Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


iPhoneman

Recommended Posts

Какво сега? Трябва да чакаме писма за одобрение и включване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз стигнах до голяма червена удивителна и Temporary server error.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно сървърът им е позаминал-чакам си аз потвърждение на e-mail-а, ама вятър все още :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

79730dda - Това ми е пин-а ако някой иска да ме добави за проба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сървъра не работи,от вчера имам имейл за активация!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от снощи съм вързан така да се кажи,но сървърът е мъртав.Явно има голям наплив за BBM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега опитах отново и проработи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз още чакам потвърждение от вчера

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При наличието на толкова много алтернативи с какво този месинджър е по-добър от другите?

Да не би аз да пропускам нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При наличието на толкова много алтернативи с какво този месинджър е по-добър от другите?

Да не би аз да пропускам нещо?

Добър месинжър. Можеш да комуникираш с всеки по света без да предостъпваш мейл, тел. номер т.н. Безплатно и без временни такси от страна на производителя на услугата.

Не е като някои от компетенцията, които заместват стоковото SMS приложение, примерно. Не ти чете номерата от указателя.

Обикновено комуникацията е чрез мейл, а BBM превърна тази комуникация при мобилните продукти в нещо по-различно и при стотина контакта, които са само мейли без тел.номер е приятно използването му.

Има още опции, които не са налични при iOS.

Единственото му неудобство бе, че ако смениш телефона физически, трябва отново да си набираш контактите. За някои може би е от полза, но не е особено приятно. При iPhone също ти дава друг PIN, ако смениш с друг модел примерно, но за контактите не си спомням, мисля се пазеха с новият PIN.

Сигурността е на ниво, уж.

Не си спомням добре, но преди време пишеше, че го използвали поради "секретността" му много някакви мафиоти мисля мексиканци бяха и при друг случай в Канада полицията принудила RIM да предостъпят чатовете, които уж ги нямало, а после ги взели, някакви такива истории. В днешно време не се знае как е, но вероятно всичко се следи, а и няма BIS/BES за iPhone, както и за новите BlackBerry.

Не бих казал, че харчи излишно батерия и може да се опита. Проблемът, ако има такъв е, каква ще е бъдещата поддръжка от BlackBerry.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поклон за изчерпателните обяснения! Малко, по-малко започваме да заприличваме на полезен форум без дразги и "мерене".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че ние винаги сме си били нормален форум, просто някои го разбират по-късно. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ББМ-а кърти. Аз имах блекбъри години. Сега от както изтече за малко преди месец го ползвам пак благодарение на iPhoneman. Разбира се все още е доста бъгаво при нас и няма много възможности за кустомизация на нотификейшъните. Но все пак е възможност да се "чуя" с старите познати :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да комуникираш с всеки по света без да предостъпваш мейл, тел. номер т.н.

Обикновено комуникацията е чрез мейл,

Не мога да го разбера това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам никъкъв смисъл от това приложение, ако не си черната овца във фирмата и за теб няма блекбъри. На мен и другите чат приложения ми вършат същата работа без да се налага да каня тоя - оня и да му обяснявам колко сигурно било това приложение за разлика от скайп или гугъл толк, където може би някой би могъл да прочете или чуе как си уговаряме срещи с приятели или любовници.

Трия го и продължавам напред с IM+, както досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пробвах и го делнах, @ayl няма по нагли от IM+ , плюха на всички купили си Про и пуснаха Про7 само с нов дизайн пак да се киха 5 евро, няма да стане тая, и него изтрих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за тази тема, но ми прави впечатление в стора, че много от апликациите, които ползвах ги няма. След преинсталация на компютъра и наново сваляне от стора, се оказа, че поне 10 програми липсват. Тази гадост, допълнена с наглярите, както се изрази @profusion, от рода на IM+, My Football и т.н., на тези, които продават много скъпи програми като Cloud Connect Pro и даже не са си направили труда да ги ъпдейтнат за резолюцията на 5-цата какво остава за iOS 7, вече започват поне на мене да ми идват много. Не бях видял за IM+, но това е наистина възмутително държание от страна на разработчиците на фона на цифрата, която каза Кук на презентацията оня ден, че им е изплатена. Нямам думи, дори да иска човек да бъде коректен, да си плати за труда на другите (нещо, което всички ние, в България, мразиме) - Е нали е долар, два, три най-много! - май ще трябва да се връща към старите пиратски практики.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не споменавам, че в БГ стора липсва вече QuickOffice Pro, Pocket Tunes Radio, ProTube+, OrbLive и още куп неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно дали ще се появят и други измекяри като тези с IM+Pro7...

И аз съм го купил старото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това се прави от години, но може би не си се сблъсквал, примери много. iTeleport примерно, а Tweetbot последният от днес - ново приложение и пак ще се плаща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...