Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Отново Apple нищо не били направили xD, все Samsung им прави продуктите, а вероятно Microsoft им пише OS, супер тайно и секретно разбира се някъде в Африка под ръководството на БГейтс и НСА. Винаги и във всяка тема се намира някой "специалист", който понеже не желае да признае тоталното превъзходство на iOS и започва да си говори със звездите. Говоря за България щот на друго място не се забелязва от много врече подобен подход. И не спирайте с бисерите, че да се смеем, здраве е.

Доколкото Android, Андроид умира господа, 3 години не е мръднал крачка напред, по-скоро назад след 4.0 и добре че някои "смели души" го фикснаха, че Google беха захапали дървото. Всеки от вас знае, че всички важни Google фигури отговарящи за Android са уволнени от постовете, И сега какво чакаме !? М..? Apple да оправи ла*ната с допотопният Android ? Възможно е, на последните не им липсват средства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

Аз не виждам някъде да се говорило за iOS или че Епъл не са направили нищо. Просто коментирахме хардуера, който действително не е на Епъл. Тоталното превъзходство и умирането са вече теми за фенбойчета и там може да се развихриш. Не е трудно да се провери, има достатъчно статистики. Както казах, няма нищо лошо човек да харесва даден продукт. Лошото е, когато му е тесен мирогледа и не може да погледне отвъд пишката си и смешните стереотипи, които си е изградил. Тогава се получава този жалък спор за тотални превъзходства и прочие. И за да не бъда разбран погрешно - тези хора ги има и от двете страни, достатъчно е човек да погледне някой Андроид форум, но колегата отгоре е прав, в България хейтът е издигнат на пиедестал. Доказват го и думите му.

  • Харесвам 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал добре, за съжаление, а може би и аз да не съм се изразил, както трябва.

Лично Аз доста харесвам Android, използвал съм го бих казал много, във всичките му форми и само на флагман модели, ако мога така да се изразя, но за Мобилен продукт предпочитам iOS6+. Бързо казано - Android не "издържа"(не знам тази ли е думата) на всекидневна и стабилна работа, няма опции и контрол върху приложенията и ми създава допълнителни грижи, които грижи не водят до нищо повече, от което имам нужда и ми предоставя друга мобилна OS.

пп. Според мен, всеки харесва Андроид, малко или много, но има в момента по-добри и стабилни OS.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според теб, ако харесваме нещо, то това нещо трябва да е супер най-доброто и да прикриване недостатъците му или както е модерно да се казва - да сме с "капаци" или нещо такова бе!? Не съм на това мнение, особено по тази тема.

Пак ще се опитам и за последно - Android става, но има много по-напреднали, добри и интуитивни мобилни OS. Windows също е ОК, но ако започнем да сравняваме и бързо се стига до извода, че изостава неимоверно много, години.

Друг пример, с леки автомобили, че така по-лесно се разбира, може би. Нисан притежават един от най-бързият, мощен и великолепен автомобил, но при сравнение с други производители, Нисан изостават при много критерии, въпреки добрата цена и мощният мотор. Изводът - първите стават, но в. Никакъв случай са добри при карайният продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, спорът е безумен и е воден хиляди пъти в стотици форуми. Повярвайте ми, никога няма да има победител.

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но пък така се забавляваме всеки път :tooth:

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, спорът е безумен и е воден хиляди пъти в стотици форуми. Повярвайте ми, никога няма да има победител.

Победители остават само производителите. Или по-точно маркетинговите им отдели. :D

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ферари с дизелов двигател на....Киа!? :D Apple със софтуер Андроит!? Вие нормални ли сте!? Има вода за всички да се издавят.....има и ментета за по-бедните..... Спорът е напълно излишен,а аверчето на Стив.... изглежда яко на градус или амфетамин....Или си прави та@@к :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде, и ти си имал телефон с андроид :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде айде, и ти си имал телефон с андроид :)

Ако става въпрос за мен...Никога! Честно! Последното различно от iPhone беше далеч във времето....Старата ми Нокиа N95 :D

Иначе съм работил с Андроит,като служебен тел,и съм разочарован! На мен не ми харесва! Флагманът на HTC е страхотен....като вид и хардуер,но софтуерът му не ме блазни! Като съм свикнал с iOS.... И не ми харесва друго,но това е то личен избор и демокрация! Винаги ще има хора и за двата софтуера!Винаги ще има бедни и богати! Винаги ще и а хора за Ферари и за Киа :D

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново Apple нищо не били направили xD, все Samsung им прави продуктите, а вероятно Microsoft им пише OS, супер тайно и секретно разбира се някъде в Африка под ръководството на БГейтс и НСА. Винаги и във всяка тема се намира някой "специалист", който понеже не желае да признае тоталното превъзходство на iOS и започва да си говори със звездите. Говоря за България щот на друго място не се забелязва от много врече подобен подход. И не спирайте с бисерите, че да се смеем, здраве е.

