Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Restore на iPhone 4


joroiliev

Въпрос

Един приятел има iphone 4 и изведнъж му изгаснал и когато се пусне се показва само ябълката и пак се изключва.

Пробвах какво ли не и не става itunes да го захапе и да тръгне рестора.

Единствено го засича ако го вкарам в dfu мод, но когато стигне до момента verifying iphone restore with apple се включва айфона и пак сам си стига до ябълката, която ту светне ту огасне. Моят айфон го ресторнах и нямах проблем. След това пак се опитах неговия и същата работа.

Слагам му последният софтуер 6.1.3.

На някой от пътите, в които пробвах рестор изписваше грешка 21 или 1602 и след това използвах и ireb за да не дава грешка.

Пробвах с redsnow да го джейлна, за да видя нещо дали ще отпецне, но когато се опитваше да експлойта сам се включваше телефона.

Телефона никога не е джейлван.

Някой имал ли е подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Да, с хардуер. Понеже знам, че не си вчерашен при ресторванията, грешка 21 навява на проблем вътре. Ела да го видим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Върнах му телефона и му дадох адреса на сервиза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът ми е следния:

След ъпдейта 7,0,2 на Iphone 4 не мога да тегля от App store. Разлогнах се и се логнах на ново, пак не става, хвърля ме в общите условия, и най-от долу няма бутон да се съглася и до там. Отидох и до 68 страница на условията там също няма бутон.Моля за съдействие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам проблем с рестора на iPhone 4. Проблема започна след като ъпдейтнах до 7.0.3 телефона започна доста да завлачва, дори историята на обажданията ми не се обновяваше, седеше си на номерата от предния ден на които съм звънял. Реших да го рестартирам и направо телефона си влезе в Recovery Mode с кабела и iTunes на дисплея. От вчера се мъча да го ресторна и не позволява, всеки път iTunes изкарва "Error (40)". Пробвах през DFU, пробвах на друг PC с Windows (аз съм с Macbook), прегледах "host" файла, разкачих му батерията за 10 мин и неще и неще, всеки път грешка - 40. Някой да се е сблъсквал с проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отвори си рестор лог-а на тюнса и виж какво пише срещу NAND. Ако е нот риспондинг или нещо подобно - паметта е аут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...