Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Четири устройства на Apple в топ 10 на най-чупливите

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Компанията Square Trade, която е специалист в ремонта и защитата на мобилни устройства и компютри, направи серия от тестове с устройства от различни производители, за да измери тяхната здравина. В топ 10 на най-чупливите устройства попаднаха четири устройства на Apple, три на Samsung и три на Google, съобщи изданието ndtv.com.

Първо място в класацията на Square Trade заема iPad mini със 7.5 точки. След него се нарежда Samsung Galaxy S4 със 7 точки, следван от таблета iPad Air с 6.5 точки. В топ 10 на списъка попадат Galaxy S3 (6.5), iPhone 5C (6), Nexus 7 2012 (6), Galaxy Tab 3 (5.5), iPhone 5S (5.5), Nexus 7 2013 (5) и Motorola Moto X (4.5).

Изпитанията, на които са подлагани устройствата са проведени в условия, близки до тези при ежедневната употреба на смартфоните и таблетите. Те са пускани от неголяма височина и са поставяни във влажна среда. При изчисляването на крайната оценка са отчитани и фактори като дизайн на устройствата, тегло и конструктивни особености.

Идеята на компанията Square Trade е с резултатите си да помогнат на потребителите да направят правилен избор при закупуване на устройство, което да оправдае очакванията им.

Източник: http://economic.bg/news/28113/1/1/Chetiri-ustrojstva-na-apple-v-top-10-na-naj-chuplivite.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеята на компанията Square Trade е с резултатите си да помогнат на потребителите да направят правилен избор при закупуване на устройство, което да оправдае очакванията им.

Ей тази част ме разсмя искрено. Много отдавна "чупливостта" не е основен фактор при избора на телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компанията се занимава със застраховки на телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом се занимава със застраховки на телефони явно е много тъпа компания. :) Аз не бих направил проучване за клиентите си, в което им казвам с кой точно модел на кой производител да ме източват най-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че не се занимават със застаховки на коли... само танкове щяха да ни карат да си купуваме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компанията Square Trade, която е специалист в ремонта и защитата на мобилни устройства и компютри,
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предимно застраховат дебело. Не видях на сайта да ремонтират :)

http://www.squaretrade.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам - аз само пуснах темата . :) Не съм се интересувал какви са!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То застраховката си е вид защита. :) Хе хе. Признай си, че пусна темата, само за да ни покажеш, че Епъл са по-калпави от Самсунг и Нексус. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата я копнах от сайта на Списание Икономика. Там с каква цел са я пуснали и колко е достоверна, можете да питате тях. Тук пуснах темата защото се отнася до продукти на Епъл.

И ако мислиш, че можеш да ме провокираш с този въпрос, явно не ме познаваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Три устройства на Samsung и три на Google в топ 10 на най-чупливите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...