Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

22 Октомври - Очакван Евент


koksibg

Recommended Posts

Аз го гледам на телефона на мака не тръгва нищо.Странно...

Маверикс - FREE

Наличен от днес

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • DreamcatcheR

    12

  • Alxx®

    10

  • Asen_77

    10

  • iPhoneman

    10

Аз съм също през телефона на Wi-Fi и е екстра. На моменти за секунда зацикля, но си върви без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов macbook pro 13.3"-15.4 retina,по-лек,по-тънък 9ч батерия на по ниска цена от днес

The New Mac pro

Редактирано от casa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което може да се каже за новия Mac Pro e

Ебаси Мака !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страшен

Редактирано от casa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е върха, ама къде е iPad mini 2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма го още Маверик-а , но то и ще е трагедия близките няколко дни да се ъпдейтва :smile: Ха , iLife и той free.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо полудяха, и аз ще полудея

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търпение за iPad. Ще дойде. Чакай да похвалят програмките ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iLife - free за нови устройства

iWorк - free за всички от днес

Редактирано от casa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad - по-тънък,по-лек,по-мощен - заслужава ново име - iPad air

А7 чип 64 bit, 2x бърз

по-бърз Wifi - mimo технология,подръжка на повече LTE мрежи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че не представиха ново Apple TV, но като цяло ми хареса представянето. Очаквам новият iPad Air и OSX Mavericks. За сега ще почакам със смяната на Mac-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно Maverics и iLife, дали ще са free само за макове, закупени след днешна дата (че ми се мота тук един air купен през септември).

Иначе iPad-ите - искам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.apple.com/osx/

В хамериканското App Store вече го има за даунлоуд. Поправка , линка още го няма .... явно още ъпдейтват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toва, което се очакваше, стана. Мини-то получи ретина, големият стана по-лек и тънък. Понамалиха цените на про-тата и ъпдейтнаха хардуера (но не и дизайна на унибодито). Аз нещо не съм много очарован от този ивент. Нищо за Apple TV, нищо за Aperture (който вече бая време не е обновяван).. Щом правят iPad Air, логично е да се запитаме, а кога Pro? iPad-ът може и да е удобен за проверяване на таблици и снимки + някоя друга програма, но не и за направа на content, най-вече софтуера не го позволява. Силно се надявах да има някакъв sneak peak за iPad OS или нещо подобно. Тоя iOS7 е меко казано смешен на големия дисплей на iPad-a.

Хареса ми само това, че са обновили iLife и iWork. Безплатни - хубаво, ама купи си нов Мак.. За повечето от нас така или иначе вече са безплатни по един или друг начин :biggrin:

edit: При мен Mavericks не е наличен в US Store-a.. Минах през Upgrade now от линка по-горе.. Предполагам ще е натоварено сега, така че може и да е нормално при един да го има, при друг - не..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много доволен съм

Мисля че започват да си връщат имиджа на компания която поставя нови стандарти за Ай продукти. Специално iPad air I minito са не едни гърди напред а няколко дължини пред другите компании за другите продукти няма коментирам щото не виждам конкуренция.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми смърди на нещо друго с тая "безплатна" ОС. Новите методи за тракване изобщо няма да коментирам, но е факт, че c2d процесори(2006-2007 технологии) поддържат всички ОС от излизането си, макар и платени. Сега с безплатен маверикс, леко ми намирисва на три години поддръжка за мак на аванта и после аре у магазина за нов уред. Еб@ти комерса.

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече тегля Mavericks :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го почнах, появи се в нашият стор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми смърди на нещо друго с тая "безплатна" ОС. Новите методи за тракване изобщо няма да коментирам, но е факт, че c2d процесори(2006-2007 технологии) поддържат всички ОС от излизането си, макар и платени. Сега с безплатен маверикс, леко ми намирисва на три години поддръжка за мак на аванта и после аре у магазина за нов уред. Еб@ти комерса.

Стига бе! Пепел ти на устата. :tooth:

Edit: Ехеее Маверикс-а е 5.3 GB!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме разбиха от кеф,като показаха Windows 8 Pro -199 $ , а Мavericks free .Аз съм с GM версията ама така или иначе щях да си го купя.

Вече е наличен в стора - свалям го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...