Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

...........

А 5s си остава на нас, такива дето експерементират цял ден и седят във форума да гледаме къде са забравили да сложат запетайка в следващата бета на 7.

То Apple ако на това се надяваше... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5S ще има сив кръг около home бутона, което означава че най-вероятно наистина ще има вграден fingerprint sensor.

241.jpg?w=700&h=311.jpg?w=700&h=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5C изглежда ще бъде iPhone 5 с платмасов корпус -

untitled-2.jpg

When viewed side-by-side with photos of the current iPhone 5 logic board, we can see how similar the two look, which lines up with reports that the iPhone 5C is basically an iPhone 5 in a plastic shell.

http://9to5mac.com/2...-and-structure/

Редактирано от Jakkal
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подозирах, че ще направят така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време четох за събитията на Епъл, че ще се излъчват в реално време на Apple TV устройствата, някой може ли да потвърди дали е вярно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах предвид официално ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде може да се гледа на живо събитието? Предишното успях да го гледам от телефона от сайта на Епъл, обаче не ми разреши да го гледам от компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS device/Apple TV/Mac устройства най-вероятно ще могат да гледат от сайта/специален апп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При Стив тези неща нямаше да ги има....Отиде си човечецът и се почна печелбарството,което неминуемо води до загуба на интерес и пренасищане! Едно е да имаш редовна армия от фенове,които на всеки две-три години ти купуват със сигурност устройствата....друго е да искаш бързи печалби,които след две години ще секнат! Жалко е да гледам Apple да се състезава с другите! Apple не се състезава,защото тя е не състезател,а съдия!!! Този съдия определяше колко по-зле ще са другите....и колко жалки ще бъдат с техните джаджи тип пластмасова пазарска кошница....Сега гледаме едно тъпо състезание със жалките Самсуляци и тайландски келнери....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То Стив много мразеше печалбарството!!! Въобще не се състезаваше с дроидите!!! Живял си в заблуда или говориш за някой друг Стив ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека се "раждат", ама да не намесваме пак андроид в тема за Епъл събитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че home butona на iPhone 5S изглежда феноменално! Не знам защо, но страшно много ми харесва и идеално се връзва с цялостната визия на модела.

Това с черния wallpaper за фон изобщо не ми допада, донякъде връщат интерфейса на 3.0. Но не е болка за умиране де.

Чакаме да видим какво ще се случи утре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS device/Apple TV/Mac устройства най-вероятно ще могат да гледат от сайта/специален апп.

WWDC тази година го гледах от телефона си през сафари и сайта на апъл. Няма нужда от апове. Просто сафари и Apple устройство. И май от мака през друг освен сафари браузър не става. :) Нямам търпение вече и не мога да повярвам, че е утре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз нямах търпение, но спецификациите на 5S изтекоха вече. Няма нищо неочаквано.

А7 процесор, dual Led светкавица, 8MP камера с F2.0 и 1080p 120 fps видео, fingerprint scanner и 250 часа standby за батерията.

Слайдовете може да видите тук - http://www.ctechcn.com/iphone5s-specs-800w-fingerprint-a7/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше ти щях да се набутам да гледам утре! Мерси за инфото ;)

http://www.cultofmac.com/244369/apples-town-hall-decorated-for-tomorrows-iphone-event-with-colorful-banners/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, никъде не мернах някой да споделя в колко часа българско реално време ще може да зяпаме събитието!

Щатско време ще се проведе в 10 AM , до колкото знам САЩ са 10 часа назад,това ще рече 22 часа българско време.Поправете ме ако греша

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...