Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с ММС и съвместимост ма формат Iphone 3gs.


sando88

Въпрос

Днес опитах да пратя ммс(снимка правена от моя телефон към уйндоус фон)не стана,после пробвах към андроИд,пак не стана.Пробвах сЪС снимка,която не е снимана от айфон и нямаше проблем,значи проблема не е в настройки,нет 3г и т.н.,странното е че блекбери ми получава снимки и нямапроблем,когато пращам прикачен файл към мейл уйндоус отваря без проблем.При социялните мрежи пак всичко е наред,описвам толкова подробно защото формата на снимки от айфон е .jpg , гореспоменатите снимки,който не са снимани с айфон са същия формат.Защо тогава едните мога да пращам без проблем,а тези от камерата на моя телефон не,при социялни мрежи нямам проблем,но същата снимка която не можах да изпратя на една лумия 820,е пробвах и през вайбър и лумията не можа да я отвори.Само да вмъкна че и iMessage ми работи без проблем,ако някой има някакво обяснение ще му бъда много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

MMS не може да "носи" снимки с такъв обем. Пробвай да снимаш директно от съобщенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъкмо пробвах,пак не стана,към края на sending забива за около 20 секунди и ми изписва not delivered,а от iMessage ако пращам към Mac или iOS няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По спомен, ММС има лимит на обема - 100кб, повече не става. Аймесидж няма нищо общо с ММС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може,нямам представа колко е обема на ммс,иначе ми е ясно че аймесидж няма нищо общо просто помислих че може да е проблема в телефона и пробвах всички опции.Благодаря за инфото.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...