Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Липса на звук на 4S


imanev

Въпрос

Привет,

Телефона е с 7.0.4, джейлнат. От няколко дена ми направи впечатлени, че ми изчезна звука. Телефона звъни, чува се и има системните звуци, но като пусна музика, ютуб или игри, няма звук. Увеличавам, намалявам, но няма ефект. По някога не ми се появява и символа за увеличаване и намаляване или е без плъзгача, който показва колко е силен звука. Със слушалки всичко е наред. Прилича ми много на софтуерен проблем. Дали да ресетна? Дали не е от нещо от сидия? Съвети?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Махай едно по едно нещата от сидия и ако това не помогне правиш рестор. Най-вероятно някой туик е прецакал нещо. Я рестартирай със задържан + и тествай звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
без плъзгача, който показва колко е силен звука.

Обикновенно го прави при заминал лентов кабел. При 4S, нерядко обаче, заминават писти на аудио контролера, което в повечето случаи няма правене. Отсявай - чистиш от сидиа, ако трябва ресторваш. Не изчезне ли, идвай ни на гости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ресторнах го и всичко се оправи. Първо пробвах с махане на всичко от сидия, но нямаше ефект.

Благодаря за отговорите.

Ще пробвам да живея без джейл, все по-лесно е :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, и аз отново имам проблем с моята пуста 4-ка... днес пускам да правя видео... но уви като го изгледах беше без звук... само някакво шумене.... махнах кейса, пак направих видео, ноооо пак не стана :@ ... дали е възможно да е софтуерен проблем? междодругото изключих го и го включих, но не се оправи.. Дайде съвети... ако кажете че е за сервиз ще се гръмна... :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В сервиза няма нищо страшно(лошо),какви са ти притесненията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами при последния "ремонт" чаках 1 седмица да получат сензор за светлина... и оставих телефона с драскотина на предното стъкло и с ненадраскан хоум бутон.. а го взех с ненадраскан дисплей и с надран хоум бутон.. хич не ми се разправя с тея.. дано някой се включи и каже какво да пробвам да направя за да видим дали ще тръгне..

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай последен пост, счита се за спам. Полето за писане отдолу не се ли вижда?

Няма какво да се включваме, очевадно е, че не си уцелила мястото за ремонт. Във връзка с това, бих те попитал:

Приемо - предавателен протокол не ти ли дадоха? Като видя несъответствия в телефона защо го взе, а не поиска да ти го върнат какъвто е бил? Сами се оставяте да ви баламосват, а после по форумите…язък.

Виж, не те критикувам за да ти е кофти. Просто е редно да си търсиш правата, когато те правят на будала и не трябва да оставяш недовършени неща с аргумента "за толко пари - толко сервиз" или "в Разлог какво повече?". Твоите права не могат да зависят от цената на ремонта или местоживеенето.

Ако си слагала някакви модификации от сидиа(т.е. имаш джейлбрейк), махни ги и пробвай звука пак. Иначе, мога само да те поканя да ни изпратиш телефона с еконт за диагностика, а когато разберем какво - що, ще ти звъннем да ти кажем за какво иде реч и да си прецениш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбирам те, но телефона го видях когато се прибрах вкъщи.. на силна светлина личи, никакви протоколи не са ми давали. А телефона не е джейлбрейк-нат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За ремонт е, вероятно, а къде и как - ти ще си прецениш. Помни последният абзац от моя пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ясно.. еи напоследък нямам късмет.. нищо утре ще мина през сервиза да им кажа няколко благи приказки.. пък за ремонт няма да бързам, че ще остана без гсм апарат... ако скоро идвам до софия може да мина през сервиза, не пречи кой знае колко без високоговорител при разговор и без звук при заснемане на видео, ще изтърпя малко... мале как се ядосах, кой знае тези глупаци какво са му направили на телефончето....

Редактирано от Hristina Racheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, не е редно и да прекаляваш с благословиите, може телефонът да си е проблемен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет и от мен . Имам същия проблем с моя 4s. Понеже ми сложиха турбосим и не зная преди това дали е имал проблем със звука. Имам звук и мога да оправлявам контролера за звук когато съм със слушалки. Проблема е само когато пускам музика заснимам видео. Все още не съм го проблал с турбосима, понеже картата не е в мен. Видях в интернет , че не е хубаво да се ресторва защото ще ми направи ъпдейт . Проблема в този кабел на високоговорителя ли е или нещо друго . Дайте ми съвет какво да направя ? Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...