Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

“КРЕАТИВЕН СЕКС” ЗА ЕЛИТА?!


Alxx®

Recommended Posts

Какъв е тоя трети пол? Какви са тия глупости, тия деца от малки ще им разбъркат психиката. Природата ни е направила два пола, мъж и жена, средно положение няма! Да си хомо трябва да е някаква болест психична ли физична ли е не знам, но не е нормално. Трябва да се лекуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 146
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    24

  • BulgarianSS

    23

  • rooibos

    18

  • Dean

    16

Викаш децата от малки да не знаят какви са,така ли?Изпревариха ме!

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Савов, няма как да съм неутрален към природата. Ако случайно не знаете разликите в половете, поканете някоя любознателна жена, съблечете се и се разгледайте взаимно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Савов, няма как да съм неутрален към природата. Ако случайно не знаете разликите в половете, поканете някоя любознателна жена, съблечете се и се разгледайте взаимно.

Това изявление не разбирам защо го направихте, но поне се надявам да сте се почувствали по-добре.

Харесва ли ви или не, светът се променя.

В миналото е имало брожения, съпротива и буйстване срещу даване права на жените.

В някои страни все още ги убиват с камъни, и там най-вероятно стожерите на патриархата имат "силни" аргументи защо те (жените) трябва да си стоят в къщи и да се грижат за съпруга и децата, без да имат право на избор и личен живот.

Въпросният закон в Германия, според информацията в пресата, е да се даде възможност на родители на деца без изразен полов белег, да не се тормозят какъв пол да поставят на детето.

Ето и откъс от статията: "...който позволява на родителите на деца, родени без ясно определен пол, да оставят празна съответната графа в акта за раждане и така се създава неопределена категория в регистрите по гражданското състояние...."

И малко храна за размисъл:

Вие какво бихте направили ако ви се случи това син/дъщеря да се увлича по същият пол?

Бихте ли изпратили детето в изправително учреждение, и прилагане на други "драконови мерки"?

Може би бихте предпочели да преглътнете предразсъдъците си и да се опитате да се разберете взаимно?

Или пък да стискате палци това да ви отмине.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да искам да Ви обидя, но вие имате ли влечение към същия пол? Това са неща които се възпитават с годините с говорене. Това ми звучи като пример ако краде или ако взима наркотици ... Трябва с детето да се разговаря и да му се обяснява за това от детска възраст. На този етап от живота си не бих приел подобно нещо за детето си. Разбира се нищо не се знае, но все пак най-малкото с разговори ще се опитам максимално да го отделеча от подобни неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста си неинформиран (меко казано) ако наистина мислиш, че е въпрос на приказки и възпитание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, което е генетично заложено трудно може да се "излекува" с приказки, а камо ли с бой и т.н. Също ми е много забавно като видя някой да казва, че това е избор, който всеки прави. Хайде да ви видя можете ли отраз да станете гейове. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ба.... и генетиката.

Прочетохте ли тази статия внимателно. Там се казва всичко най-важно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайт, който е част от средствата за масова информация, и трябва да му вярвам ли?

Вижте сега.. и аз не харесвам гей парадите, защото представляват грозна показност и представят хората с обратна сексуална ориентация в грешна светлина, но трудно ще ме убедите, че това е болест.

Всеки от вас в обкръжението си има поне един човек, който е с нестандартна сексуална ориентация, без вие да знаете. Как аджеба не сте се заразили досега?!? Моля ви се мислете преди да ръсите глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с глупостите за генетично заложената педе.....

Всичко си е на психическа основа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.Как аджеба не сте се заразили досега?!?

А то се предава само по ан**но-капков път :) :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие да не би да сте ..... Как така сме възпитани и не сме от желаещите еднополова любов? Аз пък имам доста примери около себе си, на хора който възпитават децата си да нямат смартфон във втори-трети клас, да нямат фейсбук и куп други подобни актуални съблазнителни неща. Вярвам че с приказки всичко това за което говорим е постижимо. Да не говорим, че не се раждаш гей, ставаш такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сайт, който е част от средствата за масова информация, и трябва да му вярвам ли?

Вижте сега.. и аз не харесвам гей парадите, защото представляват грозна показност и представят хората с обратна сексуална ориентация в грешна светлина, но трудно ще ме убедите, че това е болест.

