Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Логично. Въпросът е кифльовците какво ще купуват? :) "Златния" 5S - ясно, ами по-...бедните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Вече съм поръчал шампанското. В текила до МОЕТ ще седи най приятно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поканите са изпратени.

След като колегите от The Verge се изпуснаха, Apple официално обяви, че събитие на 10 септември ще има. Днес компанията изпрати покани към медиите, в които се казва, че ще ни “осветлят деня”.

Събитието ще се състои в корпоративните сгради в Купертино, Калифорния. Въпреки, че в поканата не пише, че ще видим новия iPhone, посланието за “осветляването” вероятно намеква за цветните iPhone 5C, които се очаква да видим.

Според слуховете, iPhone 5S ще се предлага в черно, бяло, сиво и цвят “шампанско”, а iPhone 5C ще пристигне в бяло, зелено, червено, синьо, розово и може би още.

В поканата балончетата са жълти, зелени, оранжеви, бели, червени, розови, сини и лилави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6520200J.jpg

Този постер абсолютно потвърждава, че iPhone 5 ( C ) ще се предлага в няколко цвята!

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще поръчва ли пак от Англия? Приготвил съм си едни пари, и никак не ми се чака да го пуснат в България.. и нямам намерение да давам 2500 лв. за 16GB телефон. Та, някой може ли да ме светне с кой куриер е най-добре да го поръчам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля срещу петдесетаче ставаше с еконт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали мотото на събитието,няма в предвид финансовата страна на нещата, не цветовата? :scratch:

Редактирано от bobolino
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДА, като видим новите цени и направо свитки ще ни излезнът :D:D:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали мотото на събитието,няма в предвид финансовата страна на нещата, не цветовата? :scratch:

Мисля, че имаш право. Както винаги мотото има по-дълбок смисъл, отколкото на пръв поглед. Ключовата дума е "Everyone".

Но това естествено се отнася за бюджетния телефон. Демек искат да кажат, че тези изящни цветове ще са (финансово) достъпни за всеки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че 'бюджетния' модел ще е с цена под 800 лв. (ФО) в България - това ако е достъпно за всеки, аз съм милионер. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз

Аз искам да попитам дали ще излиза нов MacBook Pro! Знам,че никой едва ли не,не знае въоще какво ще излиза и всичко е догатки и надежди ,но все пак ако някъде е "изтекло" инфо и някой е попаднал на него нека сподели ! .....,и добавка към въпроса ми..., старите MacBook -ци дали ще сменят текущата си цена с по-ниска в Ейпъл Стор? Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпусна мача, брат. Само днес, в iStyle/NSO Paradise са били - 30% за MBP 13".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много спекулации в Macrumours на тази тема, но според мен на 10.09 няма да има ъпдейт на Macbook Pro.. По-скоро го виждам октомври месец. Мисля, че Apple ще се опитат да фокусират вниманието към новите iPhones този месец и ще представят обновените модели Macbook Pro през следващия, за да boost-нат продажбите още повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това отдавна го пише в интернет, не е редно да се каже "мисля"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

uomoto, в интернет има точно толкова мнения, че ще бъдат представени нови модели сега, колкото и че ще бъдат по-скоро през октомври! С "мисля че" изразих своето собствено мнение по въпроса, отговаряйки на питането на колегата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам това с многоцветните модели iPhone да не е за сметка на съществените новости, които се очакват от Apple.

Нов златист модел 5S? Супер! Но тези сини, жълти, бели и червени играчки лично на мен не ми харесват.Малко nokia-style ми идват. Напоследък се впускам в размисли и страсти и все си мисля, че Стив Джобс до последно не би предприел подобна стъпка, а би оставил фокуса върху само един изпипан модел.

До оня ден си мислих, че това с бюджетния iPhone е просто слух, но напоследък всичко изглежда все по-достоверно, така че май ще го бъде..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както с iPod-ите, iPhone вече има стабилна база от потребители и не се знае колко от тях ще вземат новия модел. За да угодят на повече хора пускат няколко модела, като 'ниския' клас ще е разноцветен (да ви напомня на iPod Nano?) и по-евтин вариант.

Мисля, че никой не е споменал - на 11 септември ще има презентация в Китай. 5C ще е ориентиран най-вече към техния пазар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се надявам сензора за пръстов отпечатък да е интегриран с Keychain, вместо да въвеждаме парола всеки път, когато искаме да се логнем някъде, или да инсталираме приложение.

Ако са го сложили само за да се отключва телефона с него ще е малко излагация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сензор само в 5S ли ще е? Интересно къде ще се намира, защото на лийкнатите задни панели нямаше так'вос нещо освен да е отпред на стъклото до хоум-а?! :scratch:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...