Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Странно ми е защо на ipad не ми превежда settings менюто, а на телефона го преведе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щото не го "превежда", а пачва "в движение" системен файл. Ако помътиш малко, може да се сетиш, че на айпад е различен.

Тоше, я пробвай да се отпишеш от сторето в сетингс. После ресни и влез в апстор без акаунт, намери нещо ново(което нямаш) за теглене и си въведи акаунта като ти го поиска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странен бъг. След като обновя приложенията, бутона update не се променя на open. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нулирах си телефона с iLEXRAT. Работи кято прясно инсталиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък си нулирах телефона ръчно, само с iFile. Стартира на активационен екран, без никакви лични данни в него :) Ще ви кача видео от активацията, с различен шрифт(това забравих да махна) и екстрите от сидиа. iLexRat нерядко прееб@ва активацията и е излишен риск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нарочно пробвах ilex, за да се прецака, че да кача на 8 ама неще. :D

С iFile бързо ли става или е играчка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко играчка. Първо махаш от менютата акаунтите си, после от iFile махаш всичко в user/mobile, освен фабричните папки(файлове и генерирани папки с данни). Бу'аш рестарт и си чисто нов.

П.П. Ако имаш модификации по System или Library(substrate например), трябва да ги махнеш преди рестарта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно. Само да отбележа, че бъга в AppStore си е налице пак. Аповете се ъпват сами, но бутона "update" си стои. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Причината е в самия стор, не е в телефоните. Съдържанието в приложението всъщност е онлайн и има някакъв проблем(дали не е умишлен?) само с моделите под 7.х.х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Имам следното питане - жена ми си взе 6-ца направих и бекъп от старата и 5-ца, сложих бекъпа на 6-цата и всичко заспа. Моя телефон имаше проблеми и също направих бекъп и го дадох в сервиза на мтел. В момента ползвам нейната 5-ца обаче при опит да си върна моя бекъп тунса ми показва, че последния направен е от нейния телефон. Как мога да си го върна и изобщо мога ли? Друго ми направи впечатление, че като се разрових в iTools там пък имаше такъв точно от датата, която съм правил бекъпа от моя телефон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като влезеш в настройките на туньо-devices ти изписва всички налични бекъпи - за кой телефон и от кога (дата и час). По втория критерий можеш да се ориентираш кой бекъп е от твоя телефон, като е възможно да има някакво несъответствие с имената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да де обаче бекъпа от 2 та телефона ги правя на различни компютри. Това е загадката при положение, че дадох бекъп на този компютър - не криптиран и сега не излиза.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо се е омазало явно. Ако имаш iCloud бекъп, ресторни от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е че и той някакси се е изпарил. Но слава богу контактите са там.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...