Доколкото Android, Андроид умира господа, 3 години не е мръднал крачка напред, по-скоро назад след 4.0 и добре че някои "смели души" го фикснаха, че Google беха захапали дървото. Всеки от вас знае, че всички важни Google фигури отговарящи за Android са уволнени от постовете, И сега какво чакаме !? М..? Apple да оправи ла*ната с допотопният Android ? Възможно е, на последните не им липсват средства.

Зомби :tooth: :tooth: :tooth:

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7389e025a65ffcce.gif

+Нали!?

=Мда!!!

+Нали!?

=Мда...

+В смисъл...

=Мда ..... Мда.....

С това бедни и богати малко се оля...

С какво!? Лъжа ли е!?

Ти да не си комунист,фен на Северна Корея :D

Винаги ще има хора с повече пари и такива с по-малко...неизбежно е... :D

Редактирано от stoilovlubomir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама верно ли го докарахме до комунизма...

Трябва да изпратиме копие от темата на Возняк :D

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, ама защо има такива като тебе, които с покупката на един айфон и айде ... Ние сме богатите, вие сте балъците и т. н.

Гроздето ... и прочие.

За много хора покупката на айфон не е проблем, за много други е свързано с бюджет, определени сметки за да могат да си го позволят и прочие...

А хората които не могат да си го позволят... те по-прости ли са?

По-глупави ли са...?

Аман от философи с парите на мама и тате!

Не го обръщайте на ... Ние сме по- ...?!?

Редактирано от nikitobet
  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човекът ще се спука от смях, но поне за него се знае, че е пич и веселяк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Епъл я притискат отвсякъде като например това:

"Доналд Тръмп продаде акциите си на Apple заради "тъпото нежелание" на компанията да увеличи екрана на iPhone"

И именно заради такива факти компанията ще се принуди да "се разчупи", убеден съм в това, че ще има по-големи екрани, убеден съм и в това, че един ден ще продават свои устройства с различна ОС от иОС.

Когато един ден това се случи ще ме привлекат отново, заради програмите които се появяват първо за айфон и работят по-добре.

До тогава ще ги изчакам да се доразвият.

Sent from my SM-N9005

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рядко пиша :)

Но на тази статия ще отговоря само с едно :

"Стив Возняк ТИ СИ ЛУД "

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Епъл я притискат отвсякъде като например това:

"Доналд Тръмп продаде акциите си на Apple заради "тъпото нежелание" на компанията да увеличи екрана на iPhone"

И именно заради такива факти компанията ще се принуди да "се разчупи", убеден съм в това, че ще има по-големи екрани, убеден съм и в това, че един ден ще продават свои устройства с различна ОС от иОС.

Когато един ден това се случи ще ме привлекат отново, заради програмите които се появяват първо за айфон и работят по-добре.

До тогава ще ги изчакам да се доразвият.

Sent from my SM-N9005

Това ще означава да си променят коренно философията и все едно да се изплюят в лицето на масата от клиентите си.

Деня, в който Apple започне да робува на репортерските, инвеститорските и подобни "отворени" мнения и натиски ще постави началото на падението им. Всички обичат да си врат носа в паничката им, и сякаш не виждат, че хората знаят как да си поддържат бизнеса печеливш без да имат нужда от експертните ви мнения и джобните ви телевизори.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Флашнете нещо, като за начало на седмицата, че да ги раздвижите тези Андроиди и не се занимавайте с Apple.

Интуитивно трябва да започва седмицата примерно с руут, ново кернелче, хард ресет за изпъване на 12те ядра и зачистване на РАМа т.н.

пп. Улисани във флаш да не пропуснете 14 Февруари, че проблемчееее ;Р

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, нямахме ли дроидски форум бре (нещо не го намирам)? Скучно ли ви е там?! Хващай аверите за ушите и си спретнете там купончето :D Пуснете два, три бота да хвалят Епъл и сте готови ;)

iPhoneman, не РАМа а РАМта :D по дроидски жаргон

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че Епъл я притискат отвсякъде като например това:

"Доналд Тръмп продаде акциите си на Apple заради "тъпото нежелание" на компанията да увеличи екрана на iPhone"

И именно заради такива факти компанията ще се принуди да "се разчупи", убеден съм в това, че ще има по-големи екрани, убеден съм и в това, че един ден ще продават свои устройства с различна ОС от иОС.

Когато един ден това се случи ще ме привлекат отново, заради програмите които се появяват първо за айфон и работят по-добре.

До тогава ще ги изчакам да се доразвият.

Sent from my SM-N9005

Айде спри да пишеш глупости. И вземи ти се доразвий.

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...