Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

“КРЕАТИВЕН СЕКС” ЗА ЕЛИТА?!


Alxx®

Recommended Posts

Ти обаче си държиш на твоето без да излагаш никакви аргументи.

В природата също има хиляди примери за хомосексуални прояви при животните, растенията, насекомите.Това е нещо което съществува и е част от човечеството, след като вас не ви засяга по никакъв начин, би следвало да го приемете и да си живеете живота.

Характера на човека не се определя от сексуалната му ориентация, сред хетеро хората са най-големите боклуци, мафиоти, убийци и т.н. Всеки е индивидуален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    24

  • BulgarianSS

    23

  • rooibos

    18

  • Dean

    16

Аз като вярващ човек ще изложа един аргумент:

И Господ Бог създаде жената от реброто, което взе от човека и я приведе при човека. А човекът каза: Тази вече е кост от костите ми и плът от плътта ми; тя ще се нарече Жена, защото от Мъжа бе взета. Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се привърже към жена си и те ще бъдат една плът. (Битие 2:22-24 BG1940)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Религиозните аргументи въобще не се вписват в спора сега.

Гейове има и мюсюлмани, има и християни, евреи, атеисти и т.н. Ако аргумента ти се вписва сред християните, то няма да се впише сред другите.

Гледа се обективно от всички точки.

Хомосексуализъм е имало и в древността, има и сега. Едва ли преди хората, а и животните дори са ставали гейове само защото родителите им не са ги възпитавали както трябва, смешно е! :biggrin:

Ако ще се водим по Бог, нали той е създател на всичко? С каква цел, и за какво по дяволите е създал хомосексуализма?

Допуснете, че наистина един гей се ражда такъв, какво правим тогава? Отричаме Бог, може би?

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,

Явно не си наясно, че Старият завет от Библията, Корана и Тората са много сходни и по същество не се различават. Но да не се увличаме в друга посока.

Това е моят аргумент, не те карам да го приемаш!

Абсурдно е да приравняваш поведението на хората с това на животните. Поведението на им се основава главно на инстикт.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, как с този аргумент ще убедиш един атеист?

Не казвам, че АЗ не приемам аргумента ти, просто гледам по-абстрактно на нещата и ми е интересно как различните хора биха го приели.

В крайна сметка се оказва, че всеки има собствена теорийка за нещата и вярва на това, което му е изгодно.

Работата не е там ти да се убедиш във вярванията на другите, а просто да приемеш, че неговите са различни, както той е приел твоите и така всеки си продължава по своя път.Това е.

Абсурдно е да приравняваш поведението на хората с това на животните. Поведението на им се основава главно на инстикт.

С разликата, че хомосексуализма не е поведение, а същност на самото същество,в случая на човека... поведение е когато си хетеро, а се държиш като гей поради някакви обстоятелства, лигня ако щеш.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да убеждавам никого. Споделих моят аргумент.

Проблемът идва тогава, когато пътищата по които вървим се пресекат. Просто е, аз не приемам хомосексуализмът за нормално, според аргумента, който посочих. Който е "обратен" или приема това за нормално, то си е негово право и аз не мога да го съдя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно това е, но както виждаш не всички мислят като теб! По принцип това е правилния и възможно най-изгодни начин за двете страни. Аз съм сигурен, че на един гей също не му е приятно да съществуват хора, които не го приемат, но той е приел, че съществуват и си живее живота.Това е.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean, старая се да съм широко скроен, но ще ти кажа, че независимо от мотивите, си написал един тон глупости ... без да се обиждаш.

Значи според теб гея се ражда гей и не е виновен за това. Но някак си същата логика важи за и зоофили, некрофили и секви *фили. Или според теб само гейовете имат право да се родят такива и да се ползват с привилегии? Дали да не допуснем, че *филите се раждат и те такива и да им се усмихваме? То май и масовите убийци можем да сложим в тая категория? Виж, проблема е много по-дълбок. Проблема не е с кой си лягат и стават тия хора, проблема е, че го навират брутално в очите на хората и нещата отиват в грешна посока. Отклоненията (дори ако допуснем 30%, пак е по-малко от 70% следователно Е отклонение) започват да се приемат за норма и обществото под маската на извратена толерантност започва да се руши. Свидетел съм как ако в метрото младеж и девойка са се поувлякли, хората почват да мърморят: "Не ви ли е срам, нямате ли си къщи и т.н.", ако обаче са младеж и младеж или девойка и девойка, подобни коментари липсват само и само да не ги помислят за нетолерантни. И кво се случва, нормалното е критикувано и осъждано, другото е дефакто поощрявано. Наскоро принудиха и организацията на Бой Скаутите да приема в редиците си хомосексуалисти ... Как никой не обърна внимание на факта, че това са непълнолетни деца?? Или и това трябва да е нормално, секса м/у деца е позволен и политически поощрен, но само когато не е "нормален"? Разбираш ли накъде бия?

