Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

Шарена ми идва системата ,но какво да се прави ще се свиква .Най-после бърз достъп до wifi 3g .......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам по-бързо да се докопам до бетата и да я разгледам на телефона си. Но иконите определено ме дразнят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как без дивелъпърски акаунт да добием 7-цата

Аз се надявам да е като с iOS 6, iTunes/Shift+Update/готово. Дано да е така.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ще има доволни и недоволни. Аз като изключа хоум шаренийката, останалото ми харесва. Чакам с нетърпение финалната версия.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега се зарибявах нямаше да ме спечелят, SD икони и много шарения. OS X изглежда обещаващо както винаги очаквах повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Външно е добре!И папките са барнати;)Има финес в цялата рзбота!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това iOS 7 ли е или Android? Иконите хич не ми допаднаха,много са дразнещи! Лично мое мнение,баш толкова драстична промяна не е в стила на Apple. На бял iPhone може добре да изглеждат ,но на черен едвали. Иначе Mac OSX- е напредък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз очаквах нови Макбук Про, за да ъпдейтна и аз.

Предполагам, че тенденцията е да спрат постепенно модела без ретина ако за него говориш, колега...

Ако говориш за Макбук Ретина - няма логика да ги ъпдейтват, понеже го направиха преди около 2 месеца.

Лично аз съм много доволен от видяното!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И девелопърските сървъри на нахапаните изпопадаха от мераклии :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много доволен от всичко :smile: Чакаме септември следващата презентация.

А в коя тема ще може да се обсъжда бетата?

Аз имам дев акаунт, но ми изтече срока на платената програма и не съм плащал отново. Дали ще е възможно да се свали?

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда много по оргинално от сегашното което показаха Apple. Ако беше така щях да се изкефя много на джаджата си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS радва определено:).Дето се вика ще имаме нови телефончета:).Само с шарените икони трябва да се свиква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Alxx и Minchev. Представихте евента и информацията по много добър начин. Благодаря.

Но имам една критика към тях. Градивна. Не искам да съм груб и да омаловажа труда и времето който отделиха.

Та градивна критика е ако имате възможност на следващия Апъл Евент направете един Live Blog публикуваите линка и постваите там както правят повечето саитове. За мен не е проблем да прочета100 или 150 поста но мисля че така е далеч по професиално.

Не ме разбирайте погрешно. Свършихте чудесна работа. Останете със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е за тук, но имам един въпрос? По принцип на 3GS iOS5 си забиваше стабилната. И въпросът ми е - дали ще бъде и така с 4S на iOS7. Логиката идва от това, че е през две OS или няма как да се разбере, освен ако не се пробва? Просто не съм много на ти с нещата и за това питам. Все пак различен процесор и т.н.

Ако не е за тук, няма проблем постът да ми се изтрие и да поразпитам на лично, ако на някой му се занимава. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам 3GS с последна актуална ос. Не намирам, че забива повече от 4.2.1 например, но да спрем до тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...