Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 4s показва, че зарежда и не се включва


Georgiev

Въпрос

Здравейте колеги. Много странен проблем ми се случи днес с Iphone 4s бял 16gb. Нямал е никакви проблеми и днес като му свърши батерията на около 1% го включих да се зарежда и го ползвах като след около 10тина минути се изключи, пробвах с друг кабел, с друго зарядно, към pc-то също... но ефект никакъв, стои си изключен в това положение, в което показва празна батерия със светкавица(т.е. че зарежда) така вече час и нищо. Вкарах го в recovery mode и itunes го засече, мога да го ресторна, но имам много важна информация.

Някой някакви идеи как да го оправя... :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това какво ще рече?

Остави го на мира да почне да си зарежда като хората.

Беше паднала батерията на 1% и го включих да се зарежда, показа се горе вдясно, че си зарежда и се изключи изведнъж след 10-тина минути, все едно не беше включен към тока. И оттогава станаха вече около 2 часа стои включен към зарядно и не се включва(изписва празна батерийка с червено и отдоло светкавица)..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това и при мен се е случвало със старата 3-ка... и то доста пъти... даже един път стоя цяла нощ в зарядното и нищо...

Редактирано от Hristina Racheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...