Премини към съдържанието

Apple с два нови телефона през септември

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Технологичният гигант Apple ще пусне два нови телефона през през септември тази година. Единият ще бъде с 4.4-инчов екран, а другият - с 5.5, заяви Анджела Мерк в South China Morning Post, позовавайки се на вътрешни източници, които са видели прототипи на новите телефони, пише Business Insider.

Apple е единственият производител с 4-инчов размер на екрана на главния си телефон. Почти всички останали производители на смартфони - Samsung, HTC и Nokia, са останали в 5-инчовия диапазон. Samsung има някакъв успех със своята 6-инчова линия Note.

Множество анализатори казват, че тези гигантски телефони са популярни в Азия, и ако Apple иска да има добър пазарен дял в Азия, се нуждае от телефон с по-голям екран.

Източник: http://economic.bg/news/28174/1/1/apple-s-dva-novi-telefona-prez-septemvri.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки драска каквото му дойде на акъла :D

Иначе ето на какво попаднах аз:

ususuqa4.jpg8ybe5yne.jpguny9amas.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че няма да е това, баси грозния, прилича на някакъв евтин Самсунг.

Да се понапънат и да представят елегантен дизайн и по-голям екран.

• Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне ще видим телефон с по-голям екран от Apple, не че се оплаквам от сегашните им произведения. :smiley-face:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казваш го, сякаш е сигурна работата :) Докато не видя - не вярвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

E, други пък вярват, че не искат да го видят. :) Народ всякакъв! ;)

• Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е това. Доказано, че са фейк.

Доказано чак? От кого и къде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо ти се сети да цвъкнеш въпрос след близо седмица;)

Ами беше в сайт, доста по-достоверен от икономик.бг. Не помня кой! Що? Проблем?

• Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека да излезе нещо достоверно,тези снимки са... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно ти ли си толкова негативно настроен към по-голям екран. Ние дето не вярваме, започваме да го приемаме, а ти дето го чакаш като " дъжд в пустинята " да се откажеш ;)

• Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо ти се сети да цвъкнеш въпрос след близо седмица ;)

Ами беше в сайт, доста по-достоверен от икономик.бг. Не помня кой! Що? Проблем?

Къса ти е седмицата на теб, само 3 дни. ;) И що трябва да е проблем не разбрах?

А проблем ли е, че аз питам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност пазара е в полза на Андроид базирани машини и ако искат да не фалират трябва да очакваме по-голям екран. Може и поне две ядра повече иначе нищо добро не ги чака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е стига...ти вярно ли го мислиш това?

• Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбира се :)

Просто другата тема я заключиха и тази тръгна в тази посока и реших малко да се помайтапя :) Сори за офтопика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Добре де, какъв е тоя зор за голям екран? Хората направиха iPad, дори има и мини версия.Защо трябва да си нося куфар за телефона?Това е ТЕЛЕФОН, дявол го взел.

Sent from my SM-P605 using Tapatalk

• Харесвам 10
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фаблетите са комплексарщина, ако ме питаш.

Sent from my Galaxy Tab 8" using Tapatalk

• Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фаблетите са комплексарщина, ако ме питаш.

Sent from my Galaxy Tab 8" using Tapatalk

Да, като манията по n-ядрените процесори.Всеки, разбрал-недоразбрал, пита колко ядрен ти е процесора.Направо ме напушва смях.И после пишат по форумите, че притежателите на iPhone са вманячени.

• Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой обаче не Ви задължава да си купувате телефони с n-ядрени процесори и f-инчови дисплеи. Тъпото обаче е, че в момента в който бъдат пуснати от Епъл се почва една друга песен - как нещата хем са същите, ама не баш и колко е хубаво новото старо.

Мен лично повече ме притеснява проблема, че всяка новоизлюпена машинка независимо от кой производител е - е все по-бъгава и проблемна. И когато във времето бъде докарана до нормално състояние за ползване и се спира поддръжката. Други бяха нещата по времето iPhone - iPhone3GS.

• Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, каже ли си някой мнението и то е против дроидните устройства, ти няма как да не се включиш като адвокат :D Няма лошо, но повеждаш темата в една друга, не особено желана посока. :)

• Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой обаче не Ви задължава да си купувате телефони с n-ядрени процесори и f-инчови дисплеи. Тъпото обаче е, че в момента в който бъдат пуснати от Епъл се почва една друга песен - как нещата хем са същите, ама не баш и колко е хубаво новото старо.

Мен лично повече ме притеснява проблема, че всяка новоизлюпена машинка независимо от кой производител е - е все по-бъгава и проблемна. И когато във времето бъде докарана до нормално състояние за ползване и се спира поддръжката. Други бяха нещата по времето iPhone - iPhone3GS.

Аз съм обикновен потребител и не мисля, че новите устройства са по-бъгави и проблемни от старите.В момента ползвам 5-ца и това ми е третия телефон на Епъл след 3GS и 4-ката.Постоянно ръчкам телефона за Интернет,Туитър, Вайбър, Фейсбук , музика и някои специализирани програми, свързани с професията ми.Програмите, които са ми необходими съм си ги купувал, а те не са много.Игри не играя.Телефона не е джейлван..Определено съм много доволен от 5-цата и не се сещам за някакви проблеми за година и 4 месеца ползване.С удоволствие ще си купя следващия модел (iPhone 6) стига да не го направят с екран 5 инча.

• Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш не защитавам дроидните устройства, както виждаш Епълските също вървят в тази посока. Не виждам на някой да са му натежали n-ядрата на процесора или 1-1,5 инча отгоре, та постояно трябва да се плюе по тях от страх да не ги сложат на iPhone. Ядрата и инчовете ги изискват новите технологии и най-вече пазара, а не аз или ти.

На колегата от горния пост - при теб проблем няма да има дори и ако изпозваш най-обикновен телефон с Java. А проблеми има, ако нямаше нямаше да го има и форума с теми по 100-на страници. Някога проблемите ни се свеждаха до това как да направим джейл и да си отключим телефоните, а сега 5 кабела върнах в Глобул защото телефона "не ги иска". А още по-интересното е, че на друга 5-ца си бачкат на трета пак не искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...