А сега да се върнем на въпроса за това кой как се ражда. Има природни закони, а именно за наследствеността. Т.е. за да се родиш някакъв трябва да го наследиш. Генетичния материал обаче се предава по полов път и от двамата родители. Или ако даден индивид притежаващ определен геном, няма наследници, то този материал изчезва заедно с него. Ако някога, някъде "левия" ген се прояви в друг индивид, то това би трябвало да се приеме за мутация, която постепенно би заглъхнала, ако тези индивиди нямат потомство. Именно за това се изхожда от тезата, че причината за това отклонение е повече психологична, а не вродена. С други думи, тези хора би следвало да бъдат лекувани, разбира се ако го желаят - доброволно и насилствено ако вредят с поведението си на околните. Това е. Нещата са повече от прости, само не мога да разбера, защо ако някой се мисли за Наполеон го заключват и лекуват, а ако се мисли за жена го пращат на парад?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе човек! Ти като основна пречка за обществото у гейовете посочваш това, че парадират със сексуалността си и го завират в очите на хората.

Да разбирам ли, че щом един некрофил не парадира с това, че е*е трупове или, че щом един педофил не парадира с това, че е*е деца ти нямаш проблем с него? Толкова ли е трудно да се понесе от обществото, че съществуват подобни паради? С какво толкова пречат?

И да приемем, че един гей иска да се лекува, а повярвай ми много от тях искат, къде може да го направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За природата и еволюция значение имат само индивидите, които са способни на потомство т.е. само те могат да имат значение за генофонда на вида и неговото просъществуване. Сега вече усилено се говори за изкуствени среди за

износване на плода и по-страшното плода да е изкуствено създаден с черти, които неговите "родители" биха искали. Имаше един виц на темата за Белмондо :). Кога ли станахме по-велики от Господ.

Излиза, че хомосексуализма е бавен, но сигурен начин да се затрием като вид или по-вероятното да станем нещо друго,но не и човеци. Двата най-важни инстинкта в природата е да се създаде поколение и да се намери храна. Всичко друго в сексуално естество си е един вид перверзия :)

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да приемем, че един гей иска да се лекува, а повярвай ми много от тях искат, къде може да го направи?

Примерно във всяка една психиатрична клиника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хомосексуализма не никакъв начин за нищо! Той е просто част от природата, имало го е, има го и ще продължава да го има.

Това не е нещо което се разпространява и разраства за сметка на друго, то просто си съществува без реално да пречи на никого, но някои хора са избрали да мислят обратното.

Всеки има право на мнение в крайна сметка, но да мисли за хомосексуализма като на заразна епидемия, която обхваща всичко живо си е меко казано смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и именно в тази природа те биват тотално затрити-защото не могат да се размножават.(Това само във вслучай,че продължаваш да твърдиш,че не е психическо заболяване,ако е такова ти написах какво е решението в горният пост)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че не се разраства. Имало го да, но е бил по скоро забавление за разни извратеняци по време на Римската империя примерно. Хора с пари и власт и умрели от скука. Апропо аз беден гей не познавам и не съм виждал. Всички си ги уреждат някакси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и именно в тази природа те биват тотално затрити-защото не могат да се размножават.(Това само във вслучай,че продължаваш да твърдиш,че не е психическо заболяване,ако е такова ти написах какво е решението в горният пост)

Кои са затрити бе човек? Като гледам природата не е спряла да създава хомосексуални и не ги затрива по никакъв начин.

А ти не знам защо още си държиш на твоята теза, че гейовете са психично болни хора.

За мен човек, който може да изкара висок коефициент на интелигентност, мисли трезво, живее нормално и не се различава с нищо от всеки нормален човек не може да се нарече луд.

В крайна сметка, никой не ми отговори с какво гейовете точно му пречат. Или всичко е заучени фрази и болни предразсъдъци?

P.S-Опити да се излекуват хомосексуални е имало многократно, но познайте колко са успешни? - 0

Това не е болест за да се лекува.Проумейте го вече..

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Dean:

Не приятелю, прочети пак какво съм написал.

Парада съм го споменал, защото причината за него е да се пропагандира толерантност, но това не е пропаганда на толерантност, това си е чиста пропаганда на сексуално поведение.

А това, че *филите не парадират с това, е поради факта, че въпросното им сексуално поведение е все още обект на съдебно преследване. Силно се надявам, това статукво да се запази!

Къде да се лекуват ли? Там при теб е трудно, тъй като хомосексуализмът е легализиран в Испания през 1979 г., а през 2005 г. приеха закон, който позволява еднополовите бракове в страната.

