. Ето ти за отключени: http://bgiphone.com/iphone/firmware/iPhone1,2_2.2.1_5H11_Aveliky_3G_Unlocked_new.ipsw

В него са добавени следните програми:

1000МБ. малкия дял

BossPrefs

WinterBoard

Extended Preferences

SOSiPhone

Hackers Dot NL

Patch Mobileinstalation 2.2.1

Mobile Terminal

Cycorder

OpenSSH

MxTube

Qik

MySMS

OfflineMaps

iFile

Searcher

Five Icon Dock

SysInfoPlus

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро моля те помогни ми сега го направих отново и се появи един ананас и нищо не се случва доста време от време на време извибрирва и нищо

Като се появи ананаса трябва да го оставиш да си направи неговите си работи. Това е последната стъпка.

Не знам дали е задължително да се остави телефона закачен за компютъра и да се спира QuickPwn, но аз го оставям закачен и не спирам QuickPwn докато не ми зареди телефона.

В момента не зная какво друго да ти кажа/посъветвам. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky жив и здрав човече имаш една почерпка от мен !!!! :lol::Wink:

П.П. : Обаче , пак се появява един проблем , който бях описал в другия форум ..... SSH свързването не работи , а в момента е от твоя custom инсталирано ... телефона е купен от Globul отклюяен фабрично , на 2G -то работи на пушка , но в момента в който включа 3G-то все едно никой няма ?!? Някой да е имал подобен проблем и/или да знае решението му ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеи защо не се свързва ?

Рестартирай телефона за да захапе OpenSSH.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не се свързва нито с WinSCP, нито с iFunbox , странното е че и когато рестартирах телефона той се заключи ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви помогнете ми направих всичко както трябва в началото не тръгваше после се оправи но до снощи и като заби с този ананас и неиска воабще да включи дори и компютъра не го разпознава за да мога да си направя рестор на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в DFU Mode - DFU Режим и направи наново рестор:

Натиснете Sleep/Wake и Home бутоните за 10сек. Пуснете Sleep/Wake бутона и продължете да държите Home бутона докато iTunes засече iPhone в рековъри режим.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, имам въпрос.

Значи в момента съм със 2.2(5G77), знам че темата е за поновия фърмуер обаче искам да е със 2.2.1.

Дали да му дам от iTunes ъпдаит и след това да следвам стъпките за jailbreak/unlock.

телефона е заклучен фабрично.

Any advice?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема е САМО за jailbreak не и за unlock!

Теглиш iPhone 3G Custom Firmware 2.2.1 за фабрично заключени телефони by Aveliky и правиш Shift + Restore след което Софтуерно отключване за iPhone 3G 02.28.00!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

въпроса може би е малко риторичен, но доколко рискувам да объркам нещо непоправимо с този джейлбрейк. А като чета последните страници от темата съвсем се чудя да се захващам ли с това, от два дни го имам телефона, не ми се разделя още с него :mrgreen: а чета че забива, става бавен, нещо не работи...... и т.н. Или да задам въпроса така, да се хващам ли при положение че разчитам само на инструкциите от форума, аз за сега съм много на Вие с нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ти си решаваш , но да знаеш , че аз лично си jailbrake-нах телефона на третия ден без абсолютно никакви проблеми . Само следваш инструкцийте и чакаш , защото при мен нещата станаха бая бавно и ако бях избързал с нещо или не бях изчакал сигурно нещо щеше да се прецака . Пък и ако нещо стане се надявам , че ще можем да ти помогнем :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.......а чета че забива, става бавен, нещо не работи...... и т.н.

И как стигна до извода че става бавен :question: :biggrin:

Следвай съветите на mupo и после сам ще се увериш за възможностите на телефона :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с http://bgiphone.com/iphone/firmware/iPh ... t_new.ipsw , нямам никакъв проблем ,вероятноста да объркаш нещо е сшедена до минимум към firmware има и някои благини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.......а чета че забива, става бавен, нещо не работи...... и т.н.

И как стигна до извода че става бавен :question: ;)

.......

Ами то си го пише как, прочетох го, някъде някой беше писал за подобен проблем.

Престраших се да видим как ще се справя тази вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естественно че има забавяне, но след като му накачулиш приложения (без значение от Cydia или AppStore).

Не ми се вярва да си купуваш приложенията от AppStore, така че едва ли имаш повече от 10 безплатни приложения. След jailbreak-а ще имаш възможност за слагане на много повече приложения и като му сложеш и някоя друга тема мисля е разбираемо телефона да се позадъха. ;) Това обаче не ти пречи да си използваш устройството без никакви затруднения, а и ти дава много повече възможности и функции които ги няма без jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дали може някой да удари 1 рамо отнсно проблема със SSH , който съм описал по-напред ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Справих се, всъщност джейлбрека се оказа най лесното. След това малко се замотах, но в крайна сметка се справих.

Благодаря за помоща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...