Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HBO GO Bulgaria


algor

Recommended Posts

Не е много по темата, ама затова пък при мен псевдо джейла си заминава. Трийте всичко ненужно от тази тема!

Хрома беше алтернатива, защото пък джейла уби сафарито ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ако имате jailbreak на устройството си не го ъпдейтвайте до версия 4.1 защото hbo са го направили да не работи с jeil-устройства, ако все пак сте го ъпдейтанали изтрийте го и си сложете старата версия, ако не сте го ъпдейтнали в itunes програмата :smile:

ето и линк за последната работеща версия на hbo go bulgaria с джейлбрейк.

https://mega.co.nz/#...rVGsGEDvfzkfYrg

Тази не работи.Може ли да се намери работеща версия.Officer не е опция за мен.С него не ми работят приложения(безплатни) от американския стор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за тая зная кога ми трябва hbo go я слагам после я махам. При мен също не ми работят някои приложения и то важни . Гадно е ама няма как за сега .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Няма да заработи на jailbreak забравете.

Политика. Пък и човек като се замисли за хора с дисплей рекордер как могат да си рипват

филмите им нормално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и на 6+ с 8.1 изобщо не се стартира и крашва, вие за джейл говорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPad mini retina 8.1 си лети ,стриймва към атв със субтитри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да заработи на jailbreak забравете.

Политика. Пък и човек като се замисли за хора с дисплей рекордер как могат да си рипват

филмите им нормално :)

Точно от коя позиция го казваш това да забравим?!?Такива мнения от пишман специалисти не знам защо не ги трием
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След -амнайсе разговора с Близу и някакъв лешпер от техническия отдел на HBO, реактивация на акаунта и още намквоси, всичко тръгна безгрижно.

Друг е въпроса, че нищо не е оптимизирано за по-голям екран и...

А бе за убиване на час-два като се наложи веднъж-два пъти в месеца става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и на 6+ с 8.1 изобщо не се стартира и крашва, вие за джейл говорите.

На моя iPhone 6 Plus с iOS 8.1 си върви без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Момчета имам странен проблем, от няколко дена насам HBO спя да ми работи на всички устройства в къщи освен на лаптома ми. Преинсталирам приложението и пак ми показва - За съжаление от вашето моментно местоположение не можете да използвате HBO GO. Можете да използвате HBO GO само в държавите, в която имате валиден абонамент. Странното е, че като пусна мобилен интернет приложението работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е изключено от оператора от който си го получил, може би домашния ти доставчик на интернет е сменил ай пи-та и се хоства извън България. Пробвай на друг интернет доставчик на някой твой познат. Не съм във вкъщи в момента за да тествам, но през мобилния интернет ми зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на доставчика казаха ,че при тях нямат проблем, да съм си видял настройките на рутера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв DNS си сложил?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв номер ми направи преди около месец и само се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

прочетох темите за hbo go имах проблем с айфона 6 - 8.1.2 понеже го jailbreaknah да наистина hbo не тръгва разпознава че телефона е хакнат, четох каде ли не , как кво да направя но уви, но понеже не се отказвам така лесно и се разрових в кви ли не форуми как да направя bypass на джеила рових се и успях да го направия и hbo go трагна ,нито flex 2 нито officer или xcon ще ви помогнат - работи си без откат както трябва да си е , ако някой го интересува нека да попита , версията на ечбио е последната от стора, ще ви обясня мн е лесно

Редактирано от borislavvs1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи го тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бориславе, граматиката определено не ти е най-силната страна... Засрами се че си така неграмотен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизате в Cydia и добавяте сорса - typ0s2d10.appspot.com/repo/

В това репо има само една програмка - tsProtector 8.

Тя прави байпад на iOS 8.x.x и не засича телефона като джейлбрейкнат.

Това е, всичко работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

typоs2d10.appspot.com/repo/- след typ е нула за да не се чудете защо не се добавя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бориславе, граматиката определено не ти е най-силната страна... Засрами се че си така неграмотен!

, ако сте учител по литература е друга работа , във форума ви не влизам често , а и този пост го пуснах за хората които искат да си пуснат hbo на хакнат телефон, вместо да благодарите , вие се надувате като модератор, който определя дали запетаята или тирето са правилно сложени , мерси за уважението - с много неща можех да ви помогна тука но уви заради хора като вас няма да го направя,защото съм неграмотен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, многоуважаеми "помагач", правилата важат за всички - както за потребители, така и за екипа. Помагате или не, с маниерите си до тук демонстрирате неуважение към останалите потребители, така, че мерси за такава помощ. А, написването на роден град на шльокавица и с малка буква, няма да коментирам. Дали си грамотен - няма как да знам ако не го покажеш. От показаното до тук съдя, че си простак. Ако щеш влизай, такива като тебе не ни трябват.

1.5. Да пише на кирилица. Форумът на BG iPhone е български и официалният език и писменост на него са българските. Явни демонстрации на нежелание да се улеснява комуникацията във форума ще се смятат за “неуважение към останалите участници”. Мнения на участници, които отказват да пишат на кирилица, ще бъдат отстранявани, а при повторно нарушение регистрацията на потребителите деактивирани. Ако желаете да публикувате информация от друг сайт, която е на език различен от български, то информацията трябва да бъде преведена на български. В противен случай мнението ще бъде изтрито без предупреждение.

1.5a. Неграмотното писане във форума ви носи 1 наказателна точка. Никой няма да се заяжда за някоя изпусната запетая, но се старайте мнението да е написано според правилата на българския език. След като търсите помощ или задавате въпрос, то трябва да имате уважение към хората, кото ще четат творчеството ви. Писането само с малки букви, непоставянето на интервал след точка или запетая, използването на цифри вместо букви, писането със съкращения като в чат (например "здр","мн", "нз") и всякакви други груби правописни грешки, ще се смятат за нарушение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Някой успя ли да подкара субтитрите през AirPlay?Има начин да работи на у-ва с джейл,без да кихаш ;)Трябва обаче да имаш акаунт ;)Мисля,че е по-добре да се споделя на лични.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...