Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

22 Октомври - Очакван Евент


koksibg

Recommended Posts

  • Отговори 160
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • DreamcatcheR

    12

  • Alxx®

    10

  • Asen_77

    10

  • iPhoneman

    10

Цената на iPad 2 е такава, защото трябва да се купуват новите таблети. То е очевидно от факта, че запазиха него, а не iPad 4, който на тази цена би бил доста по-лесен избор.

Alxx, да се надяваме, че няма да се окажеш прав за тригодишната поддръжка. :)

В крайна сметка явно решиха да използват планините пари, които имат, за да свалят цените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно... Мислех, че само iOS версиите на iLife и iWork ще са ми безплатни, тъй като не съм си купувал нов мак от няколко години и снощи не ми даваше да ги ъпдейтна след като инсталирах Mavericks.

Току що ми излязоха новите версии като безплатни ъпдейти. Някой друг огряло ли го е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези неща са безплатни ако си купите ново устройство! Случайно ако ви се наложи да ресторвате, ще трябва да си ги купите. Това са нещо като бонус при покупка на нов продукт. Аз винаги съм ъпдейтвал кракнати програми през Стор-а, нищо чудно няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ги ъпдейтнеш, имал ли си инсталирани от торенти стари версии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що ровейки се в appstorе. Пуснах да търся iLife и ми дава да дръпна безплатно Garage Band.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С голдън мастъра ми излизат платени, тоест какво да ъпдейтвам публика и ще са безплатни ли ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ги ъпдейтнеш, имал ли си инсталирани от торенти стари версии?

Няколко версии по-назад ги инсталирах от торент. От там нататък ги ъпдейтвам през стор-а. Просто останах озадачен, защото мислех, че iOS версиите са безплатни с покупка на ново iOS устройство, и съответно за Mac - с покупка на нов Mac. Може би всички са безплатни независимо дали си купил нов Mac, iPhone или iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и на мен ми излизат като имам от торент ама да не ми прецакат акаунта така, че бая неща съм купил :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iLife и iWork са платени все още в стора на Apple, така че няма значение, че на някой му излизат Free, това е за даден момент да кажем и ако след време не си смени компа, OS или си ъпдейтне сам те ще му излизат платени. Поне при мен в сторето за Мас не е същото положението, както в тюнса, приложенията на Apple, ако не си ги платиш, един ден са Free, но след година ти излизат платени и не е от версията, а защото на тях им е удобно така. Аз съм ги купил(диск) и ми излизаха безплатни, после ъпдейтнах(OS купена) и ми излизат платени. Стар комп със всичко платено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали да пробвам новата OS X на 2 гига рам или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Library/Internet plug-ins и същата папка в юзърското лайбръри - оттук, ако нещо...

Нещо, но не. Май ще си отворя работа деба!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цветовете станаха по-ярки и наситени с Маверикса, при вас така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо, но не. Май ще си отворя работа деба!

Ако намериш някакво решение-сподели го,че и при мен същата работа(работи когато си поиска)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем със Safari, но в предни версии на МасОS и го реставрирах, чистих и никога не ножах да го оправя. Използвах друг браузър около година и след една голяма актуализация от Apple, умрялото Safari се съживи, започна да работи коректно, но вече му липсваше RAM за повече от 1-2 табa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отварям табове, но бели. Не мога да ги затворя. Забива... Зле е много, но си мисля, че е от един плъгин точно за табовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах го уж. Първото за което ме попита, беше за негов ъпдейт и машинално го натиснах. След това се почна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи го пак и му търси остатъците. Също и всички файлове на Safari, които са извън приложението. Не си заслужава преинсталация, че много работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам на тези, които не са се прецакали да сложат Маверикс, ДА НЕ ГО СЛАГАТ ОЩЕ!

Много бъгаво, постоянно крашване и забиване…

А когато заспи и се събуди за повече време, скайпа и betterTouchTool забиват тотално…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...