Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tui-Find : Инсталиране на кракнати приложения без jailbreak


zdravko hristov

Recommended Posts

Приложението за телефон има ли опция за почистване на кеша,както това за компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    22

  • simba4

    7

  • gogi6

    5

  • slepiqt

    5

Аз инсталирах sketchbook pro но ми иска apple ID и като въведа данните си и ме изхвърля :(

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох да, извиних се дори но имах проблеми с интернет снощи.. извинявайте отново.. а за мен има ли нещо подобно без десктоп приложения? имам предвид.. да инсталирам кракнати приложения директно на моя ipad :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто за момента нямам компютър.. а по-принцип когато се инсталира дадена игра.. на китайски ли е? Видях, че снимките от Most Wanted са на китайски...

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно!Но за без джейл е най-стабилното!Само веднъж съм закачал за комп и всичко инсталирано в последствие работи без да иска сертификат:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оу определено някой път и мгбайт стига!!!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма, че за неджейлнати устройства е най-добро въпреки, че е малко бедничко от към приложения. Притеснявах се да не съм омазал нещо при джейла, че нещо не ми беше ден.

По-хубавите приложения ,като направимер навигациите Sygic ,Navigon eastern europe ,немогат да се изтеглят .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да изтеглих я ,но мисля че пп25 според мен е по -доброто приложение ,макар и там да ги няма навигациите и някой други приложения ,лично мнение .Просто скоростта оттам е по -добра има повече приложения , а и излизат обновления почти всяка седмица .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не каза, но да, твое мнение си е ;) За 25рр си има тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След джейла, приложението ми предложи да инсталирам версия за джейлнати устройства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Десния мисля винаги е YES!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма, че за неджейлнати устройства е най-добро въпреки, че е малко бедничко от към приложения. Притеснявах се да не съм омазал нещо при джейла, че нещо не ми беше ден.

Аз съм с джейл и от както съм го инсталирал не съм имал никакви проблеми. Да не си инсталирал версията която е предназначена за у-ва без джейл ? незнам останал съм с впечатлението че се избираше преди инсталацията дали ти е джейлна или не телефона

иначе компютърната версия е обновена до 2.1.1 от преди 1-2 дни

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да, възможно е и да е имало някакъв момент в което да е имало проблем. на мен не ми е направило впечатление, но програмката е бомба. аз съм много доволен от нея. Прави впечатление че много скоро след официалните ъпдейти в Стора се появяват и в тази програма. хехе в Азия много пирати има явно :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ооо едва ли някой ще се напъне да създаде нещо подобно на Български

имам въпрос щом с тоя Китайски понякога е трудно...в тази програма има ли подредени програмите по раздели...Photo & Video , Social ....както е във 25pp ? рових по тия бутони ама то мое ли да се справи човек в тоя странен език :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна в темата, преди два месеца си инсталирах "tom-tom" WestEurope от 25pp. След първия рестарт и крашира. После не знам как стана но с въпросната Tui-Find, се оправиха сертификатите и нямам проблеми. Между другото Tom-tom имаше вчера ъпдейт, успешен разбира се!

Редактирано от Баба Гана
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а дали GarageBand е целият пакет? имам предвид с всички интрументи?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...