Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проверка на оставащи MB на iPad 3 (wifi + 4G)


kal1ch

Въпрос

Здравейте,

Тъй като ми е адски неудобно да си вкарвам СИМ картата в телефона всеки път, когати искам да си проверя оставащите MB на iPad-а, вчера започнах да търся приложение, което да ми помогне. На телефона си мога да набера *123# (за виваком), но на таблета няма как да стане.

Оказа се обаче, че такова приложение не съществува. Единственото, което открих е QueryUSSD в Cydia, но то не поддържа iPad 3. Някой сблъсквал ли се е с този проблем, и открил ли е решение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Специално за Виваком май няма решение за сега. За мтел може да се проверяват, като се влезе през айпада на сайта им - зарежда се мобилна версия и там има проверка на мегабайти. Вариантът е да почнеш да ги тормозиш вива на кол центъра и я взели да направят нещо по въпроса с таблетите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на 1число, когато ми "влиза" новия пакет Setting >> General >> Usage >> Cellular usage >> Resset statistics . Аз така ги следя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прекалено съм разсеян да го правя всеки месец. :D

Явно ще трябва да тормозя vivacom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забравих да спомена, че и аз в момента така си ги следя на телефона, понеже плана ми не поддържа проверка на мб-и.

За да не забравям да ресет-на, съм си направил събитие в календара с аларма, което се повтаря всеки месец. Това е решението за момента.

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не само. Има и куп други приложения, които вършат тази работа и известяват при достигане на зададения лимит.

https://itunes.apple.com/bg/app/download-meter-track-data/id529090535?mt=8

https://itunes.apple.com/bg/app/data-usage/id386950560?mt=8

https://itunes.apple.com/bg/app/data-counter-data-usage-for/id397348286?mt=8

https://itunes.apple.com/bg/app/data-monitor-manage-your-usage/id632039115?mt=8

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега ще си дръпна Data Counter, че от към интерфейс ме грабна. :) Благодаря и на двама ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам DataMan Next и съм доволен от нея. (снимки за сравнение между нея и тази от оператора)

2q2gthz.png2q0128h.png

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

VIVACOM най-после стартира дългоочакваната от клиентите услуга за онлайн проверка на сметката и допълнителни екстри, които са достъпни през www.vivaonline.bg. На този адрес можете да следите детайлно изразходваните минути, да изпращате безплатни SMS-и и да съобщите за проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И след 10 мин регистрации, кодове и пароли пак не ми изкарва колко МБ съм изразходвал.. Става въпрос за план Вива Free.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

VIVACOM най-после стартира дългоочакваната от клиентите услуга за онлайн проверка на сметката и допълнителни екстри, които са достъпни през www.vivaonline.bg. На този адрес можете да следите детайлно изразходваните минути, да изпращате безплатни SMS-и и да съобщите за проблем.

Ей, тъкмо си купих приложение за целта и го стартираха.

Хах, сега проверих, и не ми изкарва никаква информация за картата на iPad-а. Има графа Traffic Unlimited M и до там. Свивакомска работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз не съм звънял да им пищя, понеже нещо са ми объркали плана (в добро за мен). По принцип имам 500мб на висока скорост. Но всеки месец правя по около 700-800 и все е бързо. Трябва някой път да опитам да видя доколко ще стигна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стара тема, но да допълня, че Вивиком все още няма опция за проверка на оставащи МБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направо изкърти с мнение!!!

*123*3# и зелената слушалка--Проверка на оставащи SMS,MMS,MB

*123*2# Оставащи минути

*123*1# Текуща сметка

Или *123# И си избираш опция ( от пет възмовни)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...