Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Възможни размери на дисплеи за Apple в следващо поколение iPhone, iWatch, iPad


Grievous

Recommended Posts

Статии колкото искаш от по-достоверни източници, различни от български сайтове като фоунарена. Кое е истина? Смешните резолюции и съвременния хардуер ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    29

  • The Shaman

    13

  • iPhoneman

    7

  • pepo1919

    6

@gorgior не си прави труда вече, явно не са много тези които разбират какво искаш да кажеш.

Кажи тая вечер свободен ли си да пием по едно ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горгьор, няма ли да разбереш за какво става въпрос в тая тема вече?

Но да не се усер@т... к'ви са тия изчанчени резолюции... чували ли са в USA за HD Ready и Full HD ?

Конкуренцията ще пуска 2k резолюция тия ще ми пускат 1600х900 - монитора в работата ми поддържа такава резолюция от миналия век :) хахаха

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина искаш това, а на мен така ми се струва, да ти помогна аз?! Спазвай добрия тон, че става досадно вече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.... значи в крайна сметка глупостите, които се изписаха тук, не бяха защото MMJ не е прав, а защото си е купил телефон с андроид и говори истина. Щяхме да сме съгласни с неговите думи, но ако не беше с такъв телефон! Ако не съм прав и пак смяташ, че съм дървен философ кажи си мнението за горната статия. :)

Разбира се, че тук Андроид няма нищо общо, говорим за същността на продукта и с голям дисплей. Проблемът за много не е големината на дисплеят - бил той малък или голям, а в размера на телефона също и тежестта, трудно ли се разбира !?? Струва ми се, че ви е доста трудно. Значи Аз, ако си ръчкам 7 инча таблет и влезна тук да поучавам, че най-после ще има и 7 инча телефон и ще е най-прекрасното нещо, което може да се случи в Apple индустрията и също да им "обяснявам" на останалите, където "неВдяват", как аз ще се окажа Прав след някой друг месец или година. Много ше ме извиняваш, но тук тези детски троленета не са на мода и трудно някой ще си заглажда комплексите, като постъпва по този начин. И не, нямаше да сме съгласни с думите, на който и да е.

След време, ако се случи нещастието Apple да продава Само 7 инча телефони, пак ли ще се плясне някой трол да ни поучава, че той виждаш ли погледнал в бъдещето и вече няколко години използва 7 инча телефон и как всички го подигравали ??

И да не забравя, Ти сам знаеш, че днес 2014 година няма друг добър телефон, както е iPhone 5s, няма и друга дори наполовина добра OS, като iOS7, така че всичко останало дори и кафе да ми прави и за поднос да може да се използва, просто няма шанс за конкуренция - Никакъв, дори и с 5.8 дисплей.

Има телефони с microSD, с големи батерии, с фабрично отключени bootloader, с вградени проектори, с големи дисплеи и т.н., но тези телефони не могат да конкурират iPhone, без значение, колко по- "усъвършенствани" са в дадена насока. Трудно ли се разбира ?? Вероятно да, за съжаление.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина искаш това, а на мен така ми се струва, да ти помогна аз?! Спазвай добрия тон, че става досадно вече!

Добрият тон е двустранен процес, но въпреки това ще спра защото вече не съм се покатерил, а стъпил на главата на някои хора.

Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да не пиша... нооо. Достатъчно глупости се изписаха, та и аз да драсна нещо. Като цяло двама провокатори и двама секунданти (застъпници), понаписаха доста глупости. Ще перефразирам:

Мисля, че няма да остане фен на Ауди който да пропусне закупуване на нов, по-голям автомобил.

Демек 9 от 10 човека ще си купят по-голям автомобил, при камионите процентното съотношение естествено ще е по-малко, все пак сега тепърва стъпват на този пазар.

Но като цяло ще дръпнат с продажбите съпоставено с предходни години, защото чак сега ще дадат на потребителите си свобода на избор.

Нещо което всички производители дават години наред на своите потребители само Ауди се цепеше, но усещат накъде отива пазара и за да не им го нацепят ще пуснат най-накрая микробус.

Но да не се усер@т... к'ви са тия изчанчени кубици... чували ли са в USA за 5-6000 кубика и 2-300 коня ?

Конкуренцията ще пуска 6k кубика тия ще ми пускат 2500 - мотокара в работата ми поддържа толкова от миналия век :smile: хахаха

Сигурно тоя с 6000 куб. 300коня ще е бая пари иначе ще ми привлече вниманието.

Според мен това ще им е щастливата година, един 5000, един 6000, един самосвал, ама нека този път наистина да е бюджетен (а не $100 разлика от флагмана) и ще са в джаза.

Догодина плюс тия три още два и ще си възвърнат част от пазарния дял.

Не изкарат ли микробус и камион и самосвал и бетоновоз и тази година сами ще си го вкарат.

п.п. Забравих и за ТИР. :),

п.п.2 Мнението е копи-пейст , като са променени основните действащи лица, или както се казва: 'Всяка прилика ...... е вярнаа.

п.п.3 Карам микробус Фолксваген, ама много ми харесва Ауди, нека да фалират, щом не ми направят микробус. Става и с BMW :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а тая информация сигурна ли е или просто слух?

Аз все си мисля, че ако епъл увеличат дисплея, ще е на 4,5 инча

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога е имало друго освен слухове около Apple, и колко пъти не са били вярни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ето и последния слух буквално от последните минути който се върти в интернет пространството.

След прочитане на статия в Българското Апъл общество и направен дълбок анализ компанията Apple Inc осъзнава че е допуснала огромна грешка и с цел да не си го набута сама е решила да пусне на пазара фаблет. Говори се че дисплея ще бъде гъвкав/флексибъл/ от LG/не се знае размера за сега/ а останалите части 110% ще са на Самсунг. Всички ние тръпнем в очакване.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега да завъртим и малко разговори, че искаме макс 4,5 за новия телефон и те да изпълнят и тая прищявка на огромния БГ пазар..:)

PS: а и да не забравяме да обсъдим и цените, че и това да оправят...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...