Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Cydia - тема за грешки и крашове


Grievous

Recommended Posts

  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    20

  • Grievous

    16

  • tozarat

    13

  • radkov77

    13

Трий све? Ако са ти множко сорсовете, отиди в менаджмента и скрий пакетите които не те интересуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих файла, но отново нулев резултат! Като влезна в мениджмънта виждам само репотата и нищо повече...нито пакети, нито дявол...само празни страници. Дори и това, което съм инсталирал от Cydia не се вижда! А от мнооого време не съм инсталирал нищо, просто влизам да погледна какво е излязло и дали има някакъв ъпдейт на нещо... и просто днес ей така от нищото стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трий го пак, а също и var/lib/apt - списъчето вътре, рестарт и пробваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го имаше този проблем, но го оправих като просто изтрих едно репо. Не се шашкайте като видите празните страници, просто влезте при репата, изтрийте последното което сте добавили, след това на началната на cydia кликнете на reload и всичко си излиза отново. Не съм 100% сигурен, но мисля, че максимумът е 10 репа и на следващото добавено излизат тези съобщения в cydia.

Редактирано от child
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи същото и в Сидия имаше само началната страница ,а другите бяха празни!Оправих се с рестор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да триете ръчно що не пробвате с ilexrat.

А относно броя репота не съм съгласен. От значение е броя пакети в него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е шия ама ако добавиш insanelyi пък изтриеш bgiphone няма да се получи. За това нека бъдем точни в съветите си.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда максимално точен: ами, не си осирайте телефоните с всякаква тиня и няма да имате грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните 5 дни не съм добавял никакво репо, но изведнъж и при мен се появи проблема. Доста от пакетите съм ги скрил, за да зарежда по-бързо. Изтрих статус файла, направих рестарт и същата работа.

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега и при мен се прецака без да съм пипал нищо.

Не е нужно да триете или преименувате никакви фаилове.

Почнах да трия репота и на третото стана.

Ps: Проблема не се случва за сефте та да му се чудите.

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм така и нямам грижи.

ejesujer.jpg

Защо ви са толкова репа, когато 1-2 по-стойностни вършат работа?

Не инсталирам кракнати от Cydia, а само такива от AppStore за тест.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушайте Alxx-всички проблеми идват от глупостите,които слагате.

Аз си карам със следните репота и проблеми си нямам:

uhapeny6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Shaman-e,с една разлика - ти знаеш какво правиш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dyrezu4u.jpgАз съм така с над 25 туийка и грижи нямам.... Редактирано от cezare
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, Пламен беше точно с твоите + един китаец и зацикли. Не от китаеца, между другото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време ползвам iphone и следя този форум ама понякога страшно се изнервям като дъвчем едно и също. Много лаф а нищо съществено не казвате. Може да имате инсталирани 50 репота с по 10 туика и да няма проблем. Може да сте добавили само 4ри от сорта на sinful или insanelyi и да превишите броя пакети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах 11 репота, същите като на BulgarianSS + още няколко. Махнах 1 (ZodTT & MacCiti - едно от default-ските на cydia) и проблемът се оправи, така че няма значение кое репо ще се махне и проблемът не идва от допълнително добавените. На предишни версии на iOS като съм джейлвал никога не го е имало този проблем, а тогава слагах много повече боклучави добавки, отколкото сега. Някак си да ми кажете (индиректно) "пълниш си телефона с глупости и имаш много репота" не отговаря много на истината и не е никакво решение, не мислите ли? Явно не са дооправени нещата в сидия (в частност репотата) до този момент и това е напълно нормално. Ще се появи някакъв фикс или ъпдейт и дотогава това е положението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам голям смисъл стафа да обяснява и отговаря при това положение хихи

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, Пламен беше точно с твоите + един китаец и зацикли. Не от китаеца, между другото.

Явно има нещо бъгаво в цялата работа-ще чакам да се скапе и при мен за да мога да го проумея. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, Пламен беше точно с твоите + един китаец и зацикли. Не от китаеца, между другото.

Китаеца е Tui-Find, но не беше от него мисля и аз...но вчера го разкарах да ми е мирна главата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...