Следователно дейността на подобни клиники би била неуместна. В Англия, кметът на Лондон Борис Джонсън забрани реклама за лечение от хомосексуализъм. В нея на жителите на града се обещава помощ да се откажат от хомосексуализма. Мотивът на кмета за решението му е, че според него в нея се съдържа намек, че гейовете са болни хора.... Няма смисъл да продължавам. Мисля, че сам виждаш проблема. Дори "Много от тях да искат", не могат, защото другите им пречат ... Както казах и по-горе психичното разстройство рядко идва само и често външната му проява е агресия.

Ето ти аргумент, който със сигурност не е "хомофобски":

Д-р Роберт Шпицер твърди, че хората могат и действително си променят хомосексуалното поведение. Едуард Гловер, известен психоаналитик от Великобритания, е участвал в едно изследване на краткосрочните психоаналитични подходи в психотерапията при хомосексуализма. Той стига до извода, че „психотерапията (на хомосексуализма),изглежда, е неуспешна само при много малък брой пациенти без значение от възрастта, при които продължителният навик е съчетан с психопатни черти, тежък алкохолизъм или липса на желание за промяна. Други професионалисти съобщават за 50 до 70% успех при лечение на нежеланото хомосексуално привличане. Може ли да се променя хомосексуалната ориентация? Да, освен в случаите, описани по-горе.

Източник:

A report released May 9, 2001 at the annual American Psychiatric Association convention, psychiatrist Dr. Robert Spitzer, Chief of Biometrics Research and Professor of Psychiatry at Columbia University in New York City.

Ето ти и малко статистика, за да разбереш с какво точно ми пречат тези хора:

Хомосексуалистите са най-рисковият контингент за заразяване със СПИН, следван от наркомани, използващи интравенозно въвеждане на наркотиците;

Драстично скъсяване на средната продължителност на живота (от 79 на 45 години при жените и от 75 на 43 години при мъжете);

73% от хомосексуалните мъже са правили секс с момчета на възраст 16-19 г., или по-млади;

Въпреки че знаят за риска от СПИН, хомосексуалистите продължават да се въвличат в опасни сексуални практики;

Хомосексуалистите представляват най-рисковата група за болести, предавани по полов път;

Много от хомосексуалните контакти са медицински опасни с или без предпазване;

40% от тийнейджърите-хомосексуалисти са извършвали опити (успешни или неуспешни) за самоубийство;

58 % от хомосексуалните жени имат психиатрични разстройства в сравнение с 21% от хетеросексуалните жени

74% от хомосексуалните мъже мислят за самоубийство в сравнение с 28% от хетеросексуалните мъже;

Тези, които са привлечени от лица от същия пол, са 1% - 3% от населението, но извършват около една трета от всички сексуални престъпления срещу деца.

Мога да ти изпратя източниците и на тази статистика.

и за обобщение:

От гледна точка на биологията, хомосексуализмът не е вроден, а е избор;

От гледна точка на психологията, хомосексуализмът е обратим;

От гледна точка на социологията, хомосексуализмът е противоестествено явление;

От гледна точка на религията, хомосексуализмът е грях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След думите на Adept горе,спирам да споря - 10 мин. пишех подобен пост. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, страхотно е, че се аргументираш! Нека спорим, в спора се ражда истината.

Но аз все още имам какво да кажа.

Одеве казах, че характера на човек не се определя от това с каква сексуалност е.

Искаш ли да видим статистика за това, какви и колко от хетеросексуалните хора са престъпници, изнасилвачи и т.н

Нима е по-малко грях един чичко да нае*бе 18 годишно момиче от колкото същата ситуация, само че с момче?

Невъзможно ли е сред гей хората да има и такива, които са в хармония със себе си, знаят какво искат от живота и не се развращават като животни? Да, фактите доказват, че е възможно и такива не са малко.

Не мога да приема, че хомосексуализма е избор, а ако е избор, значи наистина хомосексуалистите имат психически проблеми. Защо?

Защото, както казах одеве, никой нормален и трезвомислещ човек не би избрал да е отритнат от обществото, да се крие, да не бъде себе си само защото иска да спи с мъже.

Да речем, че няма обяснение за хомосексуализма, както няма и за хиляди други неща дадени от природата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като ми извратихте поредната тема, ще напиша само няколко реда:

Гейовете да си се оправят помежду си и да не ми се пречкат. Аз, не правя православни, хетеросексуални и пр. паради и не демонстрирам нищо! Затова не искам да ми навират в очите нещо, което не ми е приятно и не искам децата ми да се извращават!!!

Всяка демонстрация на хомосексуализъм, ще бъде посрещната от мен на нож. "Демонстрация" - подчертавам!

