Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple готова с дизайна на iPhone 6

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Технологичният гигант Apple вече е почти наясно с дизайна на следващото поколение iPhone 6. Според анализатора от Cowen and Company Тимоти Аркури, устройството ще бъде с 4.8-инчов сензорен екран. Последният модел на компанията - iPhone 5S е с 4-инчов екран.

По неофициална информация резолюцията на новия смартфон ще бъде 900х1600 пиксела, докато тази на 5S е 640х1136. Новото поколение на компанията ще разполага с вграден безжичен адаптер Wi-Fi с поддръжка на стандарта IEEE 802.11 ac, вместо досегашния IEEE 802.11n, пише technews.

Apple планира да вгради в модела нови технологии за сигурност и мобилни плащания. Софтуерът на iPhone 6 ще предостави нови иновации и услуги, които се възползват от възможностите на 64-битовия процесор А7 и интегрирания дактилоскопичен сензор Touch ID.

Предполага се, че компанията ще представи модела през лятото, по време на световната конференция за разработчици WWDC, но както е известно компанията от Купертино обича да държи в тайна новите си разработки и нищо не е сигурно.

Източник: http://economic.bg/n...a-iphone-6.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аман вече с измислените им дизайни. Най-малко ако резолюцията е такава, ще наредят поне 5 икони на ред, а не 4 както показаните на снимката.

30198-632x358.jpg

От зор да пишат за ейпъл, само се излагат със статиите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шаманче, т'ва дупчена рамка от 4S-ка бре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да направят като другите марки, главно като Sony, да пуснат с голям екран но да си запазят и модела с 4". Колкото и да сме против фаблетите явно се продават и има търсене към тях а от парички кой бяга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го снимал аз. Беше в статия на The Verge, ако не се лъжа. Не убивайте преносителя :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък Apple, ако знаят ние с колко разполагаме ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам колко добре се харчат фаблерите. Има ли някакви данни? Последно май фаблетите на Самсунг бяха 10% от продажбите на премиум смартфоните им. Това не е никак много.

Аз виждам Apple да запази размера на 5цата или да го увеличи съвсем леко на ширина и екранът ще стане около 4.2-4.3 инча. Ще си запазят условието за работа с една ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май и през тази година пак ще има изненадани. Аз лично "залагам" на поне 4.5 инча. Твърде много "течове" на информация има, точно по подобие на миналата година. И накрая, ако прегледате онази стара тема, ще се окаже, че изтеклата информация се потвърди :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не миналата година а като всяка година. Така се поддържа жив интереса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4, 5, 6 инча, малък, голям, 'с/без дисплей' :tooth: , всеки ще си го купи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще го купя, телевизорите да си ги вадят ония със зелените човечета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще го купя, телевизорите да си ги вадят ония със зелените човечета.

Това значи ли, че ако пуснат само с големи екрани няма да си купиш повече айфон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислил съм този и вариант и не знам какво бих правил, ако всички телефони станат телевизори, минавам на 1208 и един таблет :tooth: Дано не стигаме до там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не пуснат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно се кланя на Зеления човек

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох мале, че то дори iPhone 5 кърти по всичко този i9300, да не говорим за 5s или следващ модел. Включително и смешният дисплей на 9300, на който не се вижда нищо през деня на светлина. Стига със спама и "ако тва" или онова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано не пуснат...

Дано да пуснат. И с тебе съм вързал бас :liar: . Че ще има над 4 инча :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой пък е казал, че i9300 е по добър от някой айфон? Айде стига с това пак. Това че не намерих настройката на програмата да го премахна, виновен ли ме прави? Все си мислех, че за двете години в които не писещавах форума активно сте превъзмогнали "войната", но явно някой все още сравнява моделите.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое да превъзмогнем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм видял застрелян човек,но нека да е война щом сте казали :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 5s вече няма война щот допотопната армия Android джаджи е няколко години в миналото поради невменяемост, а останалата "конкуренция" няма шанс поне за момента, така че не се хаби и ти по фронта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"екипажът на танка се опитва да се застреля" :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...