Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[Скоро] Modern Combat 5


BardoSore

Recommended Posts

  • 1 година по-късно...

След малко повече от година чакане, от Gameloft съобщиха, че са готови с датата за пускане на Modern Combat 5: Blackout. Това ще стане на 24.07.14 г. Играта ще се появи едновременно за iOS и Android устройства.

Ето няколко шота и видео към този момент:

ccf51da6f8e61363.JPG

8c7ea0688f8ef49f.JPG

41be15904e7208a3.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мен ми хареса играта, чак да не повярвам, че тези са направили нещо горе-долу добро. Чакам обаче MFi съпорта и отивам да трепя шматки онлайн :D сега без мишка не ми е удобно дано с джойстик е по-добре.

Температура вдига да, но не ми се струва, че е повече от други игри, които са "горещи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чак да не повярвам, че тези са направили нещо горе-долу добро. .

Нищо не каза!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На въйпада играта е супер! Май**** му на греенето и батерията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако я играех на iPad въобще нямаше да им дам пари на тези щот рекламираха с един буилд и пуснаха играта в продажба с друг уж с по-добър перформанс, но графиката зле. Типично за Copyloft, винаги недовършена работа, а да не говорим, че играта излезе без MFi поддръжка, ужасно зле са тези хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си добре! Не коментирам въпросната игра (макар и тя да е далече от крайните ти изказвания), но да кажеш за Геймлофт подобни неща е нелепо! Ти обаче винаги си с крачка пред всички нас ;) та може и да си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъзикаш ли ме :D не съм казал, че играта е зле и я купих в 00:01 още с излизането, въпреки че играх малко, хареса ми, но чакам за джойстика. МС4 я изтрих на 5 минута щот не ми допадна никак.

Най-добре от всичко е, че няма IAPS в играта, но пък се оакаха с маркетинга, пуснаха един буилд за тестове и реклама, а съвсем друг в продажба щот не може да не се изложат с нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...