Всеки от вас в обкръжението си има поне един човек, който е с нестандартна сексуална ориентация, без вие да знаете. Как аджеба не сте се заразили досега?!? Моля ви се мислете преди да ръсите глупости.

А на базата на какво вярваш, че е генетично заложено?

Незнам дали е болест или някаква друга форма на извратеност, но е факт, че това е противоестествено. Моля не ме убеждавайте, че това е нормално, като то не е. Фактът, че се демонстрира толкова явно, че се бута в очите на хората, отвращава.

Не мразя хората, които са такива, но мразя това, че се опитват да ми налагат свята сексулна ориентациа и аз трябва да я приема за нормална.

В числото на извратените включвам и педофили, некрофили, зоофили и всякакви "фили".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма смисъл да го обсъждаме. Много професори тук! Сравняваш желанието да имаш нещо или не, с това каква наклонност имаш?!?! Дано не ни се случва, макар да ми се ще да видя как ще се справите ;)

Тук не обсъждаме кой, какво мрази или харесва!

SS, психиката лесна ли ти се вижда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нито психиката, нито генетиката е водеща в масовото разпространение последните години. Ако нямаха такова силно политическо лоби....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам предвид какво имаш, а как възпитаваш. Говорим не за липса на възможности, а за възпитание. А бъди сигурен половината от съучениците са с смартфони и с регистрации във фейсбук ( което изобщо не мога да го приема за нормално ), така че със сигурност го вижда и знае какво е. Това имам предвид. От вашите писания излиза, че ако еднополови имат дете и то учи в клас на деца от нормални бракове, то те трябва всички да се разболеят и да станат гейове. Да не бъркаме само това, че сме толерантни и ги приемаме, с това да бъдем като тях. Лошото е, че наистина има лоби за тях, а и те са казали отдавна - Като станем повече, ще видите кой е обратен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А на базата на какво вярваш, че е генетично заложено?

Незнам дали е болест или някаква друга форма на извратеност, но е факт, че това е противоестествено. Моля не ме убеждавайте, че това е нормално, като то не е. Фактът, че се демонстрира толкова явно, че се бута в очите на хората, отвращава.

Не мразя хората, които са такива, но мразя това, че се опитват да ми налагат свята сексулна ориентациа и аз трябва да я приема за нормална.

В числото на извратените включвам и педофили, некрофили, зоофили и всякакви "фили".

Дори и да е противоестествено, това е един метод на природата за справяне със прекаленото разрастване на популацията.

Не ми казвай, че си против и хората с недъзи, които не могат да функционират пълноценно. И те ли са противоестествени, или са хора точно колкото теб?

Хора има всякакви, и мен хич не ме грее кой какво прави в спалнята си, и с кого, стига да е по взаимно съгласие.

И тук стигаме и до неправилното сравнение с педофили, зоофили и т.н., защото при тях нещата не се случват с взаимното съгласие на двата индивида. Изобщо не е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е метод за извращаване на младото поколение и както сам каза за справяне с прекаленото разрастване на населението.

За справка: http://www.thegeorgi...com/Message.htm

"1. MAINTAIN HUMANITY UNDER 500,000,000 IN PERPETUAL BALANCE WITH NATURE"

Интересно ми е кой решава, кой и как да се унищожи или редуцира.

Хората с недъзи нямат нищо общо в случая.

Направих сравнението с педофили, защото и там се започва приемането за нормално: http://www.dailymail...-loves-him.html

... много романтично, не мислиш ли?

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е романтично, но кой по дяволите съм аз, че да се меся в живота на хората?

Защо хората с недъзи да нямат нищо общо? Нали и те са "противоестествени". При животните, ако се роди животинче с недъг, което се различава от останалите, то обикновено бива отритнато и убивано.

Та, да си дойдем на думата. Ние животни ли сме, или сме хора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз не се меся. Просто не смятам,че е нормално. Това е моето мнение.

Да си видял хора с недъзи да правят паради и да се оплакват, че са дискриминирани, защото те са дискриминирани?

Хора сме, но много от нас се държат, като животни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе вече споменах, че споделям мнението ти за парадите. :)

И да, хората с недъзи имат много по-големи поводи да протестират, защото те наистина са дискриминирани.

И аз не смятам много неща за нормални, но това понятие е доста субективно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си бъдат каквито искат, но да не парадират и да не ми се мляскат в парковете, да се чудя аз после какво да обяснявам на 5 г. ми син!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...