Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

low memory и SpringBoard крашове при мен (iphone 4) . От тази сутрин до сега - respring поне 6-7 пъти. Телефона "откачи". Връщам се на 6.1.3 !!!

Редактирано от R3trO
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Под 5 на всички ще им е трудно явно.

Чакайте следващата бета. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако трябва да съм честен и на петицата се усеща лек лаг. Създава усещането като при работа с андроид, колкото и да ми е тъжно да го кажа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен само вчера веднага след инсталацията имаше крашове , днес нямам нищо. (айфоня е 4S)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тцъ, за А4 6.1.3 може. Имам само един краш на спрингборда за 24 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ако си седи без да го ползвам няма никакви ядове. Но днеска нали трябваше да се ровичкам , и за 2 часа ползване нонстоп стана доста мазало. Лично на мен ми допада 7, но ако продължава така, ще се чака....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен крашват само тежки 3D игри, като например Gangstar Rio. Спрингборда ми е крашвал веднъж и имам само един краш заради малко рам(a.k.a. low memory), всички други крашове са stacks. Някой знае ли какво е това?

П.П. Background app refresh е спряно.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се държи сравнително стабилно. Като изключим "наместването" на приложенията, когато се отварят. И като изключим скайп (трябва да пробвам имо как се държи) всичко останало работи доста добре. Не е толкова пъргаво, колкото при 6.1.3, но има време да стане такова.

Не съм имал проблеми с обхвата и не съм забелязвал гличове в приложенията и центровете за контрол/известия.

iTunes Radio работи, както се очаква и нямам проблем със синхронизирането и слушането на музика.

Като цяло 7 страшно много ми допада, само се надявам да добавят суич за вкл/изкл тия лейъри, защото с това мърдане на картинката и иконите получавам морска болест... хах. Не, но определено не ми създава усещане за солидност и стабилност.

Нещо, което ми липсва (или аз съм тъп и не мога да го намеря) е tap to post и tap to tweet в NC. Ако някой знае къде да ги открия на 7, ще се радвам да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста лагва при мен, особено при отваряне на "phone app" голямо забавяне си е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За един час батерията ми пада с 15% на Airplane mode на четворката.

Наиграх се. Дано нямам проблем с връщането на 6.1.3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 4 часа с 25 % падна батерията ... мисля , че е нормално. Не съм играл игри , но разцъквах из екстрите и настройките .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Нещо, което ми липсва (или аз съм тъп и не мога да го намеря) е tap to post и tap to tweet в NC. Ако някой знае къде да ги открия на 7, ще се радвам да сподели.

Включи Share Widget в Notifications.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен нищо засега не е крашвало освен скакп, батерията се държи много по-добре от 6.1.3 от 2 часа днес на обяд до сега батерията е паднала от 100% до 76% като гледах постоянно клипове или слушах радио и играех игри, доста добре за бета версия според мен. А и приложенията ми се теглят 2 пъти по бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен за първа beta не е хич зле,за крашовете които говорите при напълно нова OS е напълно нормално.

Ще има доста beta ъпдейти, а след това и 7.01 или 7.1 , с което ще се опитат да изчистат всички бъгове-това е нормално явление поне според мен ;)

За всички които имат проблем с рестор към 6.1.4 за iphone 5 ,или 6.1.3 за останалите.

Просто вкарайте устройството в DFU режим и му дайте чист рестор ! То автоматично ще качи последната подпистваща се версия от Apple 6.1.4 или 6.1.3 в зависимост от вашето устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв точно може да е проблема им с рестора до последния актуален ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има доста оплаквания в интернет , че немогат да върнат към по стар фърм,което ми се струва малко вероятно,но за това го и написах :)

Не с лоши мисли :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи си искал да напишеш даунгрейд, защото рестора до последна актуална преди 7 е наложителен и безпроблемен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много е важно да имате свободно място на телефона, преди да тръгнете да ъпдейтвате до бета 7. Ако имате по-малко от 2.5-3 GB, ще се сблъскате с грешка (-1). Друго обяснение нямам.

iOS 7 е с големина малко над 1GB и е необходимо да разполагате с още толкова за ъпдейт (подобно на игрите). Градски удари на камък и стигнахме до този извод. Той разполагаше с по-малко от 1GB на iPhone 5, който не знае що е това джейлбрейк. Така че, преди да пуснете ъпдейта махнете малко снимки/видео/музика, или някоя голяма игра, че да имате повод за маса след това. :smile:

П.С. Сега повтаря и след малко ще споделя дали това е причината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имах 33Гб свободно и пак ми даде грешка 1. Не е от това. Като истеглих фирмуера отново се ресторна без грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Успешно се върнах на 6.1.3. Просто батерията отиде от 100% до 21% за около 2 часа! Без музика, игри и т.н. Само мейли и разговори! Ще изчакам до есента:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сървъра на ябълките се срива и не успява да подпише ББ - оттам са единиците ;)

При Uomoto 1 се дължи на непълно изтеглен фърмуер - ББ dmg не е минало хаш чека, т.е. след рестора тюнсът го отчита като липсващ/неъпдейтнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте - аз съм този който удари на камък преди малко :smile:

След гредата ресторнах 6.1.4 на чисто за да имам свободно място и се ъпдейтна до 7.0 бета без проблем със същия ipsw.

Мисля ,че вече беше минало подписването като ми даде грешката(но не съм сигурен)

P.S.мое лично мнение - Мисля ,че Grievous е прав.

Редактирано от viktorantrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пък и колко ще тръгнат да слагат бета, та чак да гърми сървъра. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...