П.П. Четейки вашия спор, започвам да се замислям за ориентацията на някои "господа" съфорумци...

Одеве казах, че характера на човек не се определя от това с каква сексуалност е.

Бегай да си играеш. Колко гейове познаваш? Мога да ти кажа, че носят най - лошите женски черти: заговорничество, клюкарене, сплетни, завист, психопатологична суета...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти колко познаваш, че си направи такива изводи? Или си го гледал в някой филм, та и от там изводите?

В моята ориентация не се съмнявай, ако бях гей, нямаше да говоря за "гейовете" в трето лице, а сам щях да се "защитавам".

Просто съм широко-скроен човек и смятам, че за всеки има място под слънцето, всеки различно възприема нещата и не всичко е такова, каквото изглежда.

П.П-Най-добрият ми приятел се оказа гей.Може да се случи на всеки, дано не и на вас.'щото изглежда вие от самата дума имате фобия, а камоли от такъв човек.

Живи и здрави да сме всички, не се знае на кой, какво ще му предостави живота :smile:)

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бъркай омразата към демонстрациите с фобията. Приятели хомо имам предостатъчно, вероятно отпреди времето в което си чул думата сефте "хомо". Вероятно си знаел думата педераст, без да знаеш какво означава. Толерантен съм, докато не ми нагазят чергата или не ми го врат в очите - те затова са ми приятели, защото знаят какво ми е отношението.

П.П. Цитирането на последен пост е спам!

Между другото, не знам по - горе с кое се засегна на думата "педераст". Нито е жаргон, нито е обида. Думата е медицински термин за психологическо заболяване - нарича се педерастия. Определението сам ще се досетиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой пък е тръгнал да ти "гази чергата" или да ти се вре в очите бе човек? Това си е чисто и просто НАГЛОСТ и повярвай ми, може всеки да я прояви, независимо дали е хомо, хетеро или асексуален :D.

Ти едва ли не изкара гейовете неадекватни същества, на които най-големия кеф им е да се бутат на хората в животите.Е, определено фактите далеч не са такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами такива са. Гей парадът ако не е наглост, ти как му викаш? Разходка в парка? Между другото, бившата ми жена е дипломиран психолог с дълга практика. Ако имаш нужда от научно разяснение за особеностите на характера при сексуални отклонения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Dean, щеше да е хубаво ако беше спрял още след първия пост на drjivago.

А относно това че не се разраства, прочети статията в началото. Нали всъщност това е основния проблем тук. Проблема не е дали да има или няма гейове, дали е болест или не, хомосексуализма, дали да се толерират или не. Проблема тук е , че с признаването на това, че хомосексуализма е нещо нормално идват по-големите проблеми, а именно.

Позволяването на такива хора да обявяват публично, без да се налага, че са такива.

Изявите на публични места, отново без да има никаква причина.(Все едно аз да тръгна на парад и причината да бъде това, че съм хетеросексуален. Глупаво ти звучи, нали)

Даването на предимство пред останалите, защото има страх от дискриминация.(който страх в последните години има обратен ефект и дискриминирани стават обикновените хора)

Заемането на важни постове от хомосексуалисти и влиянието на взиманите от тях решения върху хората.

Ето за това последното става въпрос в този случай, който се разисква в момента. Приемат се закони (отнемането на децата от родителите да става много по-лесно и без тяхното знание.......). Взимат се решения като подмяната на книги в училищата, с хомосексуална насоченост за сметка на такива с хетросексуална. Изобщо въздействието върху подрастващите и промиването на мозъците им с твърдения, че хомосексуалността е нещо нормално. И по лошо, насърчаването им да се определят като такива.

Не можеш да отречеш, че всичко това е разпространение на хомосексуализма.

А последствията са следните, ще ти го нарисувам простичко.

Признава се, че е нормално да си гей, признава се, че е нормално да живеят заедно, да сключват бракове, ДА ИМАТ ДЕЦА.

От къде ще дойдат тези деца?

От обикновените хора естествено.

Повече гей двойки, по-голяма нужда от деца, по лесно отнемане на деца.

Понеже повечето гей двойки са както се казва от "Елита", е нормално те да искат да имат такива деца, каквито поискат(има много африканчета за осиновяване, но...)

Тук идва и необходимостта от това да се осигурят тези деца, което няма да е трудно, защото те са влиятелни хора с власт.

Следва това, как ще възпитават тези деца( пряко или косвено).

На дали някой се съмнява, че децата ще израстнат с примера който виждат за нормално, а именно хомосексуализъм.

Ето ти разрастване

Ето ти погубване на човечеството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Педалите са си педали. Не са виновни за това (повечето), но това не значи, че трябва да ми се натрапват а и на децата ми. Да стоят във сянка... Като вампирите, елфите, Годзила и Батман...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...