Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

22 Октомври - Очакван Евент


koksibg

Recommended Posts

Alxx, имам служебен macbook pro Early 2007 ...не бих казал , че 10.8 е добра операционна за него. Макар и със 6 гигабайта памет доста се задъхва завалията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • DreamcatcheR

    12

  • Alxx®

    10

  • Asen_77

    10

  • iPhoneman

    10

Alxx, време е за ъпдейт брат:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad Air и iPad Mini Retina са абсолютно еднакви по отношение хардуер, като второто е по-малко, по-леко и по-евтино. На пръв поглед изглежда като сигурен избор.

Хаха, неслучайно Air почва да се продава от 1 ноември, а Минито идва "later in November"... Все пак трябва да продадат някой-друг Air.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, имам служебен macbook pro Early 2007 ...не бих казал , че 10.8 е добра операционна за него. Макар и със 6 гигабайта памет доста се задъхва завалията.

Съгласен, че се задъхва, ама я поддържа, нали? Айде, от 2015 - RISC процесори навсякъде, освен в чушкопека. Честито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad Air и iPad Mini Retina са абсолютно еднакви по отношение хардуер, като второто е по-малко, по-леко и по-евтино. На пръв поглед изглежда като сигурен избор.

Хаха, неслучайно Air почва да се продава от 1 ноември, а Минито идва "later in November"... Все пак трябва да продадат някой-друг Air.

Противно на очакванията ти, аз бих избрал Air пред Mini. И едва ли съм единствения. :)

Mavericks не ще да се тегли. Свалих около 1 гб и фейлна. Явно сте претоварили сървърите. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заради 1,8" по-голям дисплей? Твое решение. Има и друга разлика в полза на минито. Резолюцията е еднаква, но pixel density-то на Air e 264 ppi, a на Mini - 324, което ще рече по-ясен дисплей (20% е разликата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Mini е 326 пикселната гъстота. ;)

По-ясен е дисплея, да, но по-големия таблет за мен е по-удобен в почти всяка ситуация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е по-интересно кой ще купи ipad 2 на тази безумна цена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И за мене при това положение избора на минито е пред големия. Разликата в дисплея е малка, но в цената не толкова малка. При тези показатели минито е доста апетитна хапка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми е по-интересно кой ще купи ipad 2 на тази безумна цена...

Много държавни институции като училища, болници и т.н А защо не и части фирми ако им трябват 100+

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори и така да е, разликата с актуалния модел е 100$. Да го бяха пуснали на 299$ да се замислиш, а те му запазиха и цената. На същата цена взимаш актуалното мини. Наистина тази цена е нереално висока ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах час и нещо и за mfi контролерите не видях да се споменава. Не е казвано нищо нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От ГМ има ли смисъл да свалям официалната?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе ще получиш ъпдейти. С това събитие разбиха света.Време беше да се сетят за цените. Не очаквах Мак Про и другите продукти да са толкова евтини. За безплатния Mavericks просто нямам думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Маверикс и Сафари имам известни проблеми. Сафари се държи неадекватно или почти не работи. Може да се дължи на плъгин, но не съм сигурен.

post-63-0-78085900-1382499481_thumb.pngpost-63-0-91016800-1382499489_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нищо за Aperture (който вече бая време не е обновяван)..

Aperture, Apple's photo editing and management software, has just been updated to version 3.5 adding new features and bug fixes.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, предполагам е плъгин, при мен сафари-то направо лети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да стигна до него. Забива яко. Бях сложил един за табовете, но даже не се сещам как се казваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Library/Internet plug-ins и същата папка в юзърското лайбръри - оттук, ако нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мака днес си ъпдейтнах от стораiWork (беше кракнат)и iMovie,но на тела iWork ми го дава платен ,а и никога не съм го слагал.Май аз не съм разбрал нещо от снощния евънт. Иначе досега никога когато съм слагал кракната приложения на Мака не ми е излизал ъпдейт в стора.Дори и Aperture(също кракната ) ми се ъпдейтна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iWork е платен!Не би ли трябвало да е безплатен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да уточним - за iOS или OS X ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде линковете за iWork и iLife?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...