Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся помощ за доставка от САЩ


Anthony

Recommended Posts

Трябва ми някой, който да е в САЩ и да се прибира в България до края на месеца. Искам да си поръчам един часовник, имат безплатна доставка до България, но ми се ще да си спестя 300 долара ДДС, та ако някой може да помогне и да го донесе в личния си багаж, ще съм много благодарен и ще почерпя :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Moи колеги заминаха за изложението във Вегас.След 3 седмици се връщат!

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, аз съм в САЩ в момента, но се връщам чак края на февруари. Ако те устройва пиши на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и сайтове които са с адреси в UK. Българи и доставят до България за 2лв на килограм.

Sent from my C6603 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчва нещото до там и те му доставят до тук. Ще избегне ддс.

Sent from my C6603 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да излезе скъпичко с две прикачвания, бре?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От uk до нас е 2лв на килограм. До uk е безплатен,нали?

Sent from my C6603 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо си мислиш,че от USA до UK няма да плати ддс ???

Аз пробвах същата схема преди година и си платих ,само в юк е по-малко рязправията ,отиваш в пощата плащаш си ддс-то и си взимаш пратката докато в бг е разправия.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах обектив за фотоапарат до UK .Оттам ми го докараха до склада си в София,оттам ми го пратиха с наложен платеж(2лв) и доставиха до адрес в Ст.Загора за 5.50лв. Човека писа че е подарък и не платих и една стотинка мито или ддс. Обектива платих 480$, а тук е 1399лв.Затова пиша.Не пиша за да откажа човека от помощта на някой съгражданин. Ако му е спешно и това е вариант. На всичко отгоре пратката ще пристигне много по-бързо USA->UK->BG, отколкото USA->BG.

Sent from my C6603 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с търговия и доставки повече от 20 години и много добре знам какво става и какво не. Това не е никакъв вариант, ДДС в UK е колкото и тук, но ще трябва да търся някой да се занимава да го освобождава оттам и след това да се праща насам. Най-вероятно ще свършим работата с Миро, но ще е чака края на февруари. Ако някой има вариант за по-рано, ще съм благодарен да го сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...