Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Субтитри и гледане на снимки


Steven Dimitrov

Recommended Posts

Имам Mac Book Air и има следните проблеми:

1) от известно време VLC не ми чете субтитрите, показва ги като ерогрифи. За целта прегледах форума и си свалих Movist , там също ги показва като ероглифи, но успявам от настройките на субтитрите да ги оправя. Проблема е че трябва да го правя всеки път, кохато стартирам филм или нов епизод на сериал. Дайте идея как да го запаметя , за да не се налага да го правя всеки път. Преди не беше така и дори с VLC се четяха без проблем субтитрите, не си спомням да съм ровизкал из настройките, за да съм променял нещо. Ако имате идея как да го поправя генерално ще съм Ви много благодарен.

2) пак по същото време започнах да има пробелм със сайта https://www.couchsurfing.org, главната страница я чете, но като искам да разгледам профила на някой и всичко става в ероглифи и няма оправяне :(

3) имам въпрос, дали има програма, която позволява разглеждането на снимки, тип разлистване без да се налага да импортирам снимките в iPhoto?

Благодаря,

прегледах темите и не видях такива проблеми, дано не се дублирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По въпрос 3... Маркирай всички снимки и ги отвори с дефаутския вювър...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря за помощта, а дали някой друг има проблеми с разчитането на Couchsurfing.net или някой друг сайт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...