Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблеми с новия iTunes


Wayward

Recommended Posts

Имам iPod touch 4. Стара версия на iTunes разпознава iPod-a в Recovery mode, но иска да ъпдейтна iTunes до последната версия. Но тази последна версия не го разпознава изобщо. Някой имал ли е подобен проблем? Може ли да ми помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10.6.3, вкарваш в дфу и ресторваш с предварително изтеглен 6.1.5. После активирай айпода от менюто и чак след това ъп-вай тюнса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирах компа сложих новия itunes и го разпозна.Дадох рестор и след като изтегли firmware 6.1.5 itunes спря да разпознава аипода.Като цяло питането ми е може ли проблема да е хардуеарен или ако не какво точно става с него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея. Пробвай каквото ти писах и ми копни после рестор лог-а тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че не разпознава ipod-a.След преинсталацията го позна инсталира драиверите на aplle,но после след като свали 6.1.5 просто изчезна и не го разпознава.Никьде няма инфо за такьв проблем.Как да опитам itunes отново да разпознае ipod-a.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДФУ. Иначе, ако не е софтуер, отсяваш - кабел, юсб, комп или самия айпод.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да го вкарам в ДФУ,защото нямам хоум бутон.Единственият начин е като го ресторна с пипнат фьрм да влезе в ДФУ.Значи имам няколко кабела проблема е изключен да е кабела, на няколко компа пробвах на единия го разпозна,но след ьпване на тунса изчезна.На друг сложих нов тунс и пак не го разпозна.На този в момента го разпозна,но при опит за рестор даде 1604.Пробвах да я фиксна,като изтрих логовете за ипод-а от тунса и изчезна.След преинсталацията се появи отново,но при опит да изтегля фьрма изчезна.Не смятам,че е компа кабела или усб-то.Ако е аипода защо го разпознава,а после след като тегля фьрма които не прави никакви промени изчезва.Вече нямам надежда да го оправя,но ми е интересно какьв може да е проблема.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DFU_iPSW работи само на стар тюнс и е soft dfu, с което няма да стане. За хардуер дфу ще трябва да си оправиш бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи това е решението нов хоум.Ок ще пробвам да го сменя и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза не се предлага такава услуга нали??А и трябва да се порьчва бутон в Бьлгария надали се намира този продукт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте, пиша в този раздел тъй като не намерих друг. Когато имам линк от даден сайт към тяхно приложение в апстора, натискайки върху линка, отпреди ми отваряше направо iTunes и виждах приложението, а сега ми отваря сайта на apple и ми дава да сваля iTunes. Пробвах с различни браузъри и пак същото. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...