Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 4 зависва при опит за рестор


OXYGEN

Въпрос

Вчера дъщеря ми си е играла със стария Iphone4 (7.0.2 до колкото помня)до пълно изтощаване. Телефона се беше изключил и не искаше да тръгне. Сложих го на зарядно и изчаках малко, но при всеки опит за включване показваше само червената батерия. Оставих го да се позареди и поедно време видях, че явно сам е опитал да се стартира. Обаче вместо да тръгне нормално влезе в boot loop.

След 7-8 цикъла го свалих от зарядното и опитах с Itunes да го ресторна. Междувременно ми даде, че има нова версия (7.0.4) и трябва да ъпдейтна с нея. Свали я и започна да инсталира, но стигна до "Verifying iPhone restore" на Itunes и около 2/3 от лоудинг бара на телефона. Повече не пожела да продължи.

Опитвах няколко пъти, на различни компютри, вкарвах телефона в рикавъри мод, в ДФУ - резултата е все един и същ.

По съвет на приятел използвах и redsnow за да го вкарам в ДФУ и тогава Itunes даде грешка 21.

Изчерпах се от идеи какво да опитвам, някой да се е сблъсквал с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Нещо ми се върти в главата като буксата/кабела на док-а. Нямам спомен на прима виста. На втори съм в офиса - мини ако не се оправиш дотогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, На скоро и аз се сблъсках с подобен проблем(поне така мисля). :scratch:

По неволя притежавам IPhone 4, 8GB, iOS 6.1.3, който е заключен към чужд оператор.След дъълго разсъжденйе, какво да го правя и как да го превърна в използваем, поредния съвет от приятел ме докара до алтернативата redsn0w, с която програма след ребуутване със съответната версия телефона влизаше в режим на използване без сим карта, както може би се досещате. До тук добре макар и като временно решение. По принцип не трябваше да го оставям без ток за да не се налага да повтарям цялата процедура отново, но нямах късмет.

След последния опит да рестартирам с redsn0w май нещо се убърка и се наложи да ресторвам тоест(Pwned DFU mode to load custum iPSW). На края ITunes започна да ресторва версията 6.1.3 и почти на края на процеса даде грешка ( 3194 an unknown error..

И със версия 6.1.1 пробвах пак не става.

Ако някой може да помогне със съвет, какво да правя или друг тип помощ ще съм много благодарен. :get-crazy:

Редактирано от Shecky
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам какво си правил, но опитай да го изкараш от рековъри с T.Umbrella.

Според мен нЕ се опитвай да ресторваш с iTunes, докато не те посъветват с всички възможни решения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, все си мисля, че за 3194 има изписано предостатъчно. Също и как се преодолява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какъв му е проблема да го ресторне през iTunes? Телефона е заключен . За какво му е iOS 6.*.*? Restor на 7.0.6 и после го хативира и покзва като iPod. Какво има да се чудиме?!

Проблема е, че на искам да го ползвам като Ipod.А след рестор на 7.0.6 няма да мога да го отключа с нищо. Благодаря.

Аз, все си мисля, че за 3194 има изписано предостатъчно. Също и как се преодолява.

Аз лично нещо не успявам.Би ли могъл да го оправиш?Ще бъда благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единствената ти алтернатива за да го ползваш като телефон е фабрично отключване. 8ГБ моделите са с бейзбенд, който няма как да отключиш по друг начин. Но това може да ти струва повече от телефона. Поинтересувай се и си направо сметка кое е изгодно за теб.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, така е, но оттук нататък при изход(нерентабилно отключване)дали ще мога да го продам за повече от 200лв?

Аз, все си мисля, че за 3194 има изписано предостатъчно. Също и как се преодолява.

Аз лично нещо не успявам.Би ли могъл да го оправиш?Ще бъда благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хайде са спреш цитирането на последен пост? Виж правилата!

Ако държиш да преинсталираш 6.1.3, насочи се към темата за iFaith. В противен случай ще се наложи да качиш